Evleneceğiniz kişi bakire mi olmalı?

bakire değilse evlenmezmisiniz, neden? birde bakir olup olmadığınızı yazarsanız...

• Evlenirim
    73% (11)39% (13)50% (24)Oy Ver
  • Evlenmem
    27% (4)61% (20)50% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• bakir sayılırım evlenecegim kızıda ben bozmak iaterim tabi onun icin bakire olmasini isterim

1|1
    2|0
    • eksiyi kim vermisse zoruna gitmis demekki bakir ya da bakire degilsin

Erkekler Ne Diyor 21

• mümkün olduğu sürece görmezlikten gelmek ruh sağlığı açısından yararlıdır. sevgiliniz olan kişi, sizin ikiziniz değil ki. kaldı ki ikiziniz bile sizinle aynı türden bir geçmişi paylaşmıyor olabilir. bir insanın geçmişi; tıpkı bir ülkenin tarihi gibi, dışarıdan bakıldığında hatalar, yanlış seçimler, darda kalınan durumlar, sorunlar ve tökezlemelerden oluşur. bunları yargılamak için o insanın yerinde olmak gerekir. bu da, çoğu kez empati gücünde aşkınlık demektir, zor zanaat.

2|1
    0|0
  • Bacak arasından akacak iki damla kan ile insan yargılamam ben

3|1
    1|1
  • bence onemlı bır konu. acıkcası ararım esım olcak ınsanda. ama sımdı degılse de kestırıp atarıp kızı terkederım de dıyemıoyrum Allah oyle bır ask verırkı, belki ikna eder beni, ama ınan bu cok zor biriyim bu konuda. bence bır kız en onemlı warlıgını nasıl koruyamaz, zevkını kocasıyla yasamayı neden ıstemez, ve sevgılı ıle koca arasındakı farkı neden bılemez derım yanı. acıkcası dınen de ""Zina eden kadın ve zina eden erkekten her birine yüzer değnek vurun. Allah’a ve ahiret gününe inanıyorsanız, Allah’ın dininin koymuş olduğu hükmü uygulama konusunda onlara acıyacağınız tutmasın. Mü’minlerden bir topluluk da onların cezalandırılmasına şahit olsun."" ve ""Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur"" dıye hukumler war. acıkcası ben de masum degılım.:( maalesef. cok bır hakkımız olmadıgını da yaradan kıtabında belırtmıs... yanı hem erkek hem kız ıkısıde aynı. ama toplumda erkeklere bu konuda torpıl war. keske bu ayetı bakır ken ogrenmıs olsaydım

0|0
    0|0
    • bakire bir kız seni kabul etmez bence

• kısmet dıyelım arkadasım. etmezse baskasına bakarız. ya da evlenmeyız. gercı ınsanlar bu konuda dogru da soylemıyorlar partnerlerıne

• evlilik yaşamadığı halde bakire olmayanla evlenmem ama dul kadınla evlenebilirim.

0|0
    0|0
  • kız elbette bakire olmalı, ama erkek bakir değilse ne hakla isterki bakire olmasını :) ?

3|1
    0|0
  • Edepli olsunda geçmişte masum duyguları ile bekaretini kaybetmişsede başımın üzerinde yeri var. Bakire olmayan kadına bu ülkede malesef defolu mal gibi bakan zihniyetten derhal kurtulmamız lazım. Tabikide edebinden yoksun birini kalbime almam, kalbime almadığımı koynuma hiç almam!

1|0
    0|1
  • Evlenmem ve değilim

0|1
    2|0
  • katılıyorum 2 damla kan ıcın ınsan yargılanmaz bız sankı cok bakirizde

3|0
    0|1
  • bakire değilse bile evlenirim ama pişmanlığını ,yaşadığı ilişkiden pişmanlığını dile getirirse dürüstlüğüne hayran olurum ve severim

0|0
    0|0
  • Bakirim, ama evlenirim sorun değil

2|0
    0|1
  • Ben şu anda bakirim eğer bu şekilde evleniceksem bakire isterim.

Ama bakirliğm giderse yani cinsel ilişkiye girersem bakire olsun olmasın farketmez

0|0
    0|0
  • Bakirelik kavrami bnim icin sradan bisi evlenmeyecegim icin sevgilime dahi sormam bunu benleyse birliktre olur

0|0
    0|0
  • soruyu bide sabah sor :D

1|0
    0|0
  • klasik bir cevap ama ruhu bakire olmalı

1|0
    0|0
  • evlenmem ve değilim

0|0
    0|0
  • onlarca kız arkadaşım oldu ama evleneceğim kız bakşre olmalı, hatta hiç sevgisi dahi olmamış olmalı.

0|0
    0|1
  • namus iki bacak arasında değildir

0|0
    0|0
  • evlenmem bakıre olanı ısterım.. erkegın bılıncaltında bu aslında cınsel performans yaşamasını bır tedırgınlıgı bnce farklı erkeklerle kıyaslanma korkusu.. kadın ıster ıstemez kıyaslayacaktır eskisi daha ıyıymıs en azından erken bosalmıyordu penısı daha kalındı vs gıbısınden..hıcbır erkekte başkalarıyla kıyaslanmaz ıstemez.

0|0
    0|1
  • bakir değilim yaptım bir hata kendime eşime saklıyodum ama bu sitede şuan kzıların durumunu görğnce korktum ben bakirliğimi koruyayım eşime ama o bakire çıkmazsa diye

0|0
    1|0
  • karakteri saglam olsun bakire olmasa da olur

2|0
    0|1
  • bakireliğimi 7 sınıfta kaybettım ve evlenırım neden evlenmıyım

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakir olanlar istemez aynı cekilde kızlarda

2|2
    0|1