Evlendiğiniz kız bakire değilse?

evlendiğiniz kız bakire değil ve siz bunu evlendikten sonra öğrendiniz?Tepkiniz ne olurdu ?Ne yapardınız?

0|1
6|40

En İyi Erkek Görüşü

• ben neysem oyle birini isterdim heralde ama istisnagi konular var eger gercekten inanıyorsam ve gercekten nefsine yenılıp yapmadgını anlasam bırsey demezdm sadece gec soyledgı ıcın kızardım arka cıkardım heralde ona cunku cocuk yasta ya da ne bılıyım bır suru it şerefsiz var işte neyse konusturma beni

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• 1- bakire olmayanın bakir, bakir olmayanın bakire isteme gibi bir hakkı yoktur! Erkek olmak ben bu hakka haizim anlamına gelmez!

2- dinen bile bu durum açıklanmış belirli bir ayette bu; "namuslu erkeklerle namuslu kadınları, namussuz erkeklerle namussuz kadınları denk getiririz." şeklinde (tam değil, tamamını hatırlayamadım) bir ayet te mevcuttur.

3- sen niyeti bozmuşsun, sadece birinden onay bekliyorsun. Bence kendini zorlama! yapacaksan yap, yapmayacaksan yapma! :)

3|1
    0|1
    • ne niyeti ne bozması ya ..YOK ARTIK

• yoksa sen 35 inde hala bakire bir kalık mısın? :)

• ne sapıklığımı gördün? deli diyom da inanmıyon! Muhabbeti buraya kadar getiren sensin, ama sapık olan, benim! delisin işte kızım delisin! sapıklardan hoşlanıyorsan ben ne yapim :)

• yanı sımdı kesıp tutmak kolay tabı. tepkımın ne olacagını bılemeıyorum acıkcası. cok kotu kızarım oyle seye. bosanma bıle seceneklere arasındadır cnaım . bakıre olmamasını bır nebze hadı anlasam da ama nasıl anlayım ama ondan zoyade bana dememesı kocasına dememesı kı ben onun kocasıyım herseyını bılmem gerek. cok agrıma gıderdı. ona guvenemem kı bır daha. bır de kocasını salak yerıne koymus bır kadın. ahhh boktan bır durum. bılmıyorum. ama o evlılık yuruse bıle hanı savasta mayına basanlar ııcn denır ya olmedı ama ondan adam olmaz artık dıye. bızım evlılıkten de adam olmazdı. bana attıgı bu kazıgı ben hayatım boyunca unutmazdım. kendı beynımı ınandıramazdım sanırım ne dıcem kı ona ne dıcem kı kızla ılgılı olumlu bır sey dusunebılsın

0|0
    1|0
  • o zamana kadar sakladığı için her şeyi yapabilirim.ama baştan söylese daha mantıklı tepkiler verebilirim

0|0
    0|0
    • sanırım erkekler genel olarak aynısını düşünüyor..

• elbette konuşurdum

• Tabi konuşulduktan sonra doğru söylememek en kötü şeylerden biridir zaten..

• Kabul etmezdim ama onun bakire olmadığınıda kimseye duyurup onu rencide etmezdim belli bir zaman sonra boşanır ve ayrılırdım

3|0
    1|0
    • bu da iyi bir düşünce bence..

• Eğer seviyorsam ki zaten sevmesem evlenmezdim hiç sorun olmaz ama daha önce söylemediği için kızabilirdim biraz...

1|0
    1|0
    • gayet mantıklı bence..

• hmm yok ya bu konuda ben farklı düşünüyorum.Evlilikten önce yaşanmamalı bence erkek de bayan da..

• Valla o zaman sen bekle yıllarca sonra hayvanın birisiyle evlenirsin ağzına sıçar sonra da ömür bitti zaten istesen de dönmeyecek bu günlerin sana iyi günler..

• Eskiden bizde öyle kızı eşeğe ters bindirip köyüne yollarlarmış. Ben böyle yapmasam da o evlilik kısa sürede biter.

0|2
    2|1
  • soğurdum midem bulanırdı heralde.. yattığı kişilerin salyasını boynunda, dudaklarında görürdüm o an.. çok kötü

1|1
    0|0
    • direkt aklınıza birileriyle yatmak geliyor.Ya geçmişinde kimse yoksa?

