Eşcinsellikte bazı şeyleri aştınız mı?

Örneğin lezbiyen ve gay olan kişilerle arkadaşlık bile kurmayan insanlar görüyorum çok sığ düşünce geliyor bana benim tercihlerim hetero ama en yakın arkadaşım lezbiyen,ve üstelik çok da karakterli birisi,bizim insanlarımız hep ön yargılı değil mi sizce de?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de en yakın arkadaşımın baldızının oğlu gay ama biz karşı cinse ilgi duyuyoruz bu bizim için problem değil çünkü bazı şeyleri aştık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İnsan yaratılışında iki şekilde doğar. Ya erkek olarak ya da bayan olarak. Fiziksel olarak bunu farklı bir şekilde değiştirebilir misin? Doğanın dengesini bozan günahkarlar olarak gözüküyorsunuz? Ama benim anlayamadığım şu: Elmayı ikiye böldüğümde ortasında çekirdeklerini görürüm demek ki. Onun bu dünyadaki yaratılış amacının bir gayesi var. Yani siz şimdi bebek doğuramıyor musunuz? Ebeveyn olamıyor musunuz?

0|0
    0|0
  • setleşme sorunum var daha hiçbir şeyi aşamadım..

0|0
    0|0
  • Gay lezbiyen trv arkadaşım olabilir neticede insandir ondanda hayata dair öğrenilecek şeyler vardır onlar arasindada iyi kişilikli insanlar vardır ama çevremde hiç öyle biri olmadığı için arkadaşımda yok

0|0
    0|0
  • aşmak lazım bu konuları.. herkes seçiminde özgürdür. eşcinsel ev arkadasım vardı ve rahatlıkla hayatımda tanıdığım coğu kişiden adamdır

0|0
    0|0
  • Nie şimdi gay arkadaşım olsa bir sure sonra bize yavsamaya başlıcak hiç gerek yok günah günah

0|0
    0|0
  • ön yagımıdır bilmiyorum ama, çevrede böyle birilerinin olması, başkalarına örnek olmasını istemem, bana göre neticede, problemli birileridir eşcinseller ...

0|0
    0|0
  • Aşılması mümkün değil böyle bir ülkede.

0|0
    0|0
  • lezlik itici değil çünkü birbirlerine bişi yapamazlar fazla ama gaylk çok iğrenç değil mi abi yaa mide bulandırıcı

0|0
    0|0
  • İnsanları cinsiyetine göre yargılamam ve çok iyi anlaştığım ve kararına saygı duyduğum lezbiyen arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Ablacım lezbiyenliğe ön yargılı davranmazsak bize ne kalır :D

0|0
    0|0
  • aynen lezbiyenleri hep sevmişimdir bende

0|0
    0|0
  • Mesele önyargı değil yeğen,mesele sapkınlıkta!

0|0
    0|0
  • Bizim insanımız, mal. Önyargılı değil.

0|0
    0|0
  • hayır aşamadım

bana söylemediği surece bir sorun yok

0|0
    0|0
  • ben arkadaş olmam benden uzak olsunlar

0|0
    0|0
  • tercih meselesidir ama delikanlı biri olarak bana ters!

0|0
    0|0
  • üstelik çok da karakterli birisi ne demek, diğer eşcinseller karaktersiz mi

0|0
    0|2
  • kızların lezbiyen olmasına dayanamıyorum

içim parçalanıyor :(

cayırt

0|0
    0|1
  • Lezbiyenlik bir yerde kabul edileblir geliyorda gay nedir ya halen iğrenç geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimseyi yargılamak bana düşmezbu bir hastalıkmı yoksa tercih mi bilemem. Ama dinimizce lanetlenmiş birşeye de sempatiyle bakamam.

Bu insanların yaptığı şeyin sapıklık olduğunu unutmayın ve hangi sapık kendi halinde yalar ve kimseye zarar vermez? birgün çocuğunuz veya kardeşiniz ya da bir başkasını yoldan çıkarabilirler. zarar vermemek gerek ama çok da sıcak bakıp bu sapıklığı yaygınlaşmasına uygun ortam hazırlamakdoğru değil. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın dersen sonun kötü olur.

Kuranda lezbiyen ve gaylere boşuna lanet edilmemiş. lut kavmi artık zorbalıkla sapıklık yapıyordu ve insanlara tecavüz ediyorlardı çünkü toplumda fazlaydılar ve güçlüydüler. Peygamberin yakışıklı erkek görünümündeki melek misafirlerini bile insan zannedip tecavüz niyetiyle istemişlerdi.evinin önüne toplanıp onu bize teslim et diye zorlamışlardı. bunlar hep kuranda yazıyor.

modern olacağız diye kuranı ve Allahın emirlerini çiğnemeyin. Bu kişilerin tedaviye ihtiyacı var. yaygınlaşmalarına engel olun.

2|1
    1|0
    • bunun bütün sorumlusu da sizlersiniz işte..ayrıca her insanın sapığı vardır..heterosksüel gey farketmez..bi de tedaviyle olucak bişey de değil..

• neyin sorumlusu bizleriz?

• evet herkes suçlu gözüyle bakmıyor tabiki saygı duyanlar var ama suçlu bulanları anlamıyorum..bana doğmadan önce kimse "heteroseksüel mi olmak istersin eşcinsel mi"diye sormadı..onlara da sormadı ve ileride doğacak olan çocuklarına da.bu yüzden suçlu değilim. lezbiyen arkadaşı olduğunu öğrenince korkup kaçan kızlar, eşcinseller sapık değildir ve sizi zorla bir ilişkinin içine koyma çabası içine girmezler.çevrenizde onca heteroseksüel erkek arkadaşınız varken neden onların da sizi taciz edecekleri akıllarınıza gelmiyor..? bu mantığa göre kızların bir bölgede, erkeklerin bir bölgede, lezbiyenlerin bir bölgede, geylerinse bir bölgede yaşaması gerek..ama buna gerek yok çünkü eşcinsellik bulaşıcı değildir sonradan homoseksüel olmazsınız.. bu cevabı başka bir soruya da vermiştim..

1|0
    0|3
    • bi kere bunların dininde her şey kötü, kadınların pantolon giymesi de kötü..saçını açması da. kara çarşaflarıyla dolanıyolar mı?

• nefret duyuyorum demedim belirtiler başlar başlamaz ilerlemeden tedavi edilmeleri gerek dedim. Ayrıca eşcinsel olsada eşcinsel ilişkiye girmeyen insanlar da var. Bunun sapıklık olduğunu kabul edin çünkü normal değil. Dine ve Allaha inanmamak ucuz kaçış yoludur ki seni daha büyük felakete sürükler. Kul hakkı dışında her şey için tövbe edilebilir ve af beklenebilir

Ayrıca kimseye zarar vermezler diyorsun ama ben küçük erkek çocuklara tecavüz eden hatta genç oğlanlara ilaçlı içkiyle tecavüzedenler

• pis i*neler! çok korkunç, mutlaka birilerinin en yakın arkadaşları oluyorlar:(

0|1
    0|0
  • Ben arkadaslık etmem

0|1
    0|0
  • evet beybi ben de çok üzülüyorum bu duruma :/

0|0
    0|0
  • Lezbiyenle ızlarla arkadaş olursun, ''Ayy sana da meyilenir.'' derler. Erkekle arkadaş olursun, ''Ayy ateşle barut derler.'' Kimle arkadaş olalım o vakit?

0|0
    0|0
Yükleniyor...