Kitap yazıyorum baş kahramanım lez, bana hayatını anlatacak lez arıyorum...

arkadaşlar ben amatör bir yazarım kitaplarımı yarışmalara gönderiyorum. şimdi yazdığım da türkiye de ötekileştirilmiş insanlar. onların uğradığı haksızlıklar. her karakterim gerçekçi olsun diye insanlarla görüşmeye çalışıyorum. karakterlerim arasında lezbiyen,gay,travesti,hristiyan, ermeni kürt ve türbanlı birisi var hepsinden buldum görüştüm ama b tek lez bulamadım. yardım eden olursa sevinirim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap yazıyorsan, yarattığın her karektere bürünmen gerekir. Lez karekterini yazarken lez olman gerekir, gay yazarken gay. Başkalarının yaşadıklarını hissettiklerini sen sözcüklere dökemezsin zira. Bu şekilde kitap yazıldığını senden duydum :)

Kolay gelsin yinede.

0|1
    0|0
    • Katılmamak elde değil!

• arkadasım sen hiç kitap okumamışsın heralde. herkes her yazdığı karakteri reelde yaşıyo mu? o zaman yazara ne gerek var herkes kendi hayat hikayesini yazsın

• Kusura bakmada, ayda 2 kitap bitiren biriyim ben.Bu okuyan bir insan için cok az. Zira zamanında haftada 1 kitap bitirirdim. Ancak şimdi iş hayatı işte... Yazarların sitesine girip ordaki makaleleri oku bence. Yardımcı olur sana...

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...