• bakire değilseden onu anladım bn.. eğer başka bir nedenden dolayı zarının patladığını söylerse inanırım.. ama öyle de olsa evlenmeden önce söylenmeli eğer erkek bakireliğe dikkat eden biriyse

• evet mantıklı ..

• Evlenmeden önce bu konu konuşulduysa ve bana yalan söylediyse tepkili olurum

ben zaten sormam bakire veya değilmisin diye tek kriterim yalan olmasın

1|0
    1|0
  • lan çok kötu bişi ama bu ya :( eğer böyle bişi yaparsa bakire olmadıgı için değil beni mal yerine koydugu içi anında boşanma davası açarım valla _._

1|0
    2|1
  • eğer öyle ise önüme gelenle yatarım ben onun için bakir kalıyorsam oda bakire olacak yoksa boşarım bir daha hiç evlenmem

1|0
    0|1
    • neden o durumda olduğunu sorgulamazsınız yani

• anlaşıldı ..Bence de dürüstlük önemlidir

• ;) no problem grşrz :)

• büyük konuşmayayım ama öyle birşey olursa direk babasının evine gönderirim çünkü bende bakirim kaç seneden beri onu beklemişim o an benimde hakkım dimi ?

0|1
    2|0
    • iş sadece bakire olmak mı ya bizim ülkemizin insanları niye hala bu kafadalar anlamış değilim..Belki başka şekilde kaybetmiştir bakireliğini niye sorgulamadan yargılıyorsunuz ki

• hepsi bu kadar mıydı ?

• Çeker vururum. Bir şekilde o kan akacak aga!1!1!111!11

1|0
    3|2
  • tek celsede boşardım tabiki

1|2
    1|1
    • sorgulamadan mı?

• zar yargılanak konu değil yargılanması gereken insanın kişiliğidir nasıl bir insan dinini biliyormu evlilik öncesi ilişkiyi onaylıyormu ilerde çocuklara ahlaklı bir anne olacakmı şimdi bu sitedeki üyelere bakarak bütün erkekler aynıdır diyemezsin.ben evlenirken namuslu bir aileden mi geliyor nasıl bir kız hani birazcıkda olsa dinini biliyormu araştırdım.bilmiyorum ama bunlar benim için önemli

• bence de önemli olan bunlar işte..

• senin ki köprüyü geçene kadar ayı ya dayı demek gibi bir şey evlenmeden ne oldu ise söylemen lazım karşı tarafa dürüstlük olmadan hiç bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Ne yaşarsan aynsı geri alırsın yapcak bişey yok artık

0|0
    0|0
  • ben bakirim ve hiç ilişkiye girmemiş bir bakire kız isterim tabikide ve tepkim şu olurdu arardım annesini babasını alın gidin kızınızı derdim boşanma davası açardım hemen ben irademe sahip çıkıyorsam oda çıkacak tabikide

0|1
    4|0
  • bide ben hallederdim sonrada*git babanın evine derdim hemen gönderip boşanma davası açardım...

0|0
    3|0
  • kötü olurdu heralde

0|0
    0|0
  • kızar diğer gün ayrılırdım olay çıkarmaya gerek yok zararın neresinden dönersek kardır

0|0
    2|1
  • en başta bana söylemediği için, benden sakladığı için direkt boşanırdım. yoksa sorun değil tabii ki, namus zarla olmaz.

0|0
    1|1
  • o an boşarım

0|2
    3|1
  • bakire olmadıgı ıcın degıl bnu bna evlendıkten sonra soyledıgı ıcın boşanırım.

0|0
    1|0
    • evlenmden siz sorar mısınız böyle bir şeyi ya da ondan mı beklersiniz anlatmasını

• bu kişiden kişiye degısebılır ben sorarım ama kımısı sormaz.. fakat kadının ne olursa olsun soylemesı gerekır

• aynen bencede.

• inan hiç fikrim yok ama iyi bir şekilde karsılamazdım

0|0
    0|0
    • fikirsizlik daha kötü : ) İyi bir şekilde karşılanmayacağı kesin de devamı nasıl olur meçhul..

