Erken boşalıyorum evlenince sorun yaşar mıyım?

18 yaşındayım 1 dk içinde rahatlıkla boşalıyorum mast yapıyorum hiç ilişkiye girmedim evlendigimizde karımı mutlu edemeyecek kadar kötü durum galiba cok cobuk zevke geliyorum jet gibi boşalıyorum bunun cözümü yok muyardım arkadaşlar teşekkürler zevk gelmedigim zamanda birşey degişmiyor hemen hemen aynı sürede yine boşalma geliyor tutmaya calışında daha kötü oluyor yine boşalıyorum yanlış öc medi sem 9 cm veya 14 cm arası birşey :) biz 12 diyek hadi :D

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• eli birakip vajinaya gecersen sure uzar. ben 1 bucuk saat yapabiliyorum.. beyinde bitiyor is

0|0
    0|0
    • beyinde derken napmam lazım boşalma geldiginde hissedigimde napacam

• onceligi partnerine ver.. bosalmana yakin dur bir sure kipirdamadan kal sonra yine basla bunu mast. yaparkende uygula bana dua edeceksin

• önceligini ver derken tam anlamadım ?

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 dk çok az ya biraz tecrübe kazanmaya bak

0|0
    0|0
  • Umarım bu sorundan zamanla kurtulursun şahsen nişanlımla kavga bile ettik bu konu yuzunden

0|0
    0|0
    • evlenince düzenli cinsel hayatın olunca zamanla süresi uzar diyorlar dogrumu ?

• çükün kopsun anam ne deyim tövbe yarabbi az bekle habire mastrbasyon yapma bir de doktora görün geçer

• tamam

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence Siz Derhal Gerekli Uzman Hekime Danışarak Hormon Testi Yaptırın

0|0
    0|0
    • hastaneye gidip ne diyecem ne yapacaklar hic bilgim yok :)

• Hastaneye Gidip Üroloji Uzmanına Muayne Olacaksınız Ve Masturbasyon Yaparken Yada Cinsel İlişki Sırasında Erken Boşalma Sorununuz Olduğunuzu Doktora Anlatırsanız Sizden Bazı Testler İsteyeceklerdir

• daha yaşın kaç abisi düşünme sen bunları daha önünde eşşek zürafa kadar uzun zaman var :)

0|0
    0|0
    • şimdiden durum vahim ilerde düzelmezse yandık

• biraz ilişkiye girince düzelir :D

0|0
    0|0
    • ilişkiye girince ne düzeliyor bana bunu anlatırmısın ? yoksa bendemi sorun var :(

Yükleniyor...