Sizce Eşcinsellik Nedir?

Bakın öncelikle tercih meselesi değil hislerini seçemezsin ve sadece $3x de demek değildir Aşk demektir his demektir. Peki sizce Eşcinsellik Nedir?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• İmkansiz diye bir şey yoktur eşcinsellik bunu kanıtıdır isteyen istediğini sever bize de bunu saygi göstermek düşer tabi saygı nedir bunu bilmeyenlere göre hastalık olarak görülür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tıp şuanda hastalık olarak görmüyor ama çok gariptir eşcinsellikten kurtulmak veya karşı cinse geçiş için tedaviler var ...

Bana göre eşcinselliği körükleyen belli bir süre destekleyen uluslarası güçlü kurumlar ve örgütler vardır. Sistematik olarak yayılmaktadırlar.

Gen bozukluğu filan ise gen tedavisi geliştikçe çözüm üretilebilir ama şuan bilim otoriteleri eşcinselliği hastalık olarak görmedikleri için kısa sürede kesin bir çözümü sözde bilimsel ideolojiler yüzünden engellenmektedir.

Ayrıca birçok bilimsel araştırma eşcinsel eğilimin çevre kirliliği ve sosyolojik anomarliklerden etkilendiği kanıtlanmıştır bu durum hayvanlara kadar işlemektedir.

Bilindiği üzere insan geni çevre kirliliği bazı radyoaktif maddeler ( yapay veya doğal olanları ) ile genlerde mutasyon uğrayabilirler.

Eşcinsellik toplumsal düzenden soyutlanmalı amaç gelişim çağındaki ve yetişkinleri etkilenmesini engellemek.

Annesi anneliğini yapmayan baba baba rolünü yapmayan çocukların cinsel tercihleri kendi cinslerine kaydığı bilimsel araştırmalarca ispatlanmıştır.

Yani olay sosyal dejenere çevre ile veya kimyasal etkileşimle eşcinsellik SONRADAN edinilmektedir.

0|0
    0|0
    • Yukardaki iddialarınız uydurmadır. Hiçbiri ispatlanmamaıştır. İspatlandığına dair link getirin de görelim.

Cinsel yönelimin nasıl oluştuğu tam olarak bilinmemekte. Ama nasıl oluşmadığı biliniyor. Cinsel yönelimin vücudun salgıladığı testosteron-östrojen oranıyla bir alakası yoktur. Aynı şekilde ailenin yetiştirme şeklinin, cinsel tacize uğramanında cinsel yönelime etki ettiğine dair sağlam bir kanıt yok. Yapılan araştırmalar cinsel yönelim tek bir faktör tarafından değil genetik, hormonal ve

• çevresel faktörlerin etkileşimiyle oluştuğunu destekliyor. Burda hormonal derken anne karnındaki süreci kastediyorum.

Bu genetik, nörolojik, hormonal araştırmaları merak ediyorsanız aşağıdaki linkteki "eşcinselliğin olası nedenleri" başlığındaki yazıyı okuyun.

link

• olay tıp ile alakalı.. kimse durup dururken meyletmez hemcinse..tercih değil hastalık olmalı bence.. dalga geçmemek hakir görmemek gerekir.. kınadığını şey başına gelmeden ölmezsin diye bir hadis var bu hadisle yola çıkarsan alayımız bir gün ibine olacaz dsfdsfdsfdf :D

0|0
    0|2
  • Normal bir duygu halidir. Heteroseksellik kadar olağan bir durumdur.

0|0
    0|2
  • Şimdi arkadaşlarının yorumlarını okudum. Hastalık diyenler var bu yetmezmiş gibi 'kadın bulamıyorlar o yüzden yapıyorlar.' diyecek kadar cahilleşenler var.

Bunlarla alakalı değil. Eşcinsellik ne hastalıktır ne de genetik bir bozukluktur. En az heteroseksüellik kadar normaldir.

