Bakir olmayıp da, bakire arayışı içine girenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bazı kızların canını yakıp da her haltı yeyip sonra da bakire kız arayış içine girenler hakkında düşünceleriniz ne? Namuslu kız istiyorsan çıktığın kızı namuslu bırak diye söz var. Şahsen ben bakireyim ve evleneceğim erkeğinde bakire olmasını isterim. Düşünceleriniz ne bu konuda? Saygı çerçevesi içinde yorumlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Abazalar eklemesin bu soruyu sordum diye medet ummasın. Ben kategoriyi diğer diye işaretledim cinsellikte yayınlandı anlamadım

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Namus tek kiz icin gecerli degildir. Erkektede namus vardir. Bir erkek bakire bir kiz istiyor ise ozaman kendiside istedigi özellikleri tasimali, bakir olmali. Ama kiz veya erkek bakire ve bakir degil iseler bunu söylemeleri gerekir. Yalan eninde sonunda ortaya cikar ve evlilik hayatini bitire bilir.

Burada güven cok önemli. Dinimizde kiz ve erkekte parasi veya isi icin degil öncelikle güzel ahlakli olani es secin diye buyurur. Önce güzel ahlak dinine bagli olan insan Allah korkusu olan evlenmeden önce seks hayati olmaz. Önce ona bakilmali. Ama günümüzde parasi varmi, evi varmi, isi varmi, ne kadar kazaniyor vs... Kimse ahlaklimi, karakteri nasil, gece hayati varmi, namuslumu, uyusturucu kullaniyormu falan... bunlari kimse sormuyor. Ve sonra evlilikte kizlar sorun yasiyorlar.

Aile önemli, sonra evlenmek istediginiz es takip edilmeli. Ailesiyle nasil geciniyor, erkek ise kiz kardesi veya annesi ile nasil geciniyor, sünkü bir erkek evde kiz kardesi ve annesine karsi nasil davraniyorsa evlendigindede sana öyle davranmasi büyük olasilik. Bu kizlar icinde gecerli. Kiz annesi, erkek kardesi, babasi ile nasil davraniyor ise evlendigindede öyle olmasi büyük olasilik.

Evlenene kadar iki tarafta tiyatro yapiyorlar. Elde edildikten sonrada gercek yüzleri ortaya cikiyor ve huzursuzluk baslamis oluyor.

Hep kizlardan namuzlu olmalari beklenir bu yanlis. Erkekte namuslu olmali. Bir erkek gidip cesitli kizlarla seks hayati olacak sonra ben bakire bir kiz istiyorum diyecek, evlenmek istedigim bakire olmasini istiyorum deme hakki olmamazi gerekir.

Herkese tavsiyem dürüst olun bu benim icinde gecerli. Ben bakirim ve bakire bir kizla evlenmek isterim. Bu benim hakkim diye düsünüyorum. Bu yasima kadar kendimi koruduysam ozaman bununda karsiligi olmasini isterim. Herkesin fikri ayni olmaya bilir. Buna saygi duyarim.

Bundan dolayi evlenmek istediginiz kiz veya kizlar evlenmek istediginiz erkek hic yalan eksik bilgi vermeyin. Yalan üzerine mutlu bir yuva evlilik kuramassiniz. Eninde sonunda ortaya cikar.

Kizin kizlik zari varmis yokmus bunlar günümüzde artik maalesef önemini kayip etmistir. Sünkü artik iliski yasamis kizlar hekimlere gidip sonradan kizlik zarini diktiyorlar. Burada öncelikle Allah korkusu (bildimiz korku degil, allahin emirlerini yerine getirme, ahlak,vs.) olmasi gerekir ve dürüstlük. Yalanin mumu yatsiya kadar yanar diye bir laf vardir.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• arkadasım bu konu hep bayanların muzdarıp oldugu bır konu. toplum baskısından bunalmıs kızların bızı bırakın ahanda erkekler onlar sankı cok temız. temız degıl bırde temız kız arıyorlar utanmadan bıde. dusunce budur:) ama soyle dıyım saana tabı mantıken haklısın. adamlıga sıgmaz erkeklıge ınsanlıga sıgmaz bırınden faydalaanmak. ama sunu unutuyrsun bence erkekler cınsellıgın sınırını koymaz o ıs kızındır. butun erkekler herhalde sanırım kızı opse kız bırsey demese 2 ye oper bacagını oksar 3 ye daha oteye gıder. ne zaman kızdan zılgıtı yer durur. zaten erkek bıyolojısı de kadının karsısında duramaz oyle kolay kolay. erkeklerın gozunden baksaydın gorurdun. yanı bence burada bayanlara kendı hemcınsıne kızmalısın arkadasım. sevgılısıne sınırı cızecek. bu arada umarım bakır erkek bulrusun canım. ama soyle dıyım sana oyle bır erkek bulursan baska bır sorunu warmı bır cek et. netıcede erkek olupta bakır kalmak cok zordur. muhtemeelen bır sıkıntısı wardır oyle kısının. en saglamı Allah korkusu ndan oturu yapmaz yanı bıraz dını kesımdedır bence

0|0
    1|0
  • yemedıgım halt kalmadı ama evlenecegım zaman eli yüzü düzgün bakire kız isterim. beni böyle kabul eder etmez o ona kalmış. etmezse bende başka kız bulurum. kaldı kı 30 yasına gelmış bir erkek hala hiçbi cinsellik yasamadıysa cok dusuk bır ıhtımaldır bılerek kendını esıne saklaması. genelı bı halt beceremedıgınden mal oldugundan ya da aşırı tipsiz oldugundan bakirdir.

