Benim yüzümden ayrıldılar..

Benim universiteden bir arkadasim var, arkadasim erkek. Bunun bir tane sevgilisi vardi. Birbirlerini seviyorlardi. Biz bu erkek arkadasla bakirelik hakkinda konusmaya basladik. Bende bakireligin cok onemli oldugunu ve kardeslerimin asla bakire olmayan bir kizla evlenmelerine musade etmeyecegimi dile getirdim. Oyle bir hatunu gelinim olarak gormem dedim, benden saygi beklemesin dedim. Sonucta onu baskasi opup koklamis dedim. Oyle kadin ile evlenilir mi dedim. Ilaveten nereden bileceksin ki dedim 1-2 kisiyle birlikte oldugunu belkide 8-9 kisidir dedim. Bildigim kadariyla bakire olmayan kiz nasilsa fark etmez artik diye neredeyse onune gelenle birlikte oluyormus. Bakire olmayan biri ne kadar guzel olursa olsun fark etmez dedim, onunla evlenilmez. Namus herseyden onemlidir dedim vs vs. Megersem bu cocugun sevgilisi bakire degilmis, sirf bu yuzden ayrilmis kizdan. Duyunca cok uzuldum yani biraz da ben sebep olmus oldum galiba.

Güncellemeler:
Sizce benim yuzumden mi olmustur yoksa zaten cocugun icindede boyle bir sikinti varmiydi?
bu arada ben bu soruyu ayrilik olarak sormustum .. cinsellik olarak cikti ne alaka ?

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• Açıkcası snn onu etkilediğini sanmıyorum onda bu sıkıntı vardı ve sende tuzu biberi olmuşsuun sadece bugun olmasa başka zaman ayrılacaktı belli bişe. ayrıca kardeşlerinin evleneceği kadını sen secemezsin sonucta koynuna alacak olan kişi kardeşinn senin burnunu sokmanı pek doğru bulmadım.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• İyi halt yemişsin bakire değil diye ölsün mü kız

2|1
    2|0
  • İlişkileri sağlam değilmiş, sen sadece farkında olmadan sarsmışsın ilişkide yıkılmış.

0|0
    0|0
  • Bakire olmayan bir hatun bekar bir erkek için büyük bir hazine ile eş değerdir o sebepten senin yüzünden ayrıldıklarını sanmam başka bir sebep vardır ayrılmalarında

0|0
    1|0
  • şöyle genel bir baktımda cevaplara neden kimse sevgiden bahsetmiyor ..seviyorsa neden olmasın o insan hata yapmış olabilir bunu sorun etmek yanlış

1|0
    0|0
  • ıyı yapmıssın ve kutluyorum senı, cok dogru bır konusma yapmıssın

0|0
    1|0
  • kaşardan kurtulmuş sevinicene üzülüon iyimisin sen yahu

0|0
    1|0
  • Seninle sevişmek isteyecektir..

Bunu koz olarak kullanacak

0|0
    0|0
  • ne gariptir ki bütün tepkiler bayanlardan gelmiş sana ilginç!

0|0
    0|0
  • öyle bir sıkıntı vardı sen iyi demişsin sıkma canını

0|0
    1|0
  • önyargılının tekisin senden arkadaş olunmaz.

0|0
    0|0
  • ee yani sonuc olarak bize ne sordun

0|0
    0|0
    • Sizce benim yuzumden mi olmustur yoksa zaten cocugun icindede boyle bir sikinti varmiydi?

• senin yüzünden degildir, zaten bilmiyomuydu onun öyle oldugunu, sadece denk gelmiş

• fikirlerine katılıyorum. o çocuk kendi kararını vermiş, veya kendi karar vermeliydi diye düşünüyorum. başkasının fikriyle değil de herkesi dinleyip sonra düşünüp kendi aklıyla son kararı vermeli insan. onu etkilediysen bile üzülme yapabileceğin birşey yok.

iyi mi oldu kötü mü.. dersen, arkadaşın bakirse o kızdan vazgeçmesi iyi olmuştur bence. bir bakireyle daha mutlu olur. ama değilse, diğer yandan bakire olmayan dürüst kızlar da var ve onların da evlenmesi lazım. bilmem anlatabildim mi.

bekaretini korumayanlar için birazcık daha ölçülü, orta yollu düşünmekte fayda var kanımca.

