Bakir olmayan erkek nasıl bakire bir kız ister?

böyle erkeklere beyin nakli lazım, sinir bozucu değilmi sizin icinde? birazcık olsun düşünemiyorlarmı

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• ruhunun kaşar olmasındansa bakire olmamasını tercih ederim demek isterdim onuda etmem evlenmem :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• neden öfkelisin. bakirelik sorunun var galiba.

başkasının ayıbıyla kendi ayıbını örtemezsin. ayrıca şu salakça erkek kadın karşılaştırmasını yapmayın. erkek farklı kadın farklı yapıdadır. ne yani o zaman bizde mi doğuralım. salaklaşmayın.

kişi kendi onurunu düşünür. erkek kendini paylaşmak istiyorsa istesin. sen de kendini paylaşılabilir bir cinsel obje görüyorsan gör. her önüne gelenle bedenini paylaş. kimse sana neden demez korkma

0|1
    1|0
    • kadın doğurabiliyor sizden üstün demek ki kadın seks yapabilir istediğiyle siz değil.

• ben kadın seks yapamaz demiyorum dikkatli oku herkes istediğni yapar amaaaaaaaa insanların tercihine kimse karışamaz. bu nedenle beyin nakli yapın gibi aptalca hakarete gerek yok. buyrun istediğinizle vücudunuzu paylaşın kim ne diyecek.*ocuklarına asla kızmamışımdır. çünkü çocuğun suçu yok anası tercihini kullanmıştır

• bakir değilim ve bakire kız istiyorum. ne var bunda ıstıyorum kım karısırki.

fakirim ama zengin birini istiyorum

çirkinim ama güzel kız istiyorum

şişkoyum zayıf kız istiyorum gıbı.

bulabılırsemde bana bulamazsamda bana. sende git daha önce kimle ne yaptıgını umursamayan bir adam bul. sanane elalemin nasıl kız istediginden

0|1
    3|0
  • yooo... gayet mantıklı.. bence durumu eşitlemeye çalışan sidik yarıştıranlara beyin nakli lazım... burası abd değil ablacım...

0|1
    3|0
    • Sana beyin nakli bike yapilmaz o beynide çurutursun

• hoşunuza giden şeyimi yazayım, gazmı vereyim... kendi zevkinizi düşünyosunuz... senin annen böylemiydi ? böyle mi evlenmiş babanla ? hayretsiniz... erkeğin tecrübeli olması ama kızın bu işlere bulaşmamış olmasını kim istemez ? hangi erkek istemez? bu demek değilki kızın üstünden geçmeyen kalmasın. sebep? e ben özgürüm, veririm istediğime, eşitlik, falan ... kendiniz elinizi vicdanınıza götürün ve doğru olduğunu söyleyin. söyleyemezsiniz...

• hanı ben coktakıp etmıyom sıteyı . ben bıle farkettım. bu soru cok soruldu arkadasım. ya dogru ya da yanlıs. herkes tarafından kabul edılen yanlıs bıle dogrudur toplumsal acıdan. sgk da mesela byn erkek ayrımı var. eskı yasaya gore emeklı olan bır sıgortalının kızı omru bıllah babadan maas alıyor evlenmesse erkek ıse alamıyo. adalet mı. dunyada adalet aramak bence sacma. pozıtıf ayrımcılık sozu bıle bır adaletsızlık ıfade edıyo basına bır pozıtıf gelınce tabı yumusamıs. kadın dusmanı sancaksınız benı sımdı:I) yanı bu durumda arkadasım bakırelık durumuna gore bır bakır ya da degıl bır erkek uygun sana. ama sen ne kadar da kızsanda eger erkegın kafasında bekaret onemlıyse o duusunce de bır adamsa hayatındakı umarım ıyı olur dıyelım ne dıyelım. ozetle dunyada adalet arama o tıp erkekler genclıgınde herhaltı yerler onların beraber oldukları eskı sevgılılerı birilerinin esı olur ama yas ılerleyınce aıle kurmak ıstedıklerın de temız kız ararlar. bu ıs boyle. maalesef

0|0
    0|0
  • Ben sana bir soru sorabilirmiyim peki o zaman, erkek kardeşin veya abinin bakire olmayan bir bayanla evlenmesine ne diyorsun? yapmıştır demiyorum, çoğu erkeğin illaki ilişki yaşadığı bayanlar olmuştur, şimdi abin bunu yaptıysa bakire olmayan biriylemi evlensin illa, onumu demek istiyorsun, hem bayanların kendi tercihi, kızlıklarını muhafaza etsinler

0|0
    2|1
    • bakire olmayanla evlenicek mecbur

sende tam gerisin kesin bakir değilsin bakire istiyorsun

• kıldan görünürmüki

• sapıtma istersen, benim gibi titiz birinde kıl... bence seninkinden daha temizdir eminim

• Öyle bir beklentim olmadı olana da şaşıyorum bu konuyu açmam bile ne çıkarsa şansıma tabi ki evlenirsem

2|1
    0|0
  • yok. düşünmüyorlar. üreme güdüsü herşeyin önünde.

