Bakir olmayanlar bakire kız bulamaz inşallah

bana katılan var mı beni düşüncemde olan hakka ve adalete inanan?

0|0
7|27

En İyi Kız Görüşü

• katılıyorum sana.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• bak dostum ben bu konuda bıraz gıcık konustugum ıcın sevmezler benı ama sen bnı ıyı dınle

27-28 yaşlarında unıversıte mezunu karıyer sahıbı zeki aynı zamanda elı yuzude duzgun konusmasınıda bılen bır erkeğin aynı zamanda bakir olma olasılıgı kaçtır?

hovarda olmayanını bulursun belki ama bakır olanını bulman çok zor. hatta ımkansız.

çevreme bakıyorum bakır olan arkadaşlarıın hepsıde kendılerını eslerıne sakladıkları ıcın degıl bı haltı beceremedıklerınden dolayı bakir yoksa yapabılseler en alasını yaparlar. hepsi abazan takımı. duz duvara tırmanıyolar. ama ya tip yoktur ya aylaktır ya çulsuzdur ya da ıkı lafı bı araya getırıp konusamıyodur bakırse. sımdı hıcbır kız bunlara bakmazken mılletın kerızı sen mısın boyle bır koca alacaksın.

ha yok muoyle kendını hatununa saklayan 31 çekmekle yetınen adam, illaki vardır genelleme yapmak yanlış olur ama o da sana denk gelmez. ama ılla boyle bırısını ıstıyosan mumkun oldugu kadar kucuk bırıyle evlenmelısın belkı baskası kapmadan kapabılırsın.

hayat zort. gercekler acıdır :)

0|1
    0|0
    • niye bana denk gelmesin?

• ya boylesı bınde bır dıyorumya. yoksa senı kucuk gordugumden degıl yanı. yok denecek kadar azlar o yuzden

• genellemen tamamen yanlış. ben de 30 dayım ve bakirim. ama işim de gelirim de iyi, erkek arkadaş çevrem de geniş. evlilik dışı cinsel ilişkiye karşı olduğum için yapmadım, o.

Benim çevremde de benim gibi arkadaşlarım var. seninkiler senin gibi olduğu için belki sen öyle düşünüyorsun...

• canım oyle hınc ıcınde olman bence kotu. o ıs bıızm ısımız degıl bence. dınen dıyorsan evet oyle bır hukum war. bakıre olmayanlar bakırlerle evlenmesın sekslınde . nur suresı oalbılır emın degılım. ama erkegın soyle bır durumu war erkek gonlunu vermeden sevmeden yanı yapabılır. erkek bırazda haserıdır yerınde durmaz. yanı bırıyle bırsey yapar ama ona hıc kıymet vermez. bakır degıldır senı sever evlenırsınız senle de ayrı bır kıymet vererek bırlıkte olur. ama kızlarda sevgı hoslanma olmadan cogu zamn seks olmuyo bılıyorsun.

0|0
    0|0
  • Bunları diyonda erkeklerin çoğu bakir değildir bunu unutma

1|1
    1|3
    • o zaman hepsine bakire olmayan kız laik

• Ben bilmem bu devirde böyle ayrıca kızlarında bir farkı kalmadı erkeklerden

• işte birbirine laik

• pek öyle takıntım yok ama bir konuda haklısın her şeyi yapıp bakire olsun demek saçmalığın önde gidenidir. ama toplum artık değişiyor. şimdi kadınlar her şeyi yapıp bakir erkek aramaya başladılar :D

0|1
    1|0
  • bu bir soru basligi deyilki beddua böyle bir soru nasil kadirilmadi anlamis deyilim,

0|2
    1|0
  • İnşallah senin karşına benim gibi çok kişiyle ilişki yaşamış ama bakireliği önemsemeyen bir adam çıkar

0|0
    0|0
  • lan beddua etme kız gece gece haha kıyamam nasılda dolmuş yazık :)

2|0
    0|1
  • Yettiniz lan, bakireymiş bakirmiş, size ne milletin bacak arasından

0|1
    0|1
  • niye bu kin?

0|0
    1|0
  • bakire erkek ya aşırı dincidir ya da salaktır,ezik büyümüştür. köylerde bile eşşekle milli olanını duymuştum.şehirde yaşayanları düşün birde...

0|0
    0|0
  • evlerine ateş salsın :D

0|2
    0|0
  • bende bakirim inşallah dayanırım ama buradaki kızlar beni zorluyor yani kendimi test etme ihtiyacı duyuyorum

0|0
    0|0
  • inşallah. ama gönül işte nereye konacağı belli olmuyor.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • :) bende bakirim ama sevdiğim bir kız yok adama akıllı kız bulsam başka bir şey istemiyrm

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • o konuda erkege olan baskı cok fazla erkek 18 yasını gecmis ama bakireyse eziklenir

0|0
    0|0
    • gizli gizli kimler neler ediyo ohoo

• Duvara konan sivrisineğe vurduğumda elime kan gelmişti. Acaba sinek bakire miydi? :(

0|0
    1|0
  • Bakire olmasın, tecrübeli olsun daha iyi.

