Neden Türkiye de saygı hoşgörü yok ?

Ben bir gayım. Fakat ülkemizde farklı düşüncelere farklı görüşlere neden saygı yok. Tercihlerimi neden yargılarlar ne hakla bunu yaparlar az saygı hoşgörü olsa ne kadar yaşanılabilir bir ülke olur.

Güncellemeler:
dalga geçesiniz diye sormadım

0|0
74

En İyi Erkek Görüşü

• Kimin kime saygısı hoşgörüsü var ki eşcinsellere olsun. Kişisel algılama o yüzden.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Neden Avrupaya giremiyorlar sence? Çünkü Türkiye sınırları içerisinde çağdaş ve aydın zihniyette bir insan bulmak o kadar enderleşti ki. En küçük ve ufak meseleyi gözlerinde o kadar büyütüyorlar ki pireyi deve yapıyorlar resmen. Şİmdi sen bunu sual ettin diye de yargısız infaz üstüne infaz yapacaklar. Her şey Eğitimle başlar. Okumakla ilgisi yok okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır. Mühim olan empati kurabilmektir. Kendini karşıdaki bireyin yerine koyabilmektir.İnsanlarımız kendi fikirinde , görüşünde, tercihinde olmayanları ağır bir şekilde eleştirir ve itham ederler. Bu da bireyin seviyesini belirler.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ülkemizde aykırı evet ama saygı duyulmalı... Sonuçta kimene, gay tanıdıklarım var çok seviyorum onları gerçek dostlar

0|0
    0|0
  • Böyle özgürce dile getirdiğin için tebrik ediyorum. Sadece gaylere değil, başka farklılıklara da saygısızlık var. 3 günlük dünyaya sığamadık.

0|0
    0|0
  • Daha dur seni taşlıcaklar bu gıdışle bu ülkede

0|0
    0|1
  • herkes bencil dostum. insanları anlamaya çalışma bence. boşuna kafa patlatmış olursun

0|0
    0|0

• Bana gay'liği anlat panpa.

1|1
    0|0
  • Genellikle dın etkısını kullanıyorlar. Keske hosgorulu olabılse ınsanlarımız .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• haklısın .sadece sizler için geçerli değil . sizin gibi hisleri olmayn bizlerde sizlerden farklı düşünmeyiz .saygı ,ve goşgörü her insanın beklediği davranıştır .

0|0
    0|0
  • Kimsenin kimseye saygı duymadığı bir ortam olmuş zaten memleket bence normal .

0|0
    0|0
  • benden uzak olunda ne yapıyorsanız yapın

1|0
    1|0
Yükleniyor...