İlk defa ekildim intikam almalı mıyım?

Yediremiyorum kendime gayet güzel 1.5 aylık bir ilişkimiz vardı biraz benim yüzümden bitti fakat 1 haftadır da dil döküyordum barışalım diye yanaşmadı buluşmak istedim peki dedi kabul etti bugün gittim 6da bekledim yok aradım 3 defa 20 dakika sonra uyumuşum naptın çıkıyım mı yazdı zahmet etme sağol dedi neyse sonra yemekte hazırmış yiyip geliyim dedi ona da tamam dedim sonra gelemiycem falan dedi allah belanı versin hayvan defol git diyip engelledim sakin falan yazmış anlamıyorum birden neden böyle oldu sizce intikam alıp numarasını yaysam mı lezbiyen sitelerine yoksa allahından mı bulmalı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• aldatmadıysan. haksızlık yapıyor ya. 2. bir şans herkesin hakkı

0|0
    0|0
    • aldatmadım. Allahından bulsun şerefsiz köpek

• ağzını bozmaya değmez. şimdi onu onutmaya çalış. kendine bir uğraş bul :)

• evet en mantıklısı o sanırım teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• o soğukluk işlemiş ona biraz zor düzelir ...

0|0
    0|0
    • düzelmesin bitti zaten artık ama neden böyle oldu onu anlayamıyorum gayet iyiydik bir problemimiz yoktu o yüzden bu kadar şaşkın ve üzgünüm ama bugünkü tavrından sonra nefret ettim

• bugünkü tavrı nasıldı cancağızım ,bendede iyiydik ama bana dediki ben günlük yaşarım ben o yüzden yol verdim ,kısacası sen yoksun dedi hayatımda bende hayırlı işler dedim ;)

• senin gibi bir kıza yakışmaz! sende vicdan var kalkıp numarasını yayıcaksın sonra pişman olucaksın ama dönüşün olmicak. bırak allahından bulsun! sen hayatına devam et..

0|0
    0|0
  • kendi bileceğin iş

0|0
    0|0
  • Sevgilin lezbiyen mi anlamadım?

0|0
    0|0
  • hasat ne zaman kardeş?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• lezbiyen siteleri ne alaka?

0|0
    0|0
    • ya yani lezbiyen olur gay olur o anlık dalgınlıkla öyle yazmışım afedersiniz

Yükleniyor...