0|0
    0|0
  • Bakre değilmiş diyosun o halde zaten onunla evlenmeyi değil eğlenmeyi düşünmüştür dert etme sen :) dediklerinde haklısın bekar bir erkek bakire ile evlenmeli kızlarda buna dikkat etmeli bence :)

0|0
    1|0
  • Cocugun yerinde olsam seni becerirdim

2|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sana mı kaldı milletin namus meselesi? sanıırım hic cinsel istek gelmiyor sana o istek sırasında canın hic penis cekmiyor sanırım sen insan degilsin ya cekmez.. ben kimseyle birlikte olmadım büyük konuşmam inş nefsimede yenik düşmem. nefsine yenik düşmüş bir hatanın kurbanı olduysa ve kendide bunun için pişmansa nolucak belkide cok seviyordu arkadasını büyük konusan insanları hic sevmem başına gelirse görürsün cok sayın(!) namus bekcisi!

4|0
    3|5
    • ben sevgilisinin oyle bir durumu oldugunu bilmiyordum zaten beni ilgilendirmez ilaveten konuyu acan da arkadasimdi bu arada nefsine neden yenik dusuyor bu insanlar sana bir anlatayim ben en iyisi . ortami bu gunahi isleyebilmek icin uygun hale getiriyorlar . o ortamda bulunmasalar olmayacak . hz peygamber ne demis? sizi tohmette birakacak ortamlardan uzak durun . zaten Allah cc cennete adem ile havvaya elmadan yemeyin demedi .. agaca yaklasmayin dedi . bunlari yaparsan yenik dusmessin ins.

• Çingeneler, Hindistan'ın Pencap-Sind nehir havzası boyunca Pakistan ve Afganistan'ın da içinde bulunduğu bölgelerden dünyaya yayılmış koyu renkli, Hint kökenli insanlardır. Gerizekalı.

• SİNİRİNEE BOĞUL CEVAP VEREMEDİĞİNDEN OH OLSUN SANA ENGELLEDİİM hahhhahhaha:)))

• sen doğru olanı söylemişsin..belkide iyi olmuştur bilemezsin.çocuğun başı yanmadan kurtulmuş oldu işte..

1|2
    3|1
    • ha bu arada burada kötü yapmışsın,kimbilir başına ne geldi kızın falan filan diye kaşarlara bakma..onlarda aynı mal olduğundan böyle düşünmeleri normal..

• benide engellemiş..ya zeka seviyesi 5-8 arası bişey..yoksa laf atıp atıp kaçmaz zaten adam gibi tartışır..üslübundan da belli ne mal olduğu..boşver :)

• evet haklisin ben anlamistim canim :)

• Cok haksizlik etmissin kimsenin neler yasadigini basindan ne gectigini bilemezsin...Bunu yargilamak cok yanlis ...

2|1
    1|1
    • ama ben yargilamadim ki sevgilisinin oyle bir durumu oldugunu bile bilmiyordum bilseydim dermiydim hic ama ben zevk icin boyle munasebette bulunanlar icin soylemistim ki buna cok karsiyim yani bence dogru degil

• Bu her genc kizin basina gelebilir ayni sey senin basinada gelse boyle konusabilcek misin...empati kur kimse boyle olsun istemez...hatalarla yanlislari karistrma birbirine...

• hayir canim bu herkesin basina gelemez gelemezde insallah .. peygameberimiz sizi tohmette birakabilecek ortamlardan uzak durun demis . buna uyarsan allahin izniyle basina boyle bir durum gelmez . sen zevk icin yat kalk sonrada boyle olsun istemezdim de oh oldu ne ala :)

• Iyi yönden söylüyorum çok iyi yapmişsın cünkü sen onun düşünceleriyle oynamadın unuttuklarını ve hissetdiklerini tekrar dile getirip onu hatirlattin..Sen suclu degilsin ama ister istemz gec olmadan iyi bir seye vesile olmuş olabilirsin..

