Sizce ben mi yanlış anlıyorum yoksa sadece rahatlar mı? Kafayı yiycem.

Aynı işyerinde arkadaşım olan yabancı bir çiftin (evli değiller; sevgililer) bana olan bazı davranışları ilginç geliyor. Yanlış anlıyor olabilir miyim yoksa sadece cinsellik konularında çok mu rahatlar anlamaya çalışıyorum. Örnek vereyim. İşyerine güzel bir kadın gelse erkek olan benimle erotik duygularını paylaşıyor. Fikrimi soruyor. Bazen bunu kız arkadaşının yanında yapıyor. Kızarkadaşı da "beğendiniz mi?" gibi sorular soruyor; gülüyoruz. Anlatamayacağım detaylara giriyoruz. Gülüyoruz. Kız geçenlerde erkek arkadaşını ve beni çağırdı ve şu linkteki videoyu gösterdi:

link

Güldük tabii. Kızın bilgisayarı yok. Bazen benimkini kullanıyor ve kalkarken geçmiş dosyalarını siliyordu. Erkek, birgün yemekte kızarkadaşının benim bilgisayarımda garip hikayeler okuduğunu söyledi ve güldü. Niye söyledi bilemiyorum. Ama, detayını da paylaşmadı. Yemekten dönünce kız benim bilgisayarımdaydı. Kalkınca bilgisayarıma baktım. Geçmişi silmediğini farkettim. Bilerek mi geçmişi silmedi acaba ben mi yanlış anlıyorum? Bilgisayarımda onlarca inanılmaz p*rnografik hikayeler okuduğunu ve p*rno videolar izlediğini gördüm. Sonra, birgün kadınların kıyafetleri hakkında bir sohbet açıldı. Yalnızdık. Bana kadınlarda ne tip kıyafetleri seksi bulduğumu sordu. Ben de: Önden bütünüyle düğmeli tek parça elbiseleri seksi bulduğumu söyledim. Ertesi gün, aynen tarif ettiğim gibi bir elbise giydi. Öyle ki, yanımda otururken düğmelerin olduğu kısımdan içi görünüyordu. Böyle devam ederek zamanla benim aklımı başımdan almaya başladı kız ama çokta samimiyiz. Bu kanka samimiyetimi yoksa başka niyet mi var anlayamıyorum. Ben de bu elektriğe kapıldım. Birgün erkek, "Sence, N... güzel mi? Nasıl?" diye sordu. Ben de: "Evet. Çok güzel." dedim. O da, bunu kızarkadaşına yanımdayken söyledi. Kız, teşekkür etti. Birgün kız "bild.de" sitesini bilgisayarımda açık bırakmıştı. Yine geçmişe baktım. Sitenin erotik bölümüne de girmiş. Bazen yanıma gelir; neye bakıyorsun diye sorarak. Ben de, yanıma geldiği bir anda bild sayfasını açtım. Beraber bakarken reaksiyonunu anlamak için onun girdiği erotik bölümüne girdim ve "wow" falan dedim. "Bunlar da ne?" dedim ona bakarak. Ayrılmadı yanımdan. Birşey de demedi. Yarım dakika kadar benimle baktı. Ama, ayakta omuzuma temas ediyordu ve gitti. Ben bunları anlamadım. Son olarakta, birgün geç çıktık ve evlerine bırakmam gerekti. Beraber yemek yemeyi önerdiler. Çok güldük beraber. Çok keyifli ve rahatlar zaten. Ama, kız birara kıyafetini değişti geldi nedense. Kısa ve iç gıcıklayıcı bir etek giydi ve çorapta giymemiş. O anlarda ne yapacağımı bilemedim. Kafayı yemek üzereydim. Ama, kendime engel olup gitmek istediğimi söyledim. O gece kendilerinde kalmam için çok ısrar ettiler. Kızdan çok etkileniyorum. Sürekli aklımda ve gün içinde beraberiz. Amaçlarını da çözemedim. Ben mi yanlış anlıyorum? Yoksa, sadece rahatlar mı? Cevapta bulamıyorum. Çok etkilenmeye başladım. Ne yapmam lazım bu durumda