0|0
    0|0
  • en iyi cevaba bak mk.

0|0
    0|0
  • vallahi ben bakirim.bakir olsun demiyorum hayat bu neye niyet neye kısmet.ruhu bakir olsun.

0|0
    0|0
  • Bende bakirim ama bakireyim denen kıza inanmam bu devirde herkes el ele kol kola

O yüzden en yakın zamanda keraneye gidim bu bakirlik illetinden kurtulacam :D

0|0
    0|0
    • benim gibi kimseyle çıkmamış kişilerde var yanlış bir önerme

• Sen milyonda birsin ben bakireyim diye evlenip neler yapmış insanlar duydum.Her şey zardan ibaret değil ki anal seks yapan oral seks yapan bir sürü insan var asla inanmam

• adalet sadece bır kadın ısmı anlamı ortada yok

0|1
    0|0
  • ben 26 yasındayım evlenmeden once yapmayı dusunuyorum .kendımı evlenecegım kısıye saklıyorum... yasyacaksam herseyı ekımle ılkımle yasamayı dusunuyorum

1|0
    0|0
  • bulurlar bulurlar beddua etme bosuna :) kızlardan kaynaklı bır durum bu :)

0|0
    0|0
    • evet kızlardan kaynaklı çünkü böyle erkekleri kabul ediyorlar.

• belki haklısın sadece aptal olanlar ... ama %60-70 bu oran :)

• he bide su bakire lik olayı kızlar belli olmasa :) kimler neler yasardı bu acıdan bkmk gerek bıde :)

• Duan bence anlamsız veya yanlış olmuş. Ben şuna katılırdım; inşallah tüm bakir/bakireler kendilerine denk kişiler bulup evlenirler. Ve inşallah eş adayları birbirlerine karşı dürüst konuşurlar.

Bakir olmayandan öç almak anlamsız geliyor bana. Bakire olmayan da evlenmeli o da. Bakire kız bakir olmayanlar evliliği kabul ediyorsa ve seviyorsa neden olmasın ki? Neden bulamasın filan diyeyim ki.. Not: ben de bakirim

1|0
    1|0
  • Herhalde sen vermişsin birine o da seni terk etmiş ortada kalmışsın kendine bir erkek arıyorsun gel gel buradayım ...

0|5
    2|1
    • ben kimseyle çıkmadım bile bakir olmayan birini kabul etmiyorum

• Ben bakirim valla inanmazsan kontrol edebilirsin :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Nur Suresi Ayet 3:

''Zina eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenmez; zina eden kadınla da ancak zina eden veya müşrik olan erkek evlenir. Bu, müminlere haram kılınmıştır.''

1|1
    0|2
  • Iyy bakir olmayan adamla hayatta birlikte olmam o anları düşündükçe çıldırırım,evlenecegim blr adam olamaz

0|1
    0|0
  • Kendi bakir olmayip illa da karsimdaki bakire olayacak diyende problem var.Onlara da her halti yiyip bakire kalanlar denk gelsin umarim.

0|0
    0|0
  • bu erkekleri anlamak çok zor hani küfür edeyim peş peşe diyorum site izin vermez kendi bakir değil bakire kız ister.. eski sevgilim genel evlerde yaşıyormuş her türlü haltı bana gelip ben sana güvenmiyorum dedi eh be şerefsiz neyse ...

0|0
    0|0
  • hak adalet olması gereken birşey ama atalarımızın söylediği bir söz var her kovun kendi bacağından asılır diye

0|0
    0|0
  • oyle deme be benm sevglmde bakir degil napsin cocuk yapmis bir hata ben bakireyim simdi ayriliyimi :?

0|2
    1|1
    • bakirelik diye bir takıntısı yoksa sorun değil..

• suç kadında ne kadar güçlü olduğunuzun farkına varsanız keşke

• Ne yapsın peki sen bakir değilsin deyip ayrılsın mı, saçmalama gözünü seveyim..

Tamam haklısınız bu durum yanlış, hatta kendine müslümanlık.. Olacak iş değil. Ancak, zaten sevgili olan çiftlerin bu konuyu açıp ortalığı germek ne kadar doğru ki?

Soran: Sen bakireliğe önem vermeyen erkeği seç olsun bitsin.. Neyin kavgasını yapıyorsunuz ki :)

Yükleniyor...