Evlenme teklifi ediceğim insan penisime küçük dedi :( herkes okusun ankete gelin...

24yasındayım 1senedir sevgili olduğum bir kız var.ciddi düşündüğüm için pekte cinsellik yaşayamadık.kız bakire hal ve hareketlerinden bilgisizliğinden daha önce tecrübesi olmadığı anlaşılıyor veya çok iyi taklik yaptı.çünkü en son dayanamadık gece onu evine bırakırken bende içeri girdim eve girer girmez sevişmeye başladık penişimi çıkardığımda senin ufaklık daha harekete geçmedimi dedi geçtiya işte dedim aa özür dilerim dedi ama penisim 14cm anlayamadım neden böyle yaptığını neyse seviştik oral vs yaptık ama açıkçası ben soğudum bu kızdan.sizce daha önce görüp geçirmiş birirmidir oyuzden mi ufak demiştir çünkü penişimi kalkmış halindeyken kalkmadı zannetti yoksa bilgisizliğindenmi bunu dedi sice hangisi ?

• Bilgisizliğinden ereksiyona geçip geçmedigini anlamadı
    53% (8)29% (5)41% (13)Oy Ver
  • Tecrübesinden penisini küçük buldu
    47% (7)35% (6)41% (13)Oy Ver
  • Siktir et biraz daha seviş ayrıl sonra ?
    0% (0)36% (6)18% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelleme için herkesten özür dilerim ama oylarda yuzde 45 45 eşit durumda.p*rnodan görduklerıne göremı yoksa deneyimlerine göremı karar veremedım oraldada cok kötuydu yapamadı yanı taklıt olmadıgı acıktı karar veremıyorum su durumda

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Kongo'da falan yetişmediyse tecrübesinden değildir.Türkiye'nin penis ortalaması 20 değil sonuçta niye 14'e küçük desin.En fazla p*rnolarda gördüğüyle kıyasladıysa küçük demiştir.

1|0
    0|0
    • P*rnodan gördüğüyledir o bence.

• yani bende öyle dusunmek ıstıyorum cunku baglandım az cok bu kız ayrılması vs zor olur benım ıcın yuzugunu bıle alıcaktım :S bu arada tecrubesız oldugunu nasıl anlayabılırım bır yolu yok mu?

• Onu bilemeyiz maalesef.

Kızlar Ne Diyor 5

• senin tecrübesiz sandıgın kız seni çok güzel parmağnda oynatmış ,senin ne kadar tecrübesiz oldugun çıkmış ortaya .

0|2
    0|0
  • Bilgisizlik, şaşkınlıktan ötürü de söylemiş olabilir. Taklit yaptığını göstermez. Fakat söylenen şey hiç hoş değil, siz ona "kalçan küçük, göğsün de yok" deseydiniz kırılmayacak mıydı...

0|0
    0|0
  • Penisin küçükmüş cümlesini kurdu mu gerçekten? Bu devirde herkes p*rno izliyor yani malum büyük penisler gösteriliyor. Gerçekte hiç deneyim yaşamamış biri için asıl şaşırtıcı gelebilir küçük penis görmek bence.

0|0
    0|0
    • hayır kalkmıs halıne neden hala kalkmadı dedı 14cm kucuk degıl alısmıssınız bı 20cmye p*rnolardanda kabullenın yanı normalı bu daha öncekı deneyımlerıme görede gayeet yeterlli

• 14 cm in küçük olduğunu düşünmüyorum ben de ama o da zaten direkt küçük dememiş. Sertleşmiş haliyle ayırt edememiş olabilir belki. Ya da dediğim gibi p*rno durumu.

• Belki de p*rnodakilerle kıyaslamıştır. Gerçekten 14 cm küçük bir penis değil.

0|0
    0|0
  • Her yerde penis görmüş olabilir illa ki bir şeyler seyrediyordur .Endişe ediyorsan bunu ona sormalısın .Küçük bulmuş olabilir gerçekten bir yerde görmüş olmasına da gerek yok hayal ettiğini bulamamış dayanamamış itiraf etmiştir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tecrübesinden penisini küçük buldu

0|0
    0|0
  • sen tadina baktiysan koy dotune gitsin

0|0
    1|0
  • o gece cinsellik yaşadınız mı ?

0|0
    0|0
    • hayır

• çok p*rno izlemiş herhalde p*rnolarda büyük olması normal,kız da aptal herhalde bir erkeğe öyle denir mi ben çok ayrılmıştım senin yerinde olsam

• üzgünüm ama rol yapmış soğuduysa hiç uzatmadan bitir

0|0
    0|0
  • daha büyüğe seni bırakabilir yol yakınken ayrıl. o olmasa bile her seferinde yüzüne vurabilir seven takılmaz buna ama soğumakta haklısın kim olsa soğur

0|0
    0|0
  • bellıkı p*rnolardan etkılenmıs ve herkesın penısını 20 cm sanıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...