Birazcık okumak bunu anlamak için yeterli;

link

link

link

0|1
    0|1
  • sapkınlık durumu bir tercih ve o tercihe karsı aciz bir yönelişe kapılıstır .asıl nokta bu

eger bu konuda bana homofobik dersen seninde bu konuda benimle aynı konuda oldugunu dusunurum .

ruhsal bozukluk veya anormal davranış göreceli kavramlardır çünki öncelikle normalin tarif edilmesi gerekir. yaşadığı toplumdaki kişilerin çoğunluğunun değer yargılarını benimseyen ve toplumun geneline uygun davranan birey normal, aykırı hareket eden birey ise anormal olarak adlandırılabilir.

bu açıdan bakıldığında eşcinsellik anormal bir davranış olarak görülebilir. ancak ruhsal bozukluk olup olmadığını belirleyen en önemli etken ise kişinin kendini nasıl hissettiği degildir .

0|0
    0|1
  • hayret ettiğim konulardan biridir.

insan nasıl yapar böyle bir şeyi hiç anlamam ki :D

tabii doğuştan gelen bir şeyse,saygı duymak gerek.

0|0
    0|0
    • ama yine de,bir erkeğe kadının,erkeğinde kadına yetebileceğini düşünüyorum.

• erkek erkeğe ise eğer tek kelimeyle ;

i*neliktir

0|2
    0|1
  • eşcinsellik farklı yani bizim hissedemeyeceğimiz şeyler. kadınla kadını anlayabiliyorum fakat erkekle erkeğe katlanamıyorum

0|0
    0|1
  • İsmi üzerinde kadın ama erkeksi erkek ama kadınsı :)

0|0
    0|0
  • sex i niye şekilli yazdın yarım dakikadır nedir la bu diyorum cevapta içinde saklı diyorum

0|0
    0|0
  • Erkeklerin secgililerinde görmek istediği fantezidir, erkeğinki çekilmez

0|0
    0|0
  • tercih değil, eğilimdir. hastalık da denebilir, sonuçta ortada bir anormallik var. Tabi tıpkı diğer hastalıklar gibi, yadırganacak bir şey değil.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğuştan eşcinsel olduğunu iddia edenlere pek inanasım gelmiyor nedense bir garip konusuyorlar. Eşcinselliğin ergenlikten gelen bir eğilim merak duygusu olduğunu düşünüyorum bu düşüncemde kadın tenini tadan duygularını hisseden ve gercekten iç çekerek ağlayan halleri ve günleri bir olan kadının aynı tutkuyu hassasiyeti erkekte görememesinden kaynaklanan bir durum gibi geliyor.

0|1
    1|0
  • hic anlayamamisimdir boylelerini. hayir allahin vergisi degistirilir mi ? nasil allahin verdiginden farkli hissediyolar ki ? bence tamamen psikolojik. allah vergisi olsa allah onlari hissettikleri cinste yaratir.

0|2
    0|0
  • eşcinselliğin tercih değil yönelim olduğunu düşünüyorum ama normal bulmuyorum.

1|0
    0|0
  • kimse kimsenin duygularına karşı koyamaz. bazen karşı cinste bulamadığın şeyleri hemcinsinde bulursun. illa sapıklık olacak değil. aynı cins iki insanda birbirlerine aşık olabilirler. :)

0|0
    0|1
  • Eşcinsellikden daha da sacma bisi yoktur !

Insan olun biraz erkek yetmiyormu

Normal olun

Ne o öyle kadinla kadin erkekle erkek

Baska daha iyi yapabilcek isiniz mi yok hobby niz mi yok arkadas -.-

0|1
    4|0
    • Homofobiksin sen. Eşcinsellik bir hastalık değildir. Homofiklik hastalıktır. İlla Eşcinsellerin birlikte olmaları gerekmiyo Doğuştan gelen bir DUYGU

• Kadina dokunma sevisme vs. bazi erkekler bilmez ve kadinda bu acligini erkek partneri olmasina ragmen gideremiyorsa hakli olarak bu isi bilen hemcinsi kadinlarda denemektedir. Biseksuel veya duruma gore escinsel olabiliyorsunuz.

Meraktan deneyenleri de var ...

• He he tabi hadi yallah

Yükleniyor...