Baylar bayanlar,bakire olmayan bir kızla(!) evlenilebilir mi?

Başka biriyle ilişkiye girmiş,birisine güvenilebilir mi?Böyle birinin aldatma ihtimali %100 diye düşünüyorum.

Güncellemeler:
Hepinize teşekkür ediyorum.Bebişimi bırakmayacağım,vereceğim pompayı :)

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Of yok artık ya aldatmayla ne alaka? Daha önce birisiyle sevişmiş gelmiş söylemiş dürüstçe. Zaten siz evlenincede bakire olmayacak artık, çok mantıksız ya.

Bu kadınlara yaptığınız baskıdan nefret ediyorum.. Kadınlar düğün günü kırmızı kuşağıyla kendisini hediye paketi gibi size sunmaya mecbur mu?

1|0
    0|0
    • Hediye paketi harika:)

• Kurdeleli hediye paketi.d çat çut yeah :)

• Rantet senin anneciğine soralım ne dersin? G.ötten adam ya annemi niye sokuyorsun bu benim şahsi fikrim

Kızlar Ne Diyor 8

• Migden kaldırmıyorsa evlenme arkadaşım.

Geçmişinde hatası oldu diye bunu tekrarlıycak değil.

0|2
    0|0
  • Kişilerin sadakât seviyesine göre değişir..

1|2
    0|0
  • Bence yanlış düşünüyorsun bir kızı hal ve hareketlerinden anlarsın zaten. Seninle mutluysa aldatmaz niye aldatsın ki ? Ne bakireler var gözleri açılınca neler neler yapan.

0|1
    0|0
  • kişiliğine bağlı tamamen.. aldatmak da beyinde biten birşeydir güvenmek de. seviyorsan ve bu sonradan öğrendiğin bir gerçekse kalbine göre hareket et derim. güveniyorsan gerisini düşünme ve böyle durumlara da takılma

0|1
    0|0
  • işte bu yüzden erkeklere guvenmıyoruz yz

0|1
    0|0
    • Başkasına verdiğiniz için mi?

• belli oluyo

• Ona acımasızca çakacağım:-)

• Gercekten o kadar cok geri beyinli insan var ki bu ulkenin insanlarindan nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • peki bakir olmayanlara ne diyorsunuz? onlarda belki 10larca kızla ilişkiye girip " el değmemiş olsun öpüşmemiş olsun " istiyorlar. hak mı bu ?

0|0
    0|0
  • Nasil anlicaksinki hadi bakireligi birak arkadan her turlu seyi yapip one sokturmayip bakireyim diyenler var ya da diktirenler. Zaman cok kotu valla

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Aldatma işinin bekaret ile ilgisi olduğunu hiç sanmıyorum. Kişilik ile alakalı.

1|2
    0|0
  • önyargının a.. koymuşssun aferim

2|2
    0|0
  • Bayanlar bakire olmayan biriyle evlenmez..

0|1
    1|1
  • Evlenilmez. Kanunlara aykırı. Daha önce cinsel ilişkiye girmiş biri evlenemez

0|1
    2|1
Yükleniyor...