Benden önce yaşadıklarını nasıl anlattırabilirim?

Karımla evlendiğimizde bakire değildi, daha doğrusu evlenmeden önce birlikte olduk benden öncesi de var yani. Ona benden neler yaşadığını anlatmasını istiyorum ama ağızını bıçak açmıyor nasıl anlattırabilirim?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• KIZLIK ZARI, kızların bekaretini kontrol için yaratılmamıştır. Bebekken kakalarından, mikroplardan, pisliklerden korunmaları için yaratılmıştır. Tuvalet eğitiminden sonraysa işlevini yitiren ve olmasının hiçbir faydası, anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır. Ve bu zarın varlığı erkekler tarafından keşfedildikten sonra kızların namusu olarak onların üzerine etiketlenmiştir, onun için gerekirse öldürülmüşlerdir. O varsa saygı duyulmuş, yoksa katledilmişlerdir. Bir parça zar için “iyi mal”, “0 kilometre” olarak görülmüşlerdir. Ve cinsel ilişkiden sonra çarşafta kan lekesini gören erkeklerin ilk ben “becerdim” anlamında “gurur”lanmasına ve övünmesine sebep olmuşlardır. Bekaret beyindedir, bacak arasında değil! Namus beyindedir, bacak arasında değil. Orospuluk beyindedir ve erkeğin de o*su olur. Geçmişe takılıp kalırsan bir geleceğin olmaz.

6|2
    0|4

Kızlar Ne Diyor 2

• neden ne gerek varkı anlatmasına sen bılerek kabullendıysen sorun yok sımdı durduk yere moralınızı bozucak seyler anlatır ortalık karısır pskolojın bozulur enıyısı anlatmaması ve kendını evlılıgını esını dusunen bır kadın anlatmazda

0|0
    0|0
  • Tahrik olma sebebinizi yazar mısınız meraktan öleceğimde.

0|0
    0|0
    • yalanmak. :)

• özelden görüşelim o halde. atabey01

• Ne o merakın geçti mi:)

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım sana bir abi nasihati. dinlersen hayrınıza olur.

kuşku bir kurt gibidir. insanın içini kemirir. geçmişi zaten kısmen biliyorsun. bu nedenle detaylar konusunda kurcalama bırak kapa üzerini. eşinde huzursuz olur. ona da yazık sana da. öğrenmen ne kazandıracak. biri ile birlikte olduğunu biliyorken evlendiniz. bitti. daha kurcalama. kendine de ona da huzur ver kaçırma. hatalı bir ilişki yaşamış ve bitirmiş. yaşamını senle devam ettirmiş. sen de bilerek kabullenmişsin. bilerek onay verip sonra da kurcalarsan olmaz. ya başta hiç birlikte olmayıp çekip gidecektin, ya da kabul etmiş hayatınızı birleştirmişsiniz o zaman kapa eskileri kurcalama. kendi kendini eşinden uzaklaştırma. onuda huzursuz etme. inan sadece mutsuz olursunuz. en güzeli eskiyi kurcalamamak.

mutluluklar dilerim

1|0
    0|0
  • bosver gereksız fantazıler yuzunden evlılıgınızı sogutma derım senın hosuna gıdıyordur belkı ama esının gıtmıyor anlasılan o yuzden ısrarcı olma

0|0
    0|0
  • yaa sekerkız benim uasağımı kaldır artık yaa neden engelledin onu dahi bilmiyorum

soru soran arkadaşım zamana bırak

0|0
    0|0
  • oho kopruyu gectıkten sonra mı aklın basına geldı kım bılr neler yaşadı basta sorucaktın baskan

0|0
    0|0
    • oha abı nasıl tahrık olacan anlatsa anlamadım ana ıse bak la :/

• ilginç bir fantezi.. bir yerle amatvr videoo seyretmeştim. bir çift skişme esnasında adam kadına söyletiyordu eski sevgililerin de böyle mi skiyordu filan diye. kadın anlattıkça adam daha azgın vuruyordu. offf aklıma geldi...

0|0
    0|0
  • hacı anlatırsa evliliğiniz biter.

0|0
    0|0
  • Miden kaldırabilirse senden öncekilere sor! Tahrik olmak gibi bir haz peşinde olduğundan midesiz olduğunu düşünüyorum oda ayrı bir dava...

0|0
    0|0
  • sex yaparken seni ben mi daha iyi sikyiorum diğerlerimi de ama en azgın olduğu anda umarım söyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...