0|0
    1|1
  • anal yapan kizin nasil bakireyim dedigine açiklik getirirsen bende sana sorunun cevabini veriym

0|1
    1|1
  • gayet hakkı neden ıstemesınkı :/

0|0
    3|0
    • isteyemezsin

• delırtmısın kızı.)

• kudurdu kudurdu aslında kabı temız bılıyorum ama dunya ıste herşey hak edene gelmıyor o degılde kı snakı tonla kız goturmusum sanıo o ımajı yarattım sanırım :D

• en buyuk derdın bu olsun sen bakir erkekle evlen cocugun bakırelıgını boz emi:)

0|0
    0|0
  • kim tutar bee haklısın

0|0
    0|0
    • bakirmisinki

• değilim.İnsanin birşeyler yaşayıp karşısındakınden yaşamamış olmasını beklemesı salaklık

• cewaplarıı gordun mu. ıste boyle canım. nefret etsende bu dunya boyle.

0|0
    0|1
  • neden istemesin tabi ki isteyebilir...bakire olmayan bir kız da bakir bir erkek isteyebilir

0|0
    1|0
  • nerden bılıosun bole dusunduklerını

1|0
    0|0
    • bazı erkekler var öyle

• kmse istemiyor ama

• belki ben ısterim:)

• ben bakirim karşımdaki de bakire olursa fena olmaz.

0|0
    0|0
  • Önce sorunuza cevap olarak; isteyebilir. Zengin olmayan kız zengin kocayla evlenmek isteyebildiği gibi. Yani seçeneğin varsa karşı taraf razı oluyorsa iki kişi anlaştıktan sonra olur, bakire tercih edebilir.

Yalnız kastettiğiniz şuydu sanırsam; bakir olmayan erkekler bakire olmayan kızları aşağı görüyorlar.. Evet bu bakış yanlış. Aşağılama çirkin sözler söylemek çok yanlış, kendilerine de söylesinler o lafları kolaysa. Ben de 26 yaşımda bakirim bu arada.

Diğer yandan bu durumun sebebi biraz da şudur; toplumun çarpık ahlak anlayışı kadını kısmen koruyor, erkeği ise ya serbest bırakmış bekaretin çok da önemli değil der gibi.. Yada bilmeyen genç delikanlıya kötü yolu kendi yakınları göstermiş.

Bu durumda kadın ve erkeğin bekaretini kaybetmesi bir olmuyor diye düşünüyorum. Genelleme yaparsak kadınların kendini koruması daha kolay bu bakımdan.

0|1
    1|0
  • Valla öyle bir arkadaşım geçen hafta evlendi.Adam belki cengiz han la yarışmıştır ilişkiye girme konusunda ama evlendiği kızı bir görsen öyle utangaç öyle içine kapanık ki.Bildiğin kurdun eline kuzuyu teslim ettiler.

0|0
    0|0
  • Ee 2 acemi olmaz.Prof olsun ki direk vajinana şakırt diye yerleştirsin aleti.

0|0
    4|1

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle öyle...bekaret yalnızca kadında olan bişey sanki... evlenceği güne kadar biirsürü kızla gününü gün edip sonra temiz aile kızı isteyen adamlar var.. Allah akıl fikir , anlayış versin

3|3
    0|0
  • Erkeklerin elini kirilidir yikarlar gidar, ama kadinlarda lekedir hitc cikmaz

0|0
    2|2
  • az önce namus iki bacağın arasındadır diye baslık acmıstı birisi o da bakir değilmiş ve ille de bakire biriyle evlenmek istediğini söylüyordu bencil birisi ve kabul ediyor bencilliğini namussuzluğu diyecek birşey yok böylelerine bir kaşık su da boğulası herifler.

0|3
    0|0
    • onu bulucam zaten tam bir gerizekalı

• benım lan o :) buldunuz işte noolcak :)

• ben değil soran bulmak istemiş.

• üstün olduğunu düşünüyor o yüzden. erkeğin elinin kiri onlara göre.

0|2
    0|0
    • nefret ediyorum öyle erkeklerden

Yükleniyor...