Nedir bu kızlık zarı ya? Zamanımızda çok önemli oldu.

Abi bu kızlık zarı nedir ya? Çok önemli olmaya başladı. Ne var yani ben de bozmak istiyorum ama bozamıyorum! Herkes yapıyor ama ailemden korkuyorum. Bir arkadaşım bozdurdu ve sevgilisi terketti şimdi ortada kaldı. Ondan da korkuyorum ama sevdigimin bana sahip olmasını da istiyorum?

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım kızlık zarı kızın namussu demek önemli olmaz olur mu hiç öyle bi kız bulmak ne kadar zor sen biliyor musun tavrını filan hiç sevmedim ne demek ya bozmak istiyorum filan die bu düşünceye sahip olmak ile yapmak bence eşit şeyler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben de hem banka soymak istiyorum ama yakalanınca ceza da almak istemiyorum. Naapıcaz şimdi? :P

Bekleyin evleninceye kadar.. ;)

1|0
    0|0
  • "bir arkadaşım bozdurdu" o ne ya para mı bozduruyonuz:)

3|1
    1|0
  • Sevgilin sana güvence veriyorsa yap.. Bu güvence ne dersen en basitinden resmi nikah derim.. Şöyle sor ben sana kendimi verecem sen yarın başka bir kızın koynunda olmayacağın garanti mi? Beni terketmeyeceğin garanti mi de? Yok olmaz diyorsa hadi resmi nikah yaptıralım de.. Bakalım ne olacak ? :))

1|0
    0|0
  • şunu unutma bu devirde önemli değil demiş arkadaşım tam tersi o kadar önemliki kız zarı bozulması erkeğinde seni istememesi anlamına gelir sen ilk tat aldığın noktaya her zaman odaklı olursun ve hayatında ukte olarak kalır ve ben şahsen kızlığı bozulmuş bir kız istemem ve türk erkeklerinin çoğunun ailesi böyle bir durumu sindiremez yazık etme kendine bence...

1|0
    0|0
    • evet işte alttaki yrumdada dediğim gibi kızlık zarımı ilk eşimin bozmasını istiyorum :) vazgectim bozma falan sacmalık evlilik olmadan :) yapmamam gerek.. Vücudumuzu en güzel şekilde kullanmalıyız.. Allah tarafından bize emanet ve annemi babamıı üzmeye eşime ihanet etmeye hakkım yok dediğim gibi :)

• nasıl şüphelendin anlamadım

• oku anlarsın

• oda sana kalmış bi tercih eger o riski göze alırım diyosan bozdur tabi ama alamam dersen hiç gerek yok

1|0
    0|0
    • Ailemi karşıma almak istemiyorum ama yapmak da istiyorum :/

• kadınların yaklaşık yüzde 40 ında ilk ilişki sonrasında kanama olmaz,yüzde 10 luk bir diliminde kazayla kendisinin bozduğu söz konusu,hadi yüzde 20 lik bir kısım da arkadaşın ve senin yapmak istediğin ama yapamadığın gibi severek ve isteyerek ilişkiye girsin (ki bu günümüz şarlarında yüzde 30 da geçer) işte sana koskoca bir yüzde 70! eğer başınızın belada olacak bir hali olsaydı ,her gün düğün sonrası gerdek gecesi sabahında bu ülkede kan gövdeyi götürürdü :) demek ki sineye çekiliyor :D

1|0
    0|0
  • artık kızlık zarı dediiğin kızlarda az bulunan bir şey, bir tur maden düşün, derinliklerinde bir inci tanesi :))

2|0
    0|0
  • yapacagın varsa kimse ve hicbisey sana engel olamaz :)

3|0
    0|0

• önemli değil biliyorum ama her insan sevdigii insana ilk sahip olmak istemez mi ? evlensem eşim benim ilkim olmaz ki.. oda var.

• ilk sevdiğiyle yapmak ister elbette ama yasadıktan sonra sende göreceksin sex cokta duygusallık gerektiren bisey degil yarın bigün baskalarını arzulayıp bircok kişiyle bile aynı zamanlarda birlikte olursan sasırma kendine sex bi yasam tarzı ve hayattaki en güzel zevk

• Bozdurmak ve sahip olmak.

Sen daha kavramları oturtamamışsin.

