Evlilik öncesi cinsel ilişki...

ben buna tamamen karşıyım kimileri kızacak ama özellikle kızların dikkat etmesi gereken bir konu. hiç kimse 250 gram bu kadar değeli mi diye sormasın. eğer değersizse neden masum bir kızın canını yakıp namuslu biriymiş gibi namuslu kız ararsınız?... evlenmeden istediğin kızla yat, sonra bakire kız ara...bu düpedüz şerefsizliktir...kızlarsa bunlara uydukları için saftırlar ve yazıktır cidden. Bu şerefsizlerden biri bir kızı kirletir.. Sonra acısını sadece o kız çeker...Bu özgürlük falan değil, adiliktir yavşaklıktır. sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• aynı durumla karşılaştım bikaç ay önce..her haltı yemiş b.k...bakire arıyor.benimde öyle olduğumu çoook iyi biliyodu..öğrenince bastım tekmeyi..inş başkasını kandırmaz..layığını bulur.Allah temiz kız yüzü göstermesin ona..

0|0
    0|1
    • inş...nefret ediyorum böyle karaktersiz insanlardan...

• hemde ne karaktersiz..benden önceki sevgilisinide bakire değil diye terketmiş..her haltı yemiş..evlenmeye gelince el değmemiş arıyor..aklıma geldikçe öldüresim geliyor böylelerini..

• onları çıkarıcan meydana ... gerisini anladın :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bunu yaşayınca sana hak verdim kesinlikle olmamalı

0|1
    0|0
  • Bir erkeğin bu mantığı kurması çok nadir görülen bir durum, ben erkeğim yaparım modunda herkes, ben şahsen bakir isterim.

0|0
    0|0
    • Erkekte kizda bakir ve bakire olmali

• Bunu yaşayanlar bizleri cahil görüyorlar ama günü geldiğinde çok iyi anlayacaklar

• aynen öyle modern hayat diye milletin hayatını karartıyorlar asıl modernlik İslam'ın ruhunda saklı ama anlayana işte

Erkekler Ne Diyor 2

• O senin düşüncen, saygı duyar katılmam.

1|0
    0|0
    • neden katılmazsın?

• Çünkü seninle aynı fikirde değilim. Ben bakire falan olsun isteğinde değilim. Böyle bir tabum da yok ama şerefsiz demek doğru değil bence böyle düşünenlere.

• ben birçok kızın canını yakıp bakire kız arayanlara şerefsiz diyorum arkadaşım ha senin için sorun yoksa bakirelik de bişey diyemem Allah gönlüne göre versin

• benim anlamadığım bakire olmayan kız kirli mi oluyor onu mu demek istiyosun

0|0
    0|0
    • demek istediğim şu bazı şerefsizler kızla yatıp ben seninle evlenemem ailem istemez diyip terk ediyor kızı...ben bu şekilde bir sürü masum kız var onları bu şerefsizlerin üzmeye ne hakkı var onu soruyorum yoksa bende bakire isterim manyağı değilim

• anladım o onların şerefsizliği ama bakireliği gittiği için kıza kirli denilmesi hiç hoş değil yaptıysa o onun günahı

• bu konuda haklısın iyi noktaya değindin kusura bakma :(

Yükleniyor...