Prezervatif alerjisi?

Arkadaşlar benim bazı prezervatiflere alerjim var ama hangiler bilmiyorum. Şu kayganlaştırıcılı olanlara sanırım.

Bir tek classic alerji yapmıyordu.

Ama sorun şu ki, erkek arkadaşıma normal olmuyor ve o klasiğin xl ı yok. XL olanların hepsi kayganlaştırıcı içeriyor.

Nerden bulabiliriz ?

0|0
320

En İyi Erkek Görüşü

• öeztle; benim bir ekek arkadasım var XL prezervatif kullanıyor yani siki o kadar büyük, ve ben onu içime alıp tadını çıkarıyorum siz küçüklerle uğraşa durun, çok şanslıyım çünkü ben harbi kocaman bir yarrrrrrak yiyorum:)) diyor soruyu soran arkdaş,:) açıklama gereği hissettim affınıza sığınarak...

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• hap kullan. hem zararsız hem extra faydaları var.

hap kullanırsan eğer

**adetlerin düzenli olur

**vajinada kist, polip,myom oluşumuna engel olur varsa tedavi eder

**yeni nesil ilaçlar kilo aldırmaz

**alerji sorunu yok

**prezervatifle hassasiyet azaldığından az zevk alınır bu ise direk temas ve maximum zevk

0|0
    0|0
  • kendiniz yapın derim malzemeler: kullanılmamış small bikaç tane clasic prezervatif kaynar suya bikaç damla limon sık bikaç damla zeytinyağı komili olsun ama biraz dove şampuan bikaç püskürtmelik cıty rush parfum prezervatifleride at iyice karıştır kıvamına gelince (puding kıvamında) hafif soğumaya bırak erkeğinin aletini yala dikleşip sertleşsin o karışımı dök üzerine güneşte kurusun yeni alerji yapmayan pre.. hazır üstelik kullan at yok yıka kurut lens solusyonunda beklet tekrar kullan

0|0
    0|0
    • yok artık

• hayal gücün bayaa genişmiş :)

• her ne kadar sallamış olsamda bu prezervatiif üreticilerini kıskandıracak bir formül bence

• adet günlerini say ona denk getir. veya geri çekme yöntemini dene ama bu biraz riskli

0|0
    0|0
  • Bahane ile erkek arkadaşının reklamını yapan biri daha... Ya da pembe profil sahibi mavi kişilik mi desem :)) Rastgeleee

0|0
    0|0
  • Konu üzerine ihtisas yapmışsın, her boyun özelliğini biliyorsun.

0|0
    0|0
  • ne uğraşıyosunuz bu kadar, nasılsa tanıyosunuz birbirinizi. Erkek aradaşın gelince dışarı boşalsın, çok şüpheleniyorsanız ertesi gün hapı alın. Sürekli yapıyorsanız doğum kontrol kullanın

0|0
    0|0
    • doğum kontrol hapının bana zarar verdiğini söyledi doktorum maalesef..

• hormonsal olarak fazla geliyormuş gelecekte gebe kalmanı etkileyebilir dedi. O yüzden prezervatif kullanmak zorundaymışız

• zor iş sizin için, senin alerjin var onun kondom sıkıyor. evlenin siz bence :)

• Açıklama kısmı reklam kokuyor :D erkek arkadaşın hesabını ele geçirmiş olmasın :)

0|0
    0|0
  • xl*alerjıyı nııye kaptın otada

0|0
    0|0
  • Hap kullan icine bosalsin.. hem zevkinide alirsiniz.. ama hap bir muddet sonra kansere neden olabilir dikkat et...

0|0
    0|0
  • Hap tavsiye ederim erkek prezrvatf le pek zevk alamiyo. sıcaklgi hissetmek lazm

0|0
    0|0
  • eczanelerde mevcut bence oradan bak

0|0
    0|0
    • baktık cidden okey durex in falan yok. bir tane daha marka vardı o da xxl o da büyük olur diye almadık

• o zaman buzdolabı poşeti kullanın ;)

• boşverin prezervatifi

ten tene değmeli..tadını çıkartın

0|0
    0|0
  • et ete değsin kanka

0|0
    0|0
  • bende var irtibata geçin uygun fiyata satayım.

0|0
    0|0
  • Anladık büyükmüş.

0|0
    0|0
  • bim a101 e bakın. bir de şu ucuzluk pazarları var, oralardakiler hem ucuz hem kaliteli.

prezervatif genelde asya ülkelerinde üretiliyor.

lastik ağacından yapıldığından

0|0
    0|0
  • ooo kutumda baya bir büyük hissediyorum diyorsun:)) afiyet olsun, iyi eğlenceler size

0|0
    0|0
  • normallerde de var diye biliyorum, ama genelde büyük boyda kolay girsin diye krem var. en iyisi hap veya iğne kullanman olur

0|0
    0|0
  • hap kullanın

0|0
    0|0
    • ha bu arada benimki normal olduğundan XL yi bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• banada alerji yapıyor hepsi hemde. latexe alerjim var belki seninde öyledir. durex markası daha beter yapıyor. okey kullandınız mı? o daha iyi

0|0
    0|0
    • ever okey classic oluyordu işte bundan önceki erkek arkadaşımla ama bu okeyin büyüğü yok hapta kullanamıyorum dr zararlı olduğunu söyledi.

ama durex cidden nasıl kimyasal varsa seksi yarıda kestiriyor

• genelde standart oluyor benim bildiğim

0|0
    0|0
  • ben yasmin kullanıyorum bizdede eşim sevmiyor kondomu hap çok rahat tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...