Kapat

Yaş farkı, kişilik farkı...

benim yaşım 22 ve ilgi duyduğum hoşlandığım adam 30 yasında. Geçen yaz tatilde tanışmıştık 1saatliğine ondan sonra sadece yazıştık birdaha görüşmedik yani aramızdada birşey geçmedi zaten sadece zaman ilerleyince arkadaş olduk yazışa yazışa ve ondan hoşlanmaya başladım çünki olgun ayakları yere basan biri ve onunla düzgünce sohbet edebiliyorum

Her konuyu açıkça konuşuyoruz çok anlayışlı biridir.. o hayatı fazlasıyla hızlı yaşamıss cinsellik konusunda bayağı tecrübeli

Bende tam tersine hiç tecrübem yok bakireyim sevişme bile olmadı hayatımda.

Geçen gün keşke yanımda olsan sarılıp uyumak isterim demişti öylece konu açıldı seksden dedim erkekler sadece sarılıp uyuyamazlar diye hep daha fazlasını isterler falan ona bakire olduğumu anlattım bayağı şaşırdı ama ilkimi beklemem çok iyi birşey olduğunu dedi.

birbirmize dürüst olmayı söz verdik

Herneyse birkaç gün sonra yine bu konu açıldı yataktaydı sende gel dedi hayır mayır dedim sonrasu angelsen uslu dururmuyum bilemem dedi. neden dedim. çünki seni istedim suan, bakireliğini almak istemezdim ama farklı şekilde yapardık dedi.

Ben kendimi kötü hissettim öyle dediğinde onada açıkça nasıl hissettiğimi söyledim

Oda birbirmize dürüst olacağımızı demiştik bende sana açıkça dedim o an ne istediğimi..karşılık vermek zorunda değilsin dedi.

Aslında haklıydı...

Sonra boşver dedi kendini zorlama belki yapmamamız gereken birşey

Kendimi gerçekten çok kötü hissettim bana sanki farklı gözle bakıyor diye kırıldım ve umudumda yok oldu

Ben onunla aşk istiyorum o ise sadece benle cinsellikmi istiyor sizce?

ne yapayım.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• yanı sana karsı bakısı seks olabılır. bı de bakıresınya o yuzden daha cezbedıcısın. artık arkadasım onu tanımak sana kalmıs. nıyetın seksse cok kolay yaparsın. degılse de onu tanıcan. boyle konuları konusmamak en ıyısı bence. bak heprısklı. yanlıs anlasılmalar olabılıyor. sana bıldıgın anal sek s teklıf etmıs o da ayıp. artık sansını denemıs ya evet derse dıye. en azından tepkını koymalıydın sen benı ne sandın vs demeklıydın trıp atmalıydın. yanı hayırlısı dıyelım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendine hakim olduktan sonra konuşmakla bir şey olmaz ,evlenmeden yapamayacağını söylediysen ve anlayışla karşıladıysa sorun yok

1|0
    0|0
  • Aranızda öyle çok yaş farkı yok normal bir arkadaşlıkda olablir,sevgilide olablir,tabi evlik ilede sonuçlanablir son derece normal ve doğal öyle uçurum sayılacak bir fark değil,eğer siz 17-18-19 yaşlarında olsaydınz zaten olmazdı.

0|0
    0|0
  • bir insan aşık olduğu birine böyle ucuz hayallerde bulunmaz. risk almaz üzmek istemez. yani bence. bir erkek için yaş farkı çekici gelir. ya kendinden çok büyük ya da kendinden çok küçük olsun farketmez. aykırı şeyler çoğu erkeğe çekici gelir. bence senin düşündüğün gibi saf duyguları yok. tabi sadece bu yazdıklarınla yaptığım yorum doğru olmayabilir. ama kıyamaması lazım. tabi bu aşık olamaz demek değil. senin hareketlerin fazlasıyla önemli

0|0
    0|0
    • benim hareketlerimde önemli derken? ne yapayim sence?

• ağırdan almalısın. onun ayakları yere basıyosa senin havada kalmamalı

• herkesin istekleri farklı sen aşk istiyosun diye oda isteyecek değil sizin ki duyguda onun ki değil mi istemiyosan gidersin

0|0
    0|0
  • sen aşk istiyosun o seks

bu kadar basit

0|0
    0|0
  • arka kapıdan girmek istiyor galiba...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!