Yeni nesil hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni nesil genç kızlar daha rahatlar cinsellik konularında ve yatakta ki eşinin kendisine vereceği cinsel hazzı mutluluğu önemsiyorlar siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki önemseyeceğiz arkadaşım cinsellik erkeklere has bir şey mi tek başınıza mı sevişiyorsunuz siz arkadaşım her şey karşılıklı

1|1
    0|0
    • Bir şey demedim kızma :) biliyorsun bizim ülkemizde eskiden, kadın cinselliği bir görev olaraka görürdü, onun ötesine pek geçemezlerdi, bugünse daha cesurlar burada da kızların kendi cinsel doyumlarıyla ilgili cesur yorumlarına şahit oluyorum.

• Gizli olduğu sürece cesur diyemem ben :)

• O konu erkeklerin eksikliğinden kaynaklı bence.

Kızlar Ne Diyor 6

• gayett normal kizlarinda cani var cogu modern ulkede cinsel tatminsizlik bpsanma sebebi hatta..

0|1
    1|0
  • cunku simdi daha bilgiliyiz yani heryerde cinsellikle ilgili videolar yazilar rahatca bulabilioz ama eskiden bayanlar oyle degildi sadece evlendikten sonra ogreniolardi herseyi ondan dolayi olsa gerek :)

0|1
    0|0
  • hayır kendilerini önemsiyorlar

0|1
    0|0
    • Bu güzel bir gelişme, sanırım eğitim seviyelerinin artmış olması, bilişim çağında olmamız bu hali doğrudan etkiliyor.

• önemsemesinler mi?

0|0
    0|0
  • Eee görüyorlar etrafta bu yüzden biten evlilikleri ona göre önlem alıyorlar baştan.

0|0
    0|0
  • öylemi bilemem

0|1
    0|0
    • Ben öyle olduğunu düşünüyorumartık daha cesurlar, Onlarda isteklerini arzularını açıkça dile getirmekten geri durmuyorlar, bence bu güzel bir şey, bu sayede kadın da yatakta sorumluluk sahibi olacak, bazıların Kızılay çadırında kan aldırdığı gibi yatağa sırt üstü yatıp, erkekğinin işini görüp kalkmasını beklemeyecek.

Erkekler Ne Diyor 3

• sana katılıyorum :)

0|1
    0|0
  • Bence yeni nesil kızlarımızda aynı bacakları açıp bekliyorlar sadece arada tek tük farklı olan var

0|0
    0|0
  • Tecrübeden olmasın sakın bu dediklerin!

0|0
    2|0
    • ya sen elini vicdanını koyarak söyle, hangi lisenin önünde yanına bir erkeğin yaklaşmadığı yalnız kız gördün, aileler kusura bakmasın ama kızlarına sahip çıksınlar, hatta oğlanlarına, çünkü hepsi sapık olup çıkıyorlar

Yükleniyor...