Bu şekilde hamilelik olması çok mu zor?

Ben evliyim ve hamile kalmak istiyorum ancak eşim istemiyor, ilişkiye girerken hep kondom takıyor ancak dün aksam yumurtlama günümdu ve penisin basini vajinama sokturdum sadece basi girdi korunma olmadan ama bosalmadi sonra hemen kondom takti bu sekilde hamilelik olmasi cok mu zor zevk suyuyla falan? Evleneli daha iki ay oldu ama bebek hiç istemiyor eşim :(

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• muhahahahahaha yaw bu siz kızlar nasıl bir ortamda yetişiyorsunuz anlamıyorum. tabiki hamile kalmazsın akıllım. içine böğürerek boşalması lazım. ama şunu yap sende prezarvatifi al çaktırmadan içindeki spermleri elinde vajinana sok belki bu şekilde kalabilirsin :D

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• daha iki ay olmuş ne aceleniz var... birbirinizin tadını çıkarın ileride çocuk olduğunda baş başa kalmak bu kadar kolay olmayacak... bence acele etme o senin eşin.. isteksizken böyle bir şey yapman evliliğiniz içinde sana olan saygısı içinde kötü olur..

0|0
    0|0
  • eşin bebek istemiyorsa sende acele etme belki sizin için tartışma olacak bir durum yaratır hamile kalman.konuşarak ikna etmeye bak.zevk suyuyla da hamile kalabilirsin başı bile girse eğer ucundan bişeyler akmışsa hamile kalabilirsin.ama kondom takıyorsa hani tam boşalacağı zaman zor ama imkansız değil.sadece düşük bir ihtimal olabilir.dediğğm gibi bence konuşarak aranızda halledin.ha şu da var ilk ilişkinizde hamile kalacaksınız diye bir kural yok.çünkü ben altı yedi ay kadar hiç korunmamış olmama rağmen eşim hamile kalamadı.şimdi iki tane yavrumuz var allah sizede nasip eder umarım

0|0
    0|0
  • bir fıkra geldi aklıma :))

3 rahibe birbirleriyle konuşurlar

1. rahibe derki pederin odasında p*rno dergiler buldum.

2. rahibe ee ne yaptin

1. rahibe hepsini topladım yaktım..

2. rahibe derki oda bişeymi geçen gün ben pederin odasında prezervatif buldum

1. rahibe ee sene yaptın

2. rahibe hepsinin ucunu toplu iğne ile deldim .. :))

3. rahibe hiçbişey diyemeden bayılır...

:))))

0|0
    0|0
  • ya kondomla ilişkimi olur nasıl eşin var senin kondomsuz yapmasını söyle boşalacakken çıkarttırma içinden içine boşalsın olsun bitsin işte :)

0|0
    0|0
  • Bir cok insan yanlis biliyor erkekte gelen zevk suyu meninin en guclu halidir bu seni hamile birakmaua yetet sadece kocana diyecegin su kondom yakma yapiyor biraz tenini hissetmek istiyorum sonra takarsin. Bunu bir kac sefer tekrar etmen kafidir

0|0
    0|0
  • Diyorsun ki hamile kalayım evliliğimi garanti altına alayım..

0|0
    0|0
  • istemiyorsa zorlama iki tarafta istedikten sonra dşünün yaşlarda iyice ilerlemeden tabi sonra sıkıntı olur sizin için.

yaşlarınız kaç 30 un üzerinde sıkıntı çıkartabilir. bilhassa bayan için

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmeden önce prevervatifin ucundan hafif şekilde makasla azıcık ama belli olmasın ama prevervatifi sen takacaksınki anlamayacak sonrada sonu kadar boşaltsın olma olasılığı %90 farkettiğinde yırtıldı dersin olur biter

0|0
    0|0
  • Baştan konuşmadınız mı bu çocuk olayını adam istemiyorsa hamile kalsanda aldır diyecektir

0|0
    0|0
  • bence acele etme bu konularda bence önce bir sekse doyun sonra çocuk yapın. belliki eşin cinsel olarak doyuma ulaşmamış. bu koşullarda hamile kalırsan eşin cinsel olarak doyumu başka kadınlarda arar

0|0
    0|0
  • 2 ayda bebek mi yapılır ya dur sen de. önce evliliğinizin bir tadını çıkarın gezin tozun görün. başbaşa olmanın tadını çıkarın, daha yaşın genç muhtemelen, çocuk olduktan sonra çok ararsın bu günleri.

0|0
    0|0
  • bu ne acele bir dur bee

0|0
    0|0
  • yaş kaç daha napcan bebegi

0|0
    0|0
  • bosalmadan biraz zor

0|0
    0|0
  • hiç şansın yok o şekilde çok zor

0|0
    0|0
    • Neden :(

• tam bir boşalma olması gerekir zevk suyu sperm değil spermin geçeceği yolu temizleyen bir sıvıdır

eşini ikna etmeye çalış

• hem daha yeni evlenmişsiniz bu acele ne keyfini çıkarın biraz

• ya adam istemiyorsa neden zorluyosunki alala. bende bunu anlamıyorum karım bana bunu yaparsa boşanma sebebi olur çok ciddi sölüyorum. hani iki tarafta istemez yanlışlıkla olur ayrı konu ama sen baya oyuna getrmeye çalışıyon adamı bence yapma aranız bozulur. ikna etmeye çalış daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • yav adam istemiyorsa istemiyordur sen ne diye zorluyosun ki bok mu var napcaksın çocuk yapıp eşin olmasını istediği zaman yapar zaten uğraşma

0|0
    0|0
  • Sana bir tavsiye vereyimmi hatun ?

0|0
    0|0
  • Eşin aletinin başını mı soktu içine ?

0|0
    0|0
    • Evet

• Zevl almıştır tabi girip cıktıkca .Zevk suyu akmıştır .Ama döl olması lazım içine attırması lazım senin.

• sana bir yöntem söylecem ama burada olamz

0|0
    0|0
  • zorlama bence.. başka türlü ikna etmeye alıştırmaya çalış.. bir durumun üstüne çöreklendikçe ters teper... bir süre umursamat davran. bahsetme hiç. onu şaşırt. merak uyandır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne acelen var canım yaşın geçiyor diyeceğim en fazla 24sün.. eşin hazır değil demek ki buna.

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle ve bırak evliliğinizin tadını çıkarın. Birbirinizi tanıyın.

Ben 4. ayda hamile kaldım ama şimdi 6 yaşında çocukla dul olucam.

0|0
    0|0
  • neden zorluyorsunki esini anlamis degilim bu tür bayanlari

ee ne güzel iste evliligin tadini cikarin daha 2 ay neyki

0|0
    0|0
  • Adamı hemen cocuk ıcın zorlama once evlılıgınızın bır tadanı cıkarın bırbırınıze daha fazla vakıt ayırın neden bu kadar acelecısın ayrıca sakın onu ıstemedıgı bır cocuk yapmasına zorlama mutlu gıden evlılıgınıde adama hazır olmadıgı sorumlulukları yukleyerek zora sokma

0|0
    0|0
  • 2 ay olmus normal degilmi istemesi biraz bekle yaa daha yeni evlisin anaa

0|0
    0|0
  • Birincisi onun istemediği bir çocuğa nasıl babalık edeceğini hiç düşündün mü?

ikincisi 2 aylık evlilik çocuk için çok erken

üçüncüsü de senin dediğin yöntem bildiğin dışa boşalma ve bunu çoğu aile doğum kontrol yöntemi olarak kullanıyo yani çok zor bebek olması.

0|1
    0|0
Yükleniyor...