Bir sorum var.. (lezbiyen butch)

butch diye isimlendirilen lezbiyenler neden erkeklerden hoşlonmadığı halde erkek kılığındadırlar onlara özenirler ve sert davranırlar?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini erkek gibi hissettiği içindir heralde :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu tamamen kişinin karakteriyle alakalı bir şey. Gayler arasında da kadınsılar ve erkeksiler mevcut lezbiyenler arasında da. Bu özenti değil. Sadece çok "kızsal" olmak istemiyorlar o kadar.

2|0
    0|0
  • Erkeklere baksalardı bu sefer adları gay'e çıkardı

0|0
    0|0
  • manyaklar çünkü çok basit :))

1|0
    1|0
  • Ben soru göremedim abisi.

1|0
    0|1
  • sadece özenti bunlar yataga girdimi yine kadınlar ... moda bölümünde detaylara girmek istamedim

0|0
    2|0
  • Kadınlardan hoşlandıkları için erkeklere özeniyor olabilirler mesela.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu durum biraz karışık.Genelde lezbiyenlerin kendi bedenleriyle dertleri yok bu yüzden kadınsı görünmelerinin de bir sakıncası yoktur.Butch olanların bir kısmı trans eğilimli bireyler .Gel gelelim hem maddi hem manevi açıdan trans olmak kolay olmadığı için butch olmayı tercih ediyorlar.Tabi lezbiyen olup erkeksi görünenlerde var ki bu tamamen bireyin kendi seçimi.

2|0
    0|0
  • Kendilerini erkek gibi hissettikleri için olabilir mi?

1|0
    0|0
  • Erkeklere özenti değil bu. Kadın genelde nasıl giyinir. Etek,buz,topuklu ayakkabı vs. Ama butchlar böyle giyinmeyi sevmezler. Kırılgan,narin bir kadın yapıları da yoktur. Bu yüzden erkeksidirler biraz daha.

1|0
    0|0
Yükleniyor...