Sürtünme İlişkisi ve Hamilelik İhtimali. Ya lütfen ve lütfen yardım edin.

Sürtünme İlişkisi ve Hamilelik İhtimali.

Ya lütfen ve lütfen yardım edin.

En son ki adet günüm 24 aralık. Yani yaklaşık 11 gün önce

Bugün erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla korunmasız bir ilişkimiz oldu, ve tam boşalacağı zaman üzemden çekildi ve boşaldı. Ama zevk suyu filan tamamen sürtünmüştük, ve bu yaşadıklarımdan yaklaşık yarım saat sonra, iki adet doğum kontrol hapını 2 dk içerisinde aldım

Buarada bakire değilim.

İlacın adı; Norlevo. Tekrar diyorum. İlişkiden yarım saat sonra, ikisini bir kaç dk içinde içtim.

Ya ciddi ciddi soruyorum lütfen yardm edin.

Sorum tam olarak şu.

Hapları filanda içtm. Hamile kalma ihtimalim varmı. Varsa ne kadar, çok korkuyorm

Bilgisi olan yalvarırım yardım etsin...

Güncellemeler:
İlacın yan etkis. Baş Ağrısı dayayanamıyom. Yatacam ben ,

cevaplarınız için teşekürler arkadaşlar

Hepinîze îyi akşamlar...

0|0
3|24

En İyi Kız Görüşü

• 10.ve 16.günler arası yumurtlama olma ihtimalleri yüksek olduğundan hamilelik açısından tehlikelidir.Zevk suyunda da sperm bulunur.Bu nedenle geri çekilmek asla bir korunma yöntemi değildir.Böyle bakıldığında hamile olma riskin var.Ama norlevo almışsın.İlişkiden hemen sonra aldığından hamile olma ihtimalin oldukça düşük ama yok değil.Adetin gecikirse test yaptır

1|0
    0|0
    • Adetim normalde de gecikiyor bazen. Ve norlevo ikisini aynı anda aldm. Yam emmin değilim dogrumu kullandım. Ya yemn ederim ölüyüm ben ya

Sen kesin emn misin bu bilgilerden ve aldığım ilaç kesin etkilimi

Ya gerçekten bişey düşünemiyorm artık.

Çokk teşekkür ederim verdiğin ve vereceğin cevaplar için.

• rica ederim canım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Gebelik testleri çeşit çeşit evet.Ama sen eczaneden alırken kolay uygulanabilen bitaneyi tavsiye etmesini istersin eczacı yardımcı olur o konuda.Testi alırken utanıp çekinmene gerek yok eczacılar için çok normal şeyler bunlar hergün bissürü kişiye gebelik testi satıyolar.

• Hap aldım ona mı utanacam yanii. . bu konudan emin olmak için yapmayacagım şey yok

Utanmam ama, benim yaşımda alan çok yoktur heralde, sadece ona çekinirim

Tekrar teşkkrür ederim.

Erkekler Ne Diyor 24

• haydar dümen bir ara açıklamıştı bunun imkansız olacağını spermler o kadarda kararlı değildir ulan şurdan bir içeri kayayımda hızlıca yumurtalığa yapışayım diye bir dertleri yoktur bu açıklamadan sonra bişey sormak istiyorum neden bu kadar cahilsiniz bu işe bu kadar meraklı olupta neden önceden bilgi sahibi olmuyorsunuz aç oku be kızım internette çok rahat bulursun erkek okumaz onun hamile kalma ihtimali olmadığı için sen okumalısın araştırmalısın neyse şimdi öğrendin artık istediğiniz kadar sürtünün çok sürtünmedende ısı meydana gelir yangın çıkar ona göre

2|0
    0|0
    • Ne yapalım dedigin gibi ögrenmiş oldum işte :))

Bidaha yangın çıkarmıyacaz.

• İmkansız merak etme babam doktor senin gibi bir salak kız yüzünden babama sormak zorunda kalmistim o acikladi olmazsin ayrica hapda almissin:D

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Vaalla Haklısın bnde salağım :)

Ayrıca ilacm etkili yani sıkıntı yok diyorsn.

Bİde yarım saat snra ikisini içtim.

Dogrumu kullanmış oldm

• 0|0
    0|0
  • ezikmisiniz siz, yahu sürtünme falan ... nedir ... dibine kadar almaya maçan yemiyosa yapmıycan bunu ... bütün mahallenin erkeklerine sürtecen, sonra malın birine de ben bakireyim deyip nikah kıyacan ... ya dama akıllı yapacaksın... ya da götün yemiyosa hiç bulaşmayacan .. umarım hamile kalırsında görürsün ...ebenin kini

1|2
    2|0
  • güzel kızım bu soruları sizler sormakdan bıkmadınız bende haydar dümen gibi cevaplamakdan bıkmadım. hamile kalabilmen için arkadaşının penisinin senin vajinandaki delikden içeri girip sonrasında içine boşalması ile olur veya arkadaşın vajinanın cevresine boşalmıştır sende elinle alıp o menileri vajinandan içeri sokman lazım eğer böyle olmadı ise neden korkuyorsun ?

1|0
    0|0
    • Bak. Zevk suları vajinama sürtüldü. Ve sonuçta içimde bir şüphe var. Çokk korkuyorm ya :/

Bu söyledklernde kesin eminmisin pekii.