2|0
    3|2
  • kötülemezdim ama fikrimi sorsa dürüstçe söylerdim.

0|0
    0|0
  • Çok gaza getirmişsin fazla karışmışsın açıkçası. Hem senin arkadaşın bakir mi arkadaşım ? O da başka kızları öpüp koklamadı mı ? Zinanın kızı erkeği mi var. Amma sallamışsın kıza çok sinir bozucu bir durum, basbaya sen önayak olmuşsun.

1|0
    0|0
    • okuldan olan arkadasim iyi huylu yani bakire oldugundan neredeyse eminim diyebilirim . haklisin zinanin kizi erkegi yok . zaten kizin durumunu bilseydim asla soylemezdim ama soyledim bir kere .

• En azından pişman olmuşsun bu da bir erdemdir tabii arkadaşını tanımıyorum ama erkek hani en nihayetinde.

• Kesinlikle senin yüzünden ayrıldılar

0|0
    0|0
  • Aşık olan seven insan sevisirde sekste yapar bakirelik zarla falan olmuyo canım öyle sîzin gibi örümcek kafalılar yüzünden insanlar sevenez cinsellik yasayamaz oldular kız cocukları öyle bir yetisti ki ilerde vajinusmus gibi psikolojk etkenli hastalıklarla ugrasıyorlar bunu sadece zevk icin diye igrenclestirmek ve basitlestirmek ancak bu kadar namussuz birinin yapacagı seydir . Gercekten bir ahlaksız ve namussuz arıyosan kendine bakmalısın sahsen benimde abim veya kardesimin senin gibi ne olduu belrsiz her haltı bilen namus bekciligi yapan biriyle evlenmesine hayatta müsade etmem

0|0
    1|0
    • bakirelik zarda degilse nerede soruyorum sana ? bakirelik onemlidir eger onun bunun artigi olmak istemiyorsan evlenmeden cinsellik yasamayacaksin . seninle evlilikten once birlikte olan erkek sana hayatta saygi gostermez . erkekleri tanimiyorsun galiba . bakire olmayan kizla birlikte olup sonrada o yolun yolcusuydu diyorlar . sen benim kesip attigim tirnagim bile olamazsin . namussuzun onde gideni sensin . onun bunun artigi olmaya ne kadar da meraksin . sende kasarsin tekisin iste . yaran var.

• haha seninle tartismayan benim . sen benim seviyemi ruyalarinda bile goremezsin . gorgusuz cingene seni . daha fazla yazma biraz gururlu ol . kurdugun cumleleri bir gozden gecir bence .

• He tamam he sakin ol yaaa:)))

• ya yuh diorum gerçekten nerden bliosun 8-9 kşiyle brlkte olmuş da bir de namustan blmemneden bahsediosun muşla mişle biten cümlelerle tanımadıın insanlar hakknda nası böle yorum yapabiliosun namus sadece bacak aranı korumak mı senin için ? iftira atan sen, çok mu namuslu davrandıını sanıosun ?

0|0
    0|0
    • ben iftira atmadim bu 1 .. ayrica kiza yonelik konusmadim bu durumda iftira atmis sayilmam ve sorunun cevabina gelince evet namus bacak arasindadir :)

• Gizli sakin ol molotof hazırladım atcaz şimdi kıza :D

• haha :D k bakma da beyin zari delik oldugu icin kizlik zari delik olur baska turlu olmasi mumkun degil . tecavuz gibi mesele haric tabi . evlenmeden birlikte olan kiz kendini 2.sinif kiz yapar . uzgunum ama bu byle .

• yanlış bölüme girmişsin

0|0
    0|0
  • Cok igrenc düşüncelere sahipsin

4|1
    3|3
    • bunlar dogru dusunceler buna emin olabilirsin

• Bence sen erkeksin kullandığın kelimelri bir kiz bir kiz icin asla soyleyemez

• daha neler fantaziye bak

• ozaman teselli etmek sana kalıyor hatanı telefi edersin

0|1
    0|0
Yükleniyor...