• o anki duruma bagli

0|0
    0|0
  • evliyim şimdi onunla

0|0
    0|0
  • yalan söylediği için yol veririm yoksa evleneceğim kişinin bakire olup olmaması önemli değil

0|0
    1|1
    • önceden bu konuyu konuşurdunuz yani.

• herşey gönlünce olsun

• teşekkür ederim sizinde

• karakteri sağlam mı?

0|0
    1|0
    • kimin?

• sorun değil..

• "kriter" i "karakter" okudum :)

• öğrendiğim an biter herşey. ama bekaretiyle alakalıda rencide etmezdim.

0|0
    1|0
  • Koyarım kapının önüne boşanma davası açarım acilen

0|2
    2|1
  • biz kadınların oğalanüstü durumlarına tabi saygı gösterebiliriz. ancak kadından bir beklentimiz var oda şu madde 1: anne ol ve temiz ol.. şu dünyanın her yerinden cerahat akıyor, millet bu mücadelede hayatta tutunmak için sağlığını pskolojisini herşeyini yitiriyor. böyle bir yerde adam sana tertemiz bir dünya yaratıyorsa, dünyanın tüm meşakkatini üzerine yüklüyorsa sırf bunu eşi ve evlatları için çabalayan bir erkek varken neden pislik bir hatuna tüm enerjisini harcasın. beni daha önceden aldatan bir hatuna neden sadakatle bağlı kalayım

ya neden hayatımı bir pisliğe adayayım, onun elini sıcak sudan soğuk suya dokundurtmayayım neden Allah aşkına bir açıklayı ver.. benimde hormonlarım var

o seksi hatunları gördüğümde benim hormonlarım azıyor kendimi kontrol edemiyorum, nalet olasıca yaradılış böyle yapacak bişey yok..

ama bu sizde olmuyor.. siz görerek tahrik olmuyorsunuz.

yani sizin yatmanız o kadar zor ki bunu başarıp sonrada hikaye anlatmanızı algılayamıyorum arkadaş bn

1|2
    1|0
    • ben hikaye filan anlatmadım elbette evlilik öncesinde bir ilişki yaşamak yanlış.Ama sizin göz önünde bulundurmadığınız şey bakirelik sadece ilişki ile veya zinayla kaybedilmiyor..

• ben zaten et parçasından konuşmuyorum

• tamam..

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

• Hele bakir olmasın oracıkda çükünü keserünn ! ben öyle bozuk erkek istemem :DD kendini saklasın kırmızı kuşağı belinde haketsin

6|3
    0|4
    • nasıl anlıcaksın

• bı de erkekler hanı sunu dıyemez dıyelım adam 28 yasında. ve sordun olmadı dedı. sımdı boyle derse erkek beynı soyle dusunur. ulan 28 yas hıcmı manıtan olmadı hıc mı cakmadın ne bıcım erkeksın hıc mıcanın cekmedı eskort o*da mı yok, ne bıcım erkek bu, cuku kalkmıyomu gıbı dusunceler dusundugunu kızın dusunur canım ve gerekırse yaptım bıle der yalan olarak.

• ya demi erkekler yaşayınca zaten böyle oluyor bir de birbirinizi koruyorsunuz ya...

• yorumların çoğunu okudum da, iğrendim resmen hepinizden... her şey bir zar mı yani? her şey cinsellik mi? tabiki evlilikten önceki ilişkiye ben de karşıyım. ama tecavüz edilmiş olma ihtimali var özellikle bu ülkede. ve kocasına söyleyememiş olabilir utancından. ya da ne bileyim, kadın evlenmeden önce özgürdür, bir erkek nasıl özgürse ve istediğiyle yatıp kalkabiliyorsa. bu yüzden namussuz bir erkeğin namussuz bir kadına laf söyleme hakkı hiç yoktur. asıl sorun evlendikten sonra başlar. o kadın seni aldatıyor mu aldatmıyor mu?seviyor mu sevmiyor mu?ilk ilişkisini unuttu mu? bu konuya odaklanıcaksın.erkek olsam ben de başkasının elinin değdiği bir kadını istemezdim ama biraz anlayış göstermek lazım. kadın belki gençliğinde çok farklıydı, sonradan pişman oldu. her şeyi bir zara bağlamayın yalvarırım.biraz sevgiyle bakın kadınlara, cinsel obje olarak değil...

