Türkiye de lezbiyen var mıdır?

Herkesin seçimine saygı duymak lazım ama ben rastlamadım hiç hayal ürünü geliyor siz rastladınız mı?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Var ama kimse açık açık söyleyemiyor.Söylediğinde de ya sapıklık yapılıyor ya da sert tepkiler veriliyor.Söylememek gizlemek çoğu zaman daha iyi.

2|1
    0|0
    • e bu da bir çözüm mü? yaşayamadıkdatn sonra

• Teşekkürler.

• ekledim istersen muhabbet etmek isterm

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• burada da var bol bol.

2|1
    0|2
  • fazlasıyla var

1|1
    0|2
  • Ben kimseye söylemiyorum mesela.

1|1
    0|0
    • neden suç mu bunu söylemek ? hayat senin hayatın kimsenin yargılamasına izin verme..

• Farklı gözle bakılıyor rahatsız oluyorum.

• sen lezmisin biseks mi önce onu bir netleştirelim ayrıca bir kadının bir kadınla olmak istemesinin nesi anormal ki nasıl farklı gözle bakıyorlar..

• Bu site lez dolu gecen bırı beni milli yapmak ıstıyordu yasmm küçük söyyleyınce engeledı

0|1
    1|3
    • erkektir o erkek... .)

• hiç milli oldun mu

• Hyr ne oldugunu bıle bılmıyordummmm o dıyene kadar futbolcu sandım

• ben lezbiyenim.mal mısın ne hayal ürünü?milyonlarca var hemde.hatta bisesküellerde var.napalım böyle homofobik pislik bir ülkede erkeklerin pis ağzına fantazi malzemesi olmamak ve dışlanmamak için gizli yaşıyoruz.uyuma bence.neden hayal ürünüymüş ayrıca?kadın bedeni her zaman erkekten çekici.kadın daha zeki geliyor bana.sesi kokusu daha hoş.ben erkek sevemedim doğduğumdan beri.kızlarla ilişkilerim oldu ve mutluyum.sana şöyle söyleyim feminen yani kız görüntüsündeyim.erkek gibi olmayan lezbiyen ve bisesk kızları anlaman imkansız.kız yurtlarında erkke arkadaşı olanlar bile lezlik eğiliminde.neler gördü bu gözler.kadın tapılası varlık.aşkı da sevişmeyde onlarla sevdim.kadın nesli olmasa aseksüel olurdum.herkes erkek sevmek zorunda dğil.çocuk yapmak zorunda da değil.ki yabancı ülkeler onun yolunuda bilimle açtılar sayılır.

2|0
    0|2
    • Saygı duyarım.. Bende sevmem bazı tip erkekleri

• wuuu milyonlarca varmıs, kaynagını göstersene merak ettim bende bir okuyum

• kaynağı türkiyede çapa tıp fakültesinde prof dr olan şahika yükseldir;) ayrıca bakınız dünya sağlık örgütü bakınız makaleler;)ben hiç bir türlü erkek sevmiyorum bana çirkin yakışıklı farketmez erkek olması yeter uzak durmam için.

Erkekler Ne Diyor 3

• yoktur yoktur , niye olmasın

o kadar gay'de var ama kimse söyleyemiyor ki

0|0
    0|0
  • Ben bu lez işini anlamış değilim neden hem çinsiyle beraber olurlarki beyinsizler.

0|0
    2|0
  • lezler beni deli ediyo hepsini doyurmak isterdim

0|0
    2|0
Yükleniyor...