Ruhsal bekaret ne demektir?

arkadaşlar sık sık bekaret konusu tartışılıyor. bazı arkadaşlar bekaretin bir zarla ,bacak arasıyla,bedenle değil ruhen olması gerektiğini söylüyor.bu nasıl olacak yani gerçek bekaretini kaybeden biri ruhen bakir olabilir mi? bu konuda ki düşüncelerinizi aktarırsanız benide bilgilendirmiş olacaksınız.teşekkürler.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi düşün ben bakireyim. ama senin en yakın arkadasına oramı buramı acıyorum gosterıyorum . ıkılı oynuyorum . sana yalan soluyorum sureklı uyuyorum dıyorum dısarlarda surtuyorum. senleyken başkalarıyla konusuyor blusuyor opüşüyorum. sevgililer,n arasını bozmaya calışıyorum KADINLIGIMI on plana koyarak. 1 ayda 9 sevgi değiştiriyorum bakire olsam nolur olmasam nolur?

0|0
    0|0
    • bu söylediğin kız tarzı dünyada sayılıdır ve bu kız normal değildir. neticede bir istisnadır yani. böyle bir tanımlama ile açıklayamazsın durumu.hem bakire kalıp hemde onca şey yapacak. akıl işi değil. peki böyle yapmasından sa en yakın arkadaşla doğrudan yatması ve işte 1 ayda 9 kişiyle yatması daha mı iyi. daha dürüstçe mi yani.gizli iş çevirmektense direkt yapsın mı?

• dediklerine son derece katılıyorum. seni de anlıyorum ama ben başka şeyi sormuştum. boşver gene de teşekkürler.

• bekaretini kaybeden birinin ruhu nasıl bakıre oalcak dıyorsun bende bole olacak dıyorum. zarın gıtmesıyle ruhunun guzellıklerını kaybetmen arasında bır bag kuran beyınlere katılamıyorum yani. 85 kısıylede yapsa o kadın ruhu bakıre olabılır. 1 kısıyle bıle yapmada bır kadın ruhospu olabili bu tamamen kıslık meselesidir. sureklı her erkegn altına yatmıs bir kadının cınsel istegi bu yondedır ve bu onu kırlı mı yapar? zevkle saflık neden karıstırılıyor.

• Namusu bacak arasına bağlayan insanların geri kafalılığına gülüyorum açıkçası. Bana göre kesinlikle bacak arasında değildir. Tecavüz sonucu bakireliğini kaybetmiş kız ne yapsın? İsteyerek mi oluyor sizce? Veya doktorda bir tedavi sonucu böyle birşeye maruz kalmış birisi .. Peki soruyorum , bakire olupta diğer türlü ilişkiye giren kaç kızımız var? Mantık biraz.

0|0
    0|0
    • söylediklerini anlıyorum ama benim sorumun cevabı olmadı.yinede cevap verdiğin için teşekkürler. zaten senden başkada cevap veren olmadı.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...