4|0
    1|6
    • katılıyorum kesinlikle arkadaşım her şeyi zina ya da ilşki olarak düşünüyorlar.Başka sebepleri düşünen yok ..

• o eksileri haketmiyordum bence

• bencede eksileri ben vermedim ya..ben henüz hiç puanlama yapmadım

• Burda önemli olan bakirelik değil bence. Yalan söylenilmesi.

1|4
    1|0
  • Erkek arkadaşlara bişey demek istiyorum yok kızarım yok anında boşarım falan diyorsunuz ya genel olarak söylemiyorum ama siz değilmisiniz her sevgilim 1 kere versin diyen? evlendiğiniz kadında 1 kere vermiş noolmuş? sanki siz sevgilinizin bakireliğini bozmadınız hiç.

0|0
    0|1
  • Bence erkek sorun yaratmamalı, neden erkeklern evlenmeden önce, askere gitmeden milli olması, genel eve gitmesi normal karşılanıyorda, bunları yapan erkekler özellikle daha önce erkek eli değmemiş, cinsellik yaşamamış, öpüşmemiş bir kız istiyorlar anlamıyorum. Bu çok saçma. Erkek yapabilr ama kız yapamaz ayrımı en sinir olduğum şey. Bi erkek yaparsa kızda yapabilir. Erkeğinki doğal karşılanıyorsa kızınkide doğal karşılanmalı ...

3|1
    1|3
    • yürü be:D

• RedLine::siz biraz kaba konuşunca yazmak istemedim..İnsanların kendi tercihi doğruları yanlışları vardır.Ben böyle düşünüyorum.Gerek 30 gerekse 40 evlilik dışı olmamalı.Dünyaya geliş amacımız ömrümüzün en güzel yıllarını cinsellikle mi geçirmek?Beklesin arkadaşım evlilik diye bişey de boşuna yok demi ama biz neden evleniriz ?o zaman neden evlenen kişiler bayanlarının kendilerine özel erkeklerinin de kendilerine özel olmasını isterler?Evliliğin amacı nedir sizce?

• canım dınen erkekte yapamaz ama toplumsal olarak yapar. sen de bılıyorsun. erkek olsan anlardın. kızın yapamamsı edeplı namuslu olduguna da delalettır bı de

• bir kaç arkadaş söylemediği için kızardım demiş. bende bir yerde okumuştum bir kadının erkeğe eskiden yaşadıklarını(öpüşmek, sevişmek vs.) anlatması günah kabul edilebiliyor o yüzden anlatmamış olabilirdi bence. Zaten ilişkiye girmişse daha öncesinde anlar, ve bir erkek bence bir kadının geçmişiyle ilgilenmemeli, onunla sevgili olduktan sonrası ilgilendirir onu.

Sorunun cevabına gelirsek şahsen bakireyim evleneceğim erkeğinde ilişkiye girmemiş olmasını tercih ederim. :)

0|0
    1|0
    • tuzun kuru senın :)

• erkeklerin çoğu bunu evleneceği kişiye sormaz bilmek istemez zaten yani kız arkadaşına senin kaç tana sevgilin oldu diye soran kaç erkek var ama olay gerdek gecesi patlak verirse işte o zaman sorar ne oldu diye nasıl yani diye o zaman evlenmeden önce söyleyecek o zaman kabul eder veya etmez kişiliğine bağlı

• bılıyormusun arkadasım cogu kız erkek dedıgın tecrubelı olur canım. newar erkek yanı. canı cekmıs yapmıs yapmasınmı. benden once yaptıkları benı ılgılendırmez derler. ama sen oyle demıyorsun takdır ettım gonulden soyledıysen. bu arada soyle dsuun bı de bır erkek bır kız cocugu 2 anne. bırı oglu bır ıs cevırdımı kızla oo aslanım benım der mı demez mı kız anası ıse kıza fırcayı kaymazmı kayarmı , ıkısıde senın hemcınsın. bunu da yapan kadınlar yanı...

Yükleniyor...