kariyer sahibi eli yuzu duzgun bıde bakır erkek arıyosanız unıversıtede bulun bırıncı sınıfta buyutup koca yapın kendınıze :)

not: meselenin dnle alakası yok ben ateistim

0|0
    1|2
  • Türkiyenin geri kafalılığının vücut bulmuş halidir o arkadaşalar... kendileri her b*ku yaşasınlar kızlara gelince el değmemiş olsunlar ...Tam bir adilik bu düşünce tarzı.. ama keşke gizli sorsaydın :)

2|0
    0|0
  • Haklısın görüşünde.Sana aynen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle bir arayışım yok. Ben bakir değilim. Ben nasıl bu haltı yaptım karşımdaki kadın da yapmış olabilir. Bacak arasından akmasını beklediğim iki damla kan ile namuslu ya da namussuz diyemem kimseye. Sonuçta bakire olup elinden, ağzından ve poposundan penis eksik etmeyen namus abideleri de var bu memlekette.

0|0
    0|1
  • Ben bakirim ama sadece fahişeyle olmaktansa olmasın diye düşündüğüm için bakirim bakir kızların tecrübeli erkek aramasına ne diyorsun peki?

0|0
    0|0
    • o tamamen yalan kızlar gerçekten sevdiği bir erkeği paylaşmak istemez neden tecrübeli arasınki özellikle.Üniversiteye hoca mı alıyoz da tecrübeli mi diye bakcaz.

• Tabiki çok saçma ama bende bakire isterim. Bu toplumsal olarak bilinç altimiza yerleşmiş. Yoksa namus bacak arazi değil

0|0
    0|0
  • İki yüzlü benciller

0|0
    0|0
  • seven insan bakire olup olmadığına bakmaz eğer bakire değil diye senden ayrılıyorsa seni sevmiyordur bakire arkadaşlarım erkekleri denemek için "bakire değilim" dediği olmuştur

0|0
    0|0
  • tam sütü bozuk onların erkek bile değiller

başkasını bozup bir başka bozuk kızı alana sözüm yok

0|0
    0|0
  • aslında haklısın sen bakiresin ve bakir eş istersin bu gayet normal de samanlıkta iğne aramaya benzer benden söylemesi

0|0
    0|0
  • Gayet normal her önüne gelene vermesin oda :))

0|1
    2|0
  • bir atasözü vardır ; söküğü dikerler vereni mikerler. kız veriyorsa erkek yapar.

0|0
    0|0
  • tecrübeli erkek isteyen hatunlar neredeler..:D

0|0
    0|0
  • yıne bız turkler bışeylerı aşmışız yatın kakın dua edın. hem bakıre hemde bır kac tane kadın almak ısteyen ulkelerın oldugu ınsanlar var

0|0
    0|0
  • ben bakirim bende bakire kız isterim ama benim bulmam zorsa senin böyle bir erkek bulman çok daha zor. kız erkek iki taraf içinde namus önemlidir. dua edelim de iyi insanlarla karşılaşalım.

0|0
    0|0
  • kadın erkeğin bekaretini sorgulayamaz okadar:D:D

0|0
    1|2
  • bunu hemcinslerine sorsana bir zahmeti bakireliğe önem vermeyen kendieri. sonrada namus zarda değil deyip önünle gelenle yatmakta cabası

0|0
    0|0
    • ee cevap vermeyebilirdin kimse kafana silah dayamıyor ya.

• sen de o kategoriye giriyorsun .

• Yok artık ben seni becermek istemiyorum lütfen.

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkekleri bilmem ama kadın namustur koruycak kardeşim kendini bu kadar !

0|1
    0|0
  • klasik türk erkeği

0|0
    0|0
  • Bencede erkeklerde bakire olmalı:D

0|0
    0|0
  • ya bunlar öncelikle güven meselesi erkek 17 yasına geldiginde aklı başka seye çelısmıyo ve bir yerlerde bunu yapıyo kızlarda ise istek bastırma var zaten yapamıyo bir çogu namus vs yapanda artık çaresi mümkün gidip çaresine bakıyo bakir değil bakirdir die düşünmek kişisel şeyler birazda erkegin kaybedecek bişiyi olmaması rahatlıgı toplum hepsibagdaşıyor

0|0
    0|0
  • kadını ikinci sınıf olarak görmekten kaynaklı

0|1
    0|0
  • toplumumuz bu konuda maalesef ikiyüzlü. erkeğin elinin kiri ama kadının alnının lekesi zihniyetindeler. bunun sonucu da dikilmiş kızlık zarı oluyor :) öyleyse böyle

0|0
    0|0
  • Temiz kadın temiz erkek neye göre temiz? Sevişmek kirletirmi insanı? Yoksa sahtekarlık iki yüzlülük mu kirletir... Yalanlar mı? Bence sevişmek kirletmez ve kimse kadın ya da erkek bunun için yargılanmamalı.. Buna,kimsenin hakkı yok. Bi ilişkiye başlandığında kadın da erkek de öncesine çizgi çekmeyi,bilmeli...

0|0
    0|1
  • Temiz kadınlar temiz erkeklere layıktır bu Kuranda Alah kimsenin hakkını yerde bırakmicaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...