Yardıma ihtiyacım var lütfen ciddi bir şekilde cevaplayın:/

Arkadaşlar merhaba, mastürbasyonla ilgili bir sorunum var ve bunu çözmek için sizlere başvuruyorum başka çare bulamadım. Biraz uzun bir soru olacak ama çıldırmak üzereyim yardım edin :(

Bakireyim, hiç ilişkiye girmedim. Bir süredir mastürbasyon yapıyorum ama şu sıralar bir sorun yaşıyorum bunu yaparken. Son aşamasına kadar hiçbir problem yok bir yerde yanlış mı yapıyorum anlamadım, bir süre sonra hızlanmaya başlıyorum klitorisi uyarırken böyle bir gelme hissi oluyo sanki nasıl anlatsam siz anlayın :) bu orgazm mı bilmiyorum öyle sanıyorum. Ve çok kısa sürüyor, bu anda kendimi çok kasıyorum sanırım.

Ve bunu yaparken hayal kurmuyorum daha doğrusu buna ihtiyaç hissetmiyorum sadece aldığım zevke odaklandığım için. Rahatlama hissetmem gerektiğini düşünüyorum ama hiç öyle vücudumda hissedilir bir şekilde rahatlama hissetmedim hep o gelme hissinin rahatlama yani orgazm olduğunu düşündüm. Ve bu aralar bakire olmama rağmen vajinamda geçmeyen bir istek hissediyorum ve bundan rahatsız olmaya başladım.

Ne kadar mastürbasyon yaparsam yapayım geçmiyor. Yardım edin bir yerde yanlış mı yapıyorum ne yapmam gerekiyor :(

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Vücudunda meydana gelen bazı istekleri kontrol edemezsin, acıkmak, uyumak gibi cinsel istek de kontrol edilemez. Vücudun ihtiyaç duyduğu anda bunu beynine iletir ve sen de bu ihtiyacı algılarsın... Dolayısıyla bundan rahatsızlık duymaman gerekir.

Aksine ihtiyaç duyduğunda vücudunun bu isteğini yerine getirmezsen vücudunun bazı fonksiyonları bozulur. Uzun süre uyumaz veya yemek yemezsen nasıl kendini kötü hissedecek ve bazı rahatsızlıklar yaşayacaksan, bu durumda cinsel bazı sorunlar yasayabilirsin.

Mastürbasyon yaparken yaşayamadığın rahatlama hissine gelince, sanırım tam orgazm olmak üzereyken mastürbasyonu bırakıyorsun. Kendine dokunamama hissi oluşuyorsa çok az daha zorlamayı dene, sanırım tam o anda orgazm olacaksın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• her şey bir defa ile başlar :) yeni masturbasyon yapmaya başlamışsın sanırım. Sonuna doğru hızlanman doğal, seks sırasında da sona doğru hızlanırsın istemsiz olarak. ayrıca rahatlama olayı orgazm esnasında değil, sonrasında yaşanır. Ha son bir şey, bu konuda yanlış yapılan bir şey olmaz! yani bu olayda "yanlış mı yapıyorum?" sorusu sorulmaz. Çünkü bu kişinin nasıl zevk aldığı ile alakalıdır, herkes farklı bir şeylerden zevk alır. yani kişiye özel bir durum olduğundan, doğrusu yanlışı olmaz! :)

1|0
    0|0
  • arkadaşım demekki boşalamıyorsun anladığım kadarıyla boşalsan sorunun hallolacak.ama dini inancın varsa biraz dine yönel belki bu sana yardımcı olacaktır hani sonuçta hepimiz öleceğiz hesap vereceğiz eğer sende buna inanıyorsan bizi yaradan ve bizi sürekli gören ve koruyan yüce allahı biraz hatırlarsan belki sürekli mastürbasyon yapmazsın.tamam mastürbasyon bir ihtiyaçtır ama sapıklık derecesine ulaşmadan kendimize hakim olmalıyız diyeceksin ki sen çokmu mükemmelsin hayır mükemmel değilim kısa etekli kızlara dar giyimli bayanlara bakarken bende tahrik oluyorum ama inan zina yapmadım.tabiki mast yapıyorum

1|0
    0|0
    • İnan çok sık yapmamaya çabalıyorum ama bakire olmama rağmen vajinamda geçmeyen bir istek ve uyarılma ihtiyacı hissediyorum. Gerçekten çok sıkıldım bu durumdan yani bundan kurtulacak bir şey bulamadım.

• dini kitaplar oku bizi yaradanı düşün.sürekli kullanma bak sonra motoru yakarsın şaka bir yana da çok zorlama kendini yaa sonra evlenince yaparsın bol bol hatta eşin yapalım der sen kaçarsın başınız ağrır

• Kız değiliz ki seni anlayabilelim ergenlikten kaynaklıdır bir kaç seneye geçer geçmiyorsa veya hemen geçsin istiyorsan birisiyle ilişkiye gir açlığın gitsin

1|0
    0|0
  • Küçük bir ihtimal mastürbasyonu doğru şekilde yapmıyor olabilirsin.

Bunun dışında vücudun mastürbasyona karşısında tepki vermiyor içine bir şeyler girmeli.

:)

1|0
    0|0
    • ben evlenene kadar beklemeyi düşünüyorum açıkçası :)

• En azından artık sorunun ne olduğunu biliyosun, gerisi senin isteğine bağlı bir şey :)))

• Sanal falan dene daha fazla haz olduğunu söylüyolar

1|0
    0|0
  • Valla uzunca konuşulacak bir konu bu

1|0
    0|0
  • ''Ve bunu yaparken hayal kurmuyorum daha doğrusu buna ihtiyaç hissetmiyorum sadece aldığım zevke odaklandığım için'' burada yanlış yapıyorsun zevke odaklanma hayal ederek dene

1|0
    0|0
    • deneyeceğim teşekkür ederim:)

• zevke odaklanırsan bir kaç saniye sürer zevkin ama uzatarak hayal ederek yaparsan daha çok tatmin olursun

• akışına bırak bende çözüm bulamadım biri olur heralde ..:)

1|0
    0|0
  • yaş kaç ? ama doğruyu söyle

1|0
    0|0
  • hayal kurmak yerine bir videoyu izleyebilirsin... yastıkla falan yapmıyrmusun

1|0
    0|0
  • sanırım yeterince uyaramıyosun. bence güvenilebilir sana saygı duyacak biri ile cinselliği yüzeysel olarak yaşayabilirsin ;) oral seks başkasının sana dokunması yardımcı olucaktır. istersen yorum bırak biraz konuşuruz anlaşırsak belki takılırız :))

0|0
    0|0
  • orgazm olamadığın için doymuyorsun. neden hayal kurmayı denemiyorsun?

1|0
    0|0
    • yazdığım gibi o an sadece aldığım zevke odaklanıyorum o da bir şekilde hayal gücümü kullanmamı engelliyor.

• Zevk alıyorum ama tam olarak bir tatmin yaşamıyorum sanırım

• E bir de hayal kurarak ya da bir şeyler izleyerek yapmayı denesen, olmaz mı? hiç denedin mi mesela izleyerek yapmayı?

• o gelme hıssınde hayal etmeye ve oksamaya devam et asıl orgazm ondan sonra gelıcek :)

1|0
    0|0
    • o anda zaten devam ediyorum hafif bir titreme oluyor sonra klitoris hassaslaştığı için bırakmak zorunda kalıyorum, yine de sorunu çözebilmiş değilim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hicbi zaman gercek iliskinin zevkini alamazsin masturbasyondan beklentilerini buyutme:)

1|1
    1|0
Yükleniyor...