Bakir- bakire.. Bende mi sorun çok mu kıskancım?

ben hiç ilişkiye girmemiş birisiyim ama evleneceğim adam daha önce bir ilişkide bulunmuş kendisine sordum öğrendim ve hiç memnun olmadım artı bide bana diyorki erkeğin tecrübeli olması iyimişş al ayağının altına sinirimden ölüyorum.. bende mi sorun çok mu kıskancım ya da normal mi bu.. benden önce olan birşey ama ooof be böle hayatın ...

not: kendinizi evleneceğiniz adamlara, kadınlara saklayın yaa

0|0
8|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Bunları o kadar önemsemeyin. Erkekler kadınlar gibi duygusal bakmazlar olaya.

Yok ilk ilişkisini unutmazmış yok ne bileyim neymiş. Evet kimse unutmaz ama aşk sevgi olarak bakmaz ki asla. Fiziksel bir birlikteliktir yaşanmış ve bitmiştir.

Bir de buldum diyenler var ki, erkeğin daha önce ilişkiye girdiğini tıp bu kadar geliştiği halde anlayamazsınız kaldı ki kendi başınıza anlayacaksınız. Çünkü zar diye bir şey yok erkekte. Erkek söylerse doğrusunu belki o zaman.

aranızda sevgi uyum, bağlılık alışkanlık sadakat, saygı vs varsa, emin olun geçmiş önemli değildir.

1|0
    0|0
  • Vallahi bacım ben daha sıfır kilometreyim. Hiç öyle tecrübem felan olmadı. İşin ahlaki boyutu bir yana dursun zaten ben bu işin tecrübeyle alakalı olmadığını düşünürüm hep.Yani bence bisiklete binmeyi öğrenmek gibi kendiliğinden öğrenirsin ve hiç unutmazsın. Aksi taktirde radyolarda şu tip ilanlar duyardık. ''Nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz!? Partneriniz sizinle dalga mı geçiyor!? Öyleyse sevokşa düzüşme kurslarına yazılın. Kamasutra biseks grup seks cinsel anlamda hertürlü eğitimi veriyoruz. Önde gelen hocalarımız Nuri Alço, Şahin K. ve Prof. doktor Tecavüzcü Coşkun.Kurslarımıza katılın eğer performansınız 1 ayda %90 ın üstüne çıkmazsa paranız iyade.'' Ama bu işler böyle olmaz tabi. Tecrube olayıda sapıklığın örtbasından kullanılan basit bir bahanedir. Allah sana da yardım etsin bana da.

0|0
    0|0
  • bu yaşıma kadar ilişkide bulunmadım kızlarıl işim olmadı açıksacı çevremdeki ya da buradaki kızlara kız kardeşim olsa buradaki kızzlaraı yapılanın benim kız kardeşime yapılsa ne yapardım dedim hep bakire olmak sadece kızlık olmakta değildir kardeş bakire olup herşeyi yapan kızlarımız var şunuda unutma zina yapan kişiye allah zina yapmış eş nasip eder

0|0
    0|0
  • bu konuda temiz erkek arıyoson çok zor ihtimal ... gerçi, bu sitede ouduğum yorumlara görede kadınlarda da, bekaret haricinde tam bir teslimiyet var . bir kızlık zarı deldirmemişler baksana, sürtünenler, anal takılanlar oral sevenler ... her bir boku yemişler ... birtek zar sağlam ... oda gerdek korkusundan yoksa ... oda kalmazdı ya ...

1|1
    0|0
  • Bu devirde o dediğin zor bulunuyor malesef ama kızlar içinde aynı durum etraftaki kızlara bakıyom hepsi patlak

0|0
    0|0
  • erkeğin biraz tecrübeli olması aslında avantaj. iki acemi ilk gün rezalet yaşar. anlatılan hikayeler gerçek olur.

ama bilen biri olsa ağrı sızı olmadan iş biter. ilk geceniz zehir olmaz.

önemli olan senden sonra hovardalığı devam etmesin

0|0
    0|1
  • erkek arkdasın sadece cinsel ihtiyacını gidermek için yapmış olabilir duygusal olmayan yalan söylese nerden bileceksin

0|0
    0|0
  • hayatı kendine zindan etmenin anlamı yok.geçmişe takılıp kalırsan o yuva yürümez

0|0
    0|0
  • çok kıskançsın bence..senden önce ilişkisinin olmuş olması herşeyi kenara bırak cinsel hayatınız ve muhtemel evliliğiniz için bir artıdır..erkeğin doğası kadından çok farklı dolayısıyla kendilerini kadınlar kadar kolay tutamazlar..ayrıca sana daha önce ilişkisinin olduğunu itiraf etmiş olması onun dürüstlüğünü gösterir..hayır ilişkim olmadı diyen adamın(çok genç değilse tabi) ya dürüstlüğünden ya da testosteron seviyesinden şüphe edeceksin ki ikisi de gayet kötü durumlar..

0|0
    1|0
  • ben öyleyim mesela hiç yapmadım yapmayacagım da seni kandırırım ama bu cuma günü yukarıda ki mevlayı ?_

0|1
    0|0
  • ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda

yorgun, kirli ve umutsuz geçmişim

Oysa bilmediğin bir şey vardı sevgilim,

Ben sende bütün aşklarımı temize çektim...