• Çok sagol. Ya ne kadar strese girme de ben adetm olana kadar rahat uyuyamıycm

Ayrıca eczacı neden ertesi gün hapı diyince o hapı verdi ki ozaman

• :))) güzel bebem benim

• adet günlerinin arası ne kadar sürüyor.mesela ayın birinde adet gününün başlangıcıysa birsonraki adet gününün başlaması arasında ortalama kaç gün var. ikisinin tam ortasını bul + - 2 - 3 gün ekle veya çıkart hamile kalabilecegin günler bu günlerdir

0|0
    0|0
  • birsey olmaz. abartma.

0|0
    0|0
  • güzelim sen sürtmeye devam et allahtan korkmuyorsun nasılsa hatta profilini açık etsen belki burada bile sana sürtecek erkek bulabilirsin

0|0
    1|0
  • bir daha doktor tavsiyesi olmadan ilaç kullamayın bu tür ilaçlar yan etki yapabilir

0|0
    0|0
  • Hamile olma ihtimalin sıfır ..

1|0
    0|0
    • Neye dayanarak dedin bunu :/

• Adet gecikmem büyük ihtimalle hormonal düzensizliğim ve doktora gitmeye kokuyorum

Ayrıca çok sagol cevapların için

• Rica ederim yardımcı olabildiysem :) Evet doktora git ihmal etme.. Gerçi 1 aya kadarki gecikmeler genelde stres kökenlidir ama bir görün derim

iyi geceler :)

• tehlıkelı oyunlar oynama bence yaptıgın haram ve gunah. sonuçlarını bılemezsın ama allah ın blecegı sey bu. 1 sperm bıle gebe brakablır senı. vagınandan cıkan mukoza spermı dol yoluna tasır. sperm yalnış yola sapması veya dogru yolu bulması yaratıcının elındedır. o yuzden beklemelısın.

0|0
    0|0
  • Yahu o hap iki tanedir, birisini iliskiden hemen sonra alirsin (en fazla 30 dk sonra) digerini de 12 saat sonra alinmasi gerekmiyor mu?

0|0
    0|0
  • vajinanın içine girmesine gerek yok penisin çünkü meni hareketlidir vajinanın üzerine de boşalsa kalabilirsin ama ilaç kullandı isen olmama ihtimallin de var bence de değilsin

0|0
    0|0
    • İçime boşalmadı. Sadece zevk suyu sürtüldü

• Boşalma benim vücdumda herangi bir yere olmadı ve teşekkr ederm cevabn için

• bişi değil ortii

• Bişi olma riski yok korkma :D

0|0
    0|0
  • vajina içine girmediği sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • her sürtünmeyle hamile kalınsaydı ortalık veledi zina dolardı için rahat olsun güzelim

0|0
    0|0
    • Evet öyle. Bi hata yaptım üstüme gelmeyin artık

• üstünüze gelmek için söylemedim içiniz rahat olsun güzelim

• icine akitmadiysa korkma bisey olmaz.

0|0
    0|0
  • eğer sperm içine girdiyse ya da vajinaya temas etmişse bakirede olsan hamile kalma rskin var!

0|0
    0|0
  • içine girip çıkmadı demi sadece sürtünerek ilişki yaşadınız?

0|0
    0|0
  • Ben ne bilim Yandex miyim ?

0|2
    1|0
  • arkadaş tam cahillik yaa bide gelmiş burada soruyon bende haydar dümene yazanlar kimler diyorum sen gibilermiş demekki. üstüne bile boşalmamış sen ne diyon hamile kalırsan dünyada bir ilk olursun erkek arkadaşını da araştırmak için alır götürürler. azıcık okuyun öğrenin bide doğm kontrol hapı kullanmış yaa

0|0
    1|0
  • geçmiş olsun. umarım korktuğun başına gelmez. bu arada madem bakire değilsin adam akıllı prezervatif kullanarak yapın. sürtünme de neyin nesi ?

0|0
    0|0
  • Hem sürtünüyorsun şimdi de yalvarıyorsun.

Bal gibi de hamilesin geçmiş olsun.

sona git.

şaka yaptım korkmana gerek yok . Böyle hamilelik olmaz. Zevk suyundan hamile kalınır ama çok düşük ihtimaldir.

0|0
    0|0
  • bu korku yeter sana.

umarım içinde bir gün Allah korkusu da olur

eşin olacak kişiye ve ilerideki evlatlarına karşıda utanma duygusu olur.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adet gecikirse kork. Allahın işi bu belli olmaz..

0|2
    0|0
    • cahilliğe bakarmısın,yapsın etsin sonra allahın işi. yok artık ya

• bende sürtünmeyle bir şeyler yaşamıştım ama boşalma olmamıştı norlevo kullandım şu an üzerinden 2 ay geçti 7. haftasında beta hcg testi yaptırdım negatif çıktı içim rahatladı adetim gecikmişti bir hafta, adette oldum 4. haftadan sonra kan testi yaptır kesin sonucu alırsın eğer bir sorun olursa ilaçla ilgili sorabilirsin

0|0
    0|0
    • Bende üzerinden 3 ay gibi bir süre geçti.

Teşekkür ederim sorun yok artıkk

Kan testi yaptıramazdm ama o zaman.

• yani bende parasızlıktan anca 7. haftasında yaptırabildim sorun olmamasına sevindim bir daha Allah böyle stres korku yaşatmasın

• Anladım. Gerçekten büyük stres ve endişeydi. Çok haklısın

Yükleniyor...