Doğum kontrol hapı göz tansiyonunu yükseltir mi?

yumurtalık kistim var, göz tansiyonum var doktora sordum göz doktorum biraz kararsız konuştu. jinekologa sordum kullanma o zaman böyle idare et dedi! bunun başka yolu yok mu? yumurtalık kisti başka türlü geçmez mi? doğum kontrol hapı gözlerime zarar verir mi? özellikle bilgisi olan arkadaşlar dala geçmeden cevap verirlerse sevinirim. düzgün cevaplara +1

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• benimde vardı yumurtalık kistim. doktora bakireyim dediğim halde salak kadın bebek sanmıştı hamilelik testi yapmıştı o kadar büyüktü 5cmden fazlaydı. doğum kontrol hapı verdi ama aşırı şekilde baş ağrısıyla karşılaştım yan etki yaptı. tekrar gittim kullanma sık sık kontrole gel dedi bidaki ay gittiğimde yoktu başka doktorada gittim arada bir oluşuyo tekrar geçiyo sıkıntı olmadı bende. geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • adet bitimden 7 gün sonra akıntı başlıyor. bazen beyaz bazen lekeli. bu da beni çok rahatsız ediyor. teşekkür ederim sana da geçmiş olsun

• akıntı bendede çok oluyodu dediğin gibi hem renkli hem renksiz. daha sonra kendiliğinden geçti. çözümü nedir bilmiyorumda ben kendimi pis gibi hissediyodum jel temizleyiciler çok ferahlatıyo onlardan kullanabilirsin

• pis hissediyorum ben de ama akıntı her ay aynı zamanda geliyo gecmedi bir türlü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla bilgim yok ama şu konudan eminim asla tek bir doktora bağımlı kalma başak doktorlarında mutlaka fikrini al..

1|0
    0|0
    • başka doktora da gitmeyi düşünüyorum. ama doktorlar kist için doğum kontorl hapı veriyor. nette göz tansiyonu riskini arttırır diye okudum. korktum :((

• teşekkür ederim

• Önemli değil..

• Allah şifa versin bacım doğum hapını kist içinmi kullaniyosun?

1|0
    0|0
    • amin teşekkür ederim evet doktor kist için verdi ama korkumdan kullanamadım

• Inş sağlığınıza kavuşur sunuz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...