Hala bakire miyim acaba?

Erkek arkadasımla düzenli bir ilişkimiz ve sex hayatımız var. İlk defa 1 buçuk yıl önce birlikte olmustuk bu zamana kadar hiç kan gelmedi. Geçen ay birlikte olduktan 1,2 saat sonra lavaboya gittim, 3-4 damla kan vardı ama çok çok azdı ve adet dönemime de daha çok vardı. Ogünden sonra tekrar yaptık ama yaptıklarımızın hiç birinde kan gelmedi. Sizce o kan bekaret kanımıydı?

Güncellemeler:
Fiziksel olarak soruyorum tabi, biriyle birlikte olduğum için bakire sayılmadığımı biliyorum.
Bu arada kanın rengi açık kırmızıydı ve meni gibi yapıskandı yani yoğundu akışkan değildi.
Lütfen ahlaki değerleriniz yerine sorunun içeriğine göre cevaplar verin. Cevaplarınız için tesekkür ederim.

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• esnek olan zarda o anki girdiğin pozisyona bağlı çok baskı görürse yırtıla biliyor.

0|0
    0|0
    • normalde tam cinsellik yaşıyoruz ama o gün penisini değil parmaklarını sokmustu bi pozisyon yoktu yani. zarım çok geride ve geniş parmakları penisinden daha kısa ve ince olduğuna göre parmaklarıyla bekaretimi bozması imkansız gibi geliyor.

• evet penisten daha çok kurçaladıgı için diyim anla sende yani:)

• Anladım anladım tesekkürler :D

Erkekler Ne Diyor 18

• zaten ilişkiye girmişsin ilişkiye girince gider bakire lik

0|0
    1|0
    • güncellemeleri bosuna mı yapıyorum acaba.. Fiziksel olarak soruyorum yani zar bozuldumu bozulmadımı onu öğrenmeye çalışıyorum

• bakire olduğunu umuyorum.

1|0
    0|0
  • du bakiyimm, aaa valla bakire değilsin :D

0|0
    1|0
  • soru icin biraz gec kalmisin :)

0|0
    1|0
  • bence zor ... yada uzman a git sen hastalık olabilir ..

0|0
    0|0
  • tecrübeli olduğum için yazma gereği duydum artık kız değilsin kanın rengi açık olur ve adet dönemindeki gibi çok kan gelmez birkaç damla bile gelebilir

0|0
    0|0
  • bedenen bakire değilsin.ruhen kendini bakire hissediyorsun galiba

1|0
    0|0
    • Bunu bende biliyorum soruyu yeni güncellemiştim. Sadece fiziksel olarak soruyorum. Burda bekaret değerlerini tartısacak cevaplar yazmaya gerek yok.

• hymen in esnek degilse fiziksel olarak da bakire degilsin

• esnek olduğumu biliyorum, hymen geride ve esnek. Tesekkürler yorum için.

• ilkinde biraz gelir sonra gelmez gelse bile pek nadir gelir ama sen yine dikkat et köküne kadar hemen alma içine vajinana deliğine yazık olur

0|0
    0|0
  • bazı kızlık zarları esnektir. elemanda da bamya gibi bişey varsa yetişmiyordur. kızlık zarı sağlam kalabilir ama korunmazsan hamile kalabilirsin

0|0
    0|0
  • sizin korkunuz varsa neden yapıyor ve kendinizi sıkıntıya sokuyorsunuz yaptıysanız sonucunada beraber katlanının

0|0
    0|0
    • Bu korku değil merak, korksam neden 1 buçuk yıl yapayım. Sadece merak ediyorum, eğer bekaret kanıysa mutlu olurum zaten onun olduğum için. Bekaret değerlerini tartısmaya yada kişisel eleştri yapmaya gerek yok, tartısma değil soruma cevap arıyorum.

• Öyle biri değil, 3 buçuk yıldır birlikteyiz. Yinede tesekkürler

• siz birlirsiniz

• kanin rengi nasildi

0|0
    0|0
    • rengi açık kırmızıydı ve meni gibi yapıskandı yani yoğundu akışkan değildi.

• zedelenmis yada bozulmus olabilir detayli kontrol icin test gerekiyor

• Tesekkürler

• Evet artik kadinsin hayirli ugurlu olsun

1|0
    0|0
  • belki zar esnektir bekaretin hala duruyo olabilir. Zorlama nedeniyle olabilir o kan

0|0
    0|0
  • zarın esnek. bence hala bakiresin ancak doğum yaptığında bozulur..

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gidersen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • zar duruyomu ona bakmak lazım anlayan biri bakmadan anlasılmaz...

0|0
    0|0
  • bence olmamalısın 1 buçuk sene geçmiş diyorsun

0|0
    0|0
  • bakiresin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• esnek bır zarmıs demekkı oan yırtılmıs ve cok sert yaptıysanız dıgerlerıne gore ondan olabılır oyuzden zar ancak yırtılmıstır yanı evet kaybetmıssın bakırelıgını

0|0
    0|0
  • bakirelik önemli değildir senin gibi biri için; her şeyi yapmayı göze almışsın. akışına bırak hayatını yaşa toprağa mı götürcen zarı

1|0
    1|0
    • Sadece o kanın ne olduğunu merak ediyorum.

• ilişkiye girdiysen zaten bunu göze almışsın niye hala bakiremiyim diye soruyosun ki boşver devam et

0|0
    1|0
    • ver coskuyu :-)

• O düşünüyor ama soramıyor 1buçuk yılda toplasan 4 kere sormustur. Beni kırmamak rahatsız etmemek için sormuyor ama ben onun merak ettiğini biliyorum, her neyse tartısmaya girmicem. Cevap için tesekkürler.

• destekliyorum...

• kızlık gitmiş canım benim hayırlı olsun ilişkiye girdiysen önden kızlık filan kalmaz

0|1
    1|0
    • eğer esneksen kalır. tesekkürler.

• Patlamak : halk arasında bekaretini kaybetmek. Patlak : halk arasında bakire olmayan.

Ne demek istediğimi anladığını biliyorum laga luga yapmasanda soruma cevap versen daha iyi olurdu. Neyse arkadaslar bos yorumlara gerek yok diye düşünüyorum.

• ya git bi doktora baksın aklındasoru işareti kalacağına

• bakire olmak sadece zar sa hala şansın var..ama bana göre bakireliğin yanından geçmezsin.

1|0
    2|0
    • Afedersin bizde biliyoruz biriyle yatınca bakireliğin sadece zarda kaldığını. Yeter be ana bi soru soruyoruz millet soruya cevap vermek yerine resmen ahlaki değerlerini tartışıyor.

• bigudi saçmalamışın panpa resmen.

• kendi fikrimi söylemek neden saçmalık olsun be yavrum?

• olabilir.

0|0
    0|0
  • canım bana da boyle bişey olmustu.uzun sure ilsikiye girmemistim.uzun aradan sonra iliskiye girince benden de bi iki damla bişeyler gemisti.zaten ilk iliskimde de oyle bi iki damla gibiydi.zarın esnekligiyle ilgili sanırım.zarar gordukce kanıyo herhalde

0|0
    0|0
    • evet mantıklı, tesekkürler :)

• istersen bi jinekolga git ama bekaret kanı oldugunu zannediyorum.

0|0
    0|0
    • Doktora gitmeyi düsünmüyorum bende öyle zannediyorum, cevap için tesekkürler :)

• en dogru cözüm. rica ederim :)

Yükleniyor...