:) eğer adamın aklında ve kalbinde şu an sadece sen varsan geçmişde kalanı kabullenebilirsin insanlar hata yapabiliyor senden sonra tekrarlamaması daha önemli..

ama yapı meselesi elbette her insanda bir diil.

0|0
    0|0
  • Oldu başka derdin senin için hayatımızın en güzel yıllarını boşuna harcayalım değil mi ?

0|0
    0|0
  • ben saklıyorum ama 10 yıl önceki düşüncelerimle şuanki düşüncelerim çok farklı

kimi tanısam çürük domates onların yaptığı doğru benim yaptığım yanlış olmuş

beğenmiyorsan git bakire birini bul diyolar

çok zor bulursun diyolar

0|0
    0|0
  • arkadasım bellıkı kızmıssın. en dogrusu. ama azımsanmayacak oranda kız da cıdden bılıyorum tecrubelı olmasını ıster erkegın her konuda. cınsellıkte dahıl tabı. ama tabı senın gıbı dusunenlere saygımız da war. haklısın.

0|0
    0|1
  • Olması gereken tepki. Bir ilişkide bulunduğundan şüpheliyim.

0|0
    0|0
  • Valla sendeki normal de erkeğinki değil.

0|1
    0|0
  • aslında haklısın

dünyanın çivisi çıkmış ama malesef

0|2
    0|0
  • çok haklısın 18 yaşındayım daha bakirim kendimi eşime saklıyacağım

0|1
    0|0
  • boşver

gayet normal...

evliyken yapmadı yaaa

0|0
    0|0
  • Ama her bayanda acemiyi beğemez.

0|0
    0|1
  • senden önnce olan bir şey seni ilgilendirmez aynı sekılde ondan once olan birşeyde onu ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • herkesin düşüncesi ve yaşam tercihi kendine .

0|0
    0|0
  • ne yapsa sinirin geçer

0|0
    0|0
  • çok kıskançsın. önceden yaşanmış olaylardan sorumlu tutamazsın bir insanı.

0|0
    0|1
  • bu sinirle git ver birisine sinirin yatışsın:))

0|0
    1|1
  • düşüncen gayet normal

0|1
    0|0
  • Aşkı sevgiyi bel altında değil sol üst köşede aramaya başladığın zaman bu sorunları çözmeye başlarsın :)

1|0
    0|1
  • Çok haklısın sende değil sorun çarpık ahlak anlayışımızda. Erkek evlatları düzgün yetiştirsin anneler :)

0|1
    0|0
  • başkasını ahh ohh diye inleten adamdan baba felan olacağını sanmam ilkim eşim olacak..

0|1
    0|0
  • tecrübe iyiyse ona bende tecrübe kazanıp geleyim de bakalım tepkisi ne olacak öyle sırıta bilecekmi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tecrübeyi bir çift birlikte edinmeli her konuda. Çift olmanın anlamı da bu, bir bütünün iki yarısı... Madem ki tecrübeleriniz eşit değil öyleyse sen de tecrübe edin biraz... Haksız mıyım ama? Fındık kabuğunu doldurmayacak kadar kalbinde boşluk olup dünyalar kadar seveceğini vaadedenler utansın.

1|2
    1|2
  • normalsin. bende öyle isterim. ve buldum şükür

0|0
    2|1
  • Kendinizi ille ona saklamışsanız sinirlenirsiniz tabii haklı olarak. Ben bekledim o niye beklememiş, diyerek. "Yok onun için saklamadım, öncesinde olsa da olurdu olmasa da olurdu", niyetinde olmuşsanız zâten kafanıza takmazsınız. Ben dert etmem şahsen.

0|0
    0|0
  • sevmediğin biriyle evlilik kararı alman içler acısı

1|0
    0|0
  • bende el degmemis bir kiz olmama ragmen (öpüsme bile yasamadim baska erkekle) evlenecegim erkek bakir degil, iliskiler yasamis

sagolsun bana dürüstce anlatmisti ben yinede onu öyle kabul etmistim

ama yinede ara ara kafama takiliyor, acaba aklina geliyormu vs gibi sorular

hatta bazen ona patliyorum, okadar kurcalarsan ciddi sorunlar yasariz diyor, oda hakli

sonucta basta bilinen seylerdi cünkü

ama eminim ki (nisanlimda bunu hissediyorum ve kesin sendede öyledir cünkü evlilik düsünüyorsunuz) sadece beni seviyor ve aklinda tek kisi benim, gecmisini bir kenara birakip benimle binevi yeni bir hayat yasiyor

1|0
    0|0
  • ayy ben senin yerinde olsam evlenmem.çapkın erkeklerden uzak dururum ben mal gibi el değmemiş olayım o onunla bununla gezsin yaşasın başka kadının içine girsin şeyiyle töbe töbe iğrenç bir durum.ama bunu demesi dürüstlük iyi bişey yani

1|1
    1|0
  • Erkekler ilk tecrubesini yasadgi kadini unutmazmis

0|0
    1|0
  • bende sen gibiyim. yanlış değilsin canım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...