Bekle zamanın var.

Bence sen kendine sahip ol önce :)

1|0
    0|0
  • Aman haaaaa! ne yapıyorsun kardeşim... esas onu bozmayı hak edene bozduracaksın... şimdiden ne sen boz nede başkasına bozdur... maazallah! zamansız bir bozdurursan varya; benden söylemesi harca harca bitmez ...):):):)

1|0
    0|1
  • abi iki onluk varsa şu yirmiği bozar mısın ?

abi penisin varsa şu zarı bi bozar mısın ?

hemen hemen aynı oldu...

1|0
    0|0
  • hmm.. aslında düşünün bir kız var bakire ancak normal ilişki haricinde her türlü olayı yaşamış anlarsınız ya ama bakire.. birde bir hata sonucu çok güvenerek bakireliğini kaybetmiş bir kız var. bu durumda hangisi iyi hangisi kötü. zaten artık ufak bi operasyonla kızlık zarı dikiliyor :)

2|0
    0|0
  • Valla bence de bozdur bozdur harca...

0|1
    1|0
  • Bence kendi soruna kendin cevap vermişsin :)

1|0
    0|0
  • döviz mi bu arkadaşın bozdurmuş sende bozdurucakmışsın allah allah para birimi ne zar mı? 1tl kac zar ediyor

1|0
    0|1
  • iyi aklın başına gelmiş.sanki altın bozdurmaya gidiyor.kızlık zarı senin herseyin unutma.

1|1
    0|1
  • bence bozdurma cok kan geliyor üzülürsün

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• 2 dk lık zevk için ömrünü yitirmeye göze alıyorsan buyur zevk senin !

1|1
    0|0
    • Fikrimi değiştirdim zaten :) Çünkü düşündümde haklısın bu vücud bize Allah'ımızın emaneti. onu en güzel şekilde kullanmalıyız. İlk bana sahip olanda eşim olnalı :)

• kendine yazık etme derim... ilk eşinle yaşa bunu.. sevgilin falan böyle bişey yaparsa sana sahip çıkmaz sonra. geleceğini düşün...

1|1
    0|0
  • asıl zamanımızda önemini kaybetti...

1|0
    0|0
    • haklısn ama aklm basıma geldi baslık ters :D

• Kendini düşünmüyorsun , o zaman ailenı düşün , Sen bakma aaa olurmu ne önemi var der hepsı ,ilişkı kurduklarında işlerı bıtene kadar sonra abi zaten söle böyleydı derler.

Hayatta zevk alıncak sey sizin yaşlarınızda bu olmamalı bence , zevkle okuluna gıt arkadslarınla görüş, sinemaya gıt kızlarla pjama partılerı ver , bunlarla eğlen zevk al. Hayatta zevk alacagın cok sey var acele etme cabuk tüketme , hepsini sırayla yaşa derim

0|3
    2|0
    • Aklım basıma geldi zaten okuyun yorumları :D

• Nedir bu bozdurmak istiyorum. Fazla mı gelmeye başladı ? Bırakın bu arkadaşım yaptırdı bende istiyorum laflarını. Sana göre önemi yoksa neden düşünüyosun ? Sevgilin sana kızlıqını alarak sahip olucaksa bırak olmasın. Senin yanında olması bile sana sahip olması demektir. Özenilecek bişey deqil, ömür boyu gölgesi altında kalacağın bişey.

1|1
    0|0
    • Aklım basıma geldi zaten okuyun yorumları :D

• öncelikle çok sey istiyorsun ama aslında daha ne istediğini bile bilmiyorsun

0|0
    0|0

• Haklısın yapmamam gerek.. Vücudumuzu en güzel şekilde kullanmalıyız.. Allah tarafından biz4e emanet ve annemi annemı üzmeye eşime ihanet etmeye hakkım yok !

• senin kararın benim saygım..

• sacma salak yazmissin yok bozdurcam da bozdurcam filan diye eminim 17 yasindan da kucuksundur kurguyu kurup sanki bana altin bozdurcak gibi arkadasimda yaptii diye gelip sonra da yorumlara aklim basima geldi filan gibisine yazmissin.

iyiki gizlisin senin gibiler hep gizli kalsin. acin konu abi ya nasilsa her acana xper var

0|1
    0|0
Yükleniyor...