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana da aralarına bir misafir aradıklarını düşündürdü. Hikayelerde de böyle senaryolanır. İradenize yenik düşürebilir sizi, bu kadar olanı ile aklınızı kurcalamanıza ve gel-gitler yaşamanıza sebep olduysa, ilerleyen zamanlarda yenilmeniz çok muhtemel görünüyor. İnsan zaafları olan bir varlık. O iş yerinde devam etmemeniz, kendinize olan saygınızı yitirmenizden daha kötü olacak ise sizin için, çalışmaya devam etmeniz gerekir.

0|0
    0|0
    • İş yerinden çok memnunum. Bu çifttle de işyerinde iyi bir dayanışmamız var. Beni destekliyorlar ve kolluyorlar. Aslında, çok iyilikleri var. Sadece, kadın davranışlarıyla, giyimiyle aklımı başımdan aldı ama niyetleri kafamda netleşince aslında ben de netleştim ve eskisi kadar etkilerine girmiyorum galiba.

• yuh genislige bak..üclü istiyorlardir

0|0
    0|0
    • Galiba, yanılmıyorum. Diğer yorumlarda öyle. O gece de onlarda kalmadım zaten. Ama, bu gibi şeylerle beni etkilemeyi başardı. Aklımdan atamıyorum. Erkeğiz sonuçta. Seneye gidecekler ama bana da kafayı yedirtecekler. Dengem bozuldu. Neyse, hiç değilse kafamdaki öyle mi böyle mi sorusuna yanıt buldum. O daha kötü bir durumdu.

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerçi herkes söylemiş*bir de ben söyleyeyim çok yakında bir grup seks görünüyor sana ...

0|0
    0|0
  • bence kültür farkı bunlar bizim için oha olanlar avrupalılar için komedi konusu arkadaşşşş..çok yol farkı var aramızdaa...

0|0
    0|0
    • Evet. Kültür farkı muhakkak var ama bu kadarını çoğu avrupalının da normal kabul edeceğini sanmam.

• yanlış anladın senin anladığın yanlış demek istedim onlarda espei olan bizde erekte ediyor..

• Saçma sapan insanlar işte . Yol ver bu çifte ki seni de karalamasınlar .

0|0
    0|0
  • seni aralarına almak istiyorlar bence hocam ;)

0|0
    0|0
    • Mümkün değil de; kafamı allak bullak ettiler. Neyse, sağol.

• O gece gittim geldim resmen. Son bir saat, sınırlarda yürüdüm. Hala hatırladıkça tuhaf oluyorum. Ama, işte yenilip pişman olmak var. Anlık zevk uğruna, kendine saygını yitirmek var. Bir daha o sınıra yaklaşmamam lazım.

• tanışmak isterdim o çiftle ne yalan söyliyim :)

• seni üçüncü olarak alacaklar. adamlar geniş. çok rahatlar.

1|0
    0|0
    • Kanka muhabbetinin rahatlığına vermeye çalıştım ama artık barizleşti. Ben de öyle düşünüyorum. Acayip nefs mücadelesi veriyorum. Öyle üçüncü falan mümkün değil olmaz da; kız aklımı fena çeliyor rahatlığıyla. İşyerinde bana çok yardımları da olduğu için soğukta davranamıyor insan. Neyse, sağol.

• Müdür sen işine bak. Olmazı felanı filanı yok.

• Üçlü müçlü; pek çok kişinin fantezileri arasında yer alabilir. Başta heyecan verici gibi geliyor bana da (düşüncelere engel olamaz kimse) ama ben biliyorum ki reele döktüğümde pişman olacağımdan eminim. Onun için kesinlikle olmaz diyorum.

Yükleniyor...