• Sor
  • Bence

Homofobik olmanızın sebepleri nelerdir ?

Günümüzde birçok insan homofobik ve bunun nedenleri bilmeden sanki dayatılmış gibi eşcinsellere ve trans bireylere insan altı bir yaratıkmış gibi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ya dün bu bir soruda bir takım heteroseksüellerin yorumlarına dayanamamamdan ötürü hırsla çok iyi bir soru yazmıştım..kaldırılmış..şikayet etmişler lan kaldıramdılar heralde ..afdfgfd eşcinselliğin doğdada görülüp homofobinin henüz görülmediğini bilmeyen bir tanesi eşcinsellik doğada görülmez yazmış..yozlaşmaya hazır beyinlerden bitanesi de bizi yozlaştırıyosunuz yazmış..bi de gerizekalılar hala lut kavmi lut kavmi diye tutturmuşlar lan* beyinlilier..1 milyar yıl önceki şeyi hala gözümüze sokan, uzaktan yakından alakası olmadığı halde kendini dinine bağlı sanıp her konuya "dinimizce" diyerek başlayan, gözünü kulağını günümüze ve bilime kapamış kendinden farklı olanı sevmeyen heteroseksüellerin homofobisi onların beyinsizliğinden ve düşünme becerisinden yoksun olmasından kaynaklanır..

• İcimdekileri,dogru kelimelerle :D birebir yazmissin,tesekkurler ;) homofobinin goruldugu tek canli insan.
      70 yasindaki adama 7 yasindaki kizi vermek gozlerine batmiyor,normal karsilaniyorda,ben sokakta kiz arkadasimin elini tutup yuruyunce,uzayliymisiz gibi bakiyorlar ,biz icimizden onlara gulmekten baska bir sey yapmiyoruz bu da bir gercek :)

• Öncekileri Göster
    • eyv abimsin, pardon ablamsın..:fdg bu arada son olarak şunu söyliycem, allah "a.cık beyinliler"i sansürleyen ks yönetiminin de evine ateşler salsın..fdsdfah oysa o "a mcık" orda ne güzel durmuştu..

• Amiiin

Erkekler Ne Diyor 3

• homofobik değilim ki.

• Kişisel tercihlere kimse karışamaz,karışmamalı.Saygı duyulmalı. Herkes aynı düşünecek, aynı şeylerden hoşlanacak değil.Bireysel düşünceleri geçtim, ülkedeki çoğunluk bu tip şeylere alışkın değil, işin ilginç yanı bu. Çoğu Avrupa ülkelerinde eş cinsellerin evlenmesi, özgürce dolaşması serbest.Çoğunluğun bu düşüncesi kırılsa ancak bu durum böyle düzelebilir diye düşünüyorum.

• Oncelikle escinsellik kisisel bir tercih degil yonelimdir onu belirtmek isterim.kisi kendisi secmez ben escinsel olayim ,aman yok yok hetero olayim demez kimse :)
      Dedigin gibi insanlarin bakis acisi degismedigi surece bizim rahat edebilecegimiz bir toplum olmayacak. LGBT'ler Turkiye icin uzun surecek bir degisim konusu ne yazik ki.

• Tercihten kastım, aslında kastettiğin, yönelimdi. Türkiye'de bu durum gelişme göstermek yerine, ters yönde ilerliyor malesef, özgürlükler kısıtlanıyor.Şu an hükümetin içinde bulunduğu düşünce yapısıda, bunları normal düzeyde algılayacak durumda değil malesef:/

• Evet haklisin ..

• Kendimi bu gurubun dışında tutuyorum insanların tercihlerine saygı duyarım ayrım yapmam

Kızlar Ne Diyor 2

• Dini bahanelerini yazarlar birazdan :)

• yazsınlar bakalım :D her şeye açığım,fikirlerini merak ediyorum sadece

Yükleniyor...