Sevgilimle bir şeyler çeviriyor ne yapmaya çalışıyor ?

Arkadaşlar sevgilim 50 gün sonra niyetimin ciddi olduğunu anlayınca bana daha önce ilişki yaşadığını ve kızlığının bozuk olduğunu söyledi sonra tartıştık telefonu kardeşine verdi şimdide ben seni çok seviyorum demiş kardeşide kontrol etmiş bozuk değilmiş o öyle zannetmiş dedi ve bana saçma sapan şeyler söyledi yok sadece oynamış yok arkadan yapmış aslında bozulmamış dedi.

Kızlık zarı gözle görülecek birşeymi birde gerçekten sevdiğim ve ciddi düşündüğüm biri neden bana bunu yapıyor telefondaki kardeşimiydi değilmiydi onuda bilmiyorum artık güvenim 0 beni sevmediği için böyle yapıyor desem ozaman neden yalvarıyor onuda anlamış değilim.

Fikirlerinize ihtiyacım var lütfen bana doğru bir yol gösterin ve yapmam gerekeni söyleyin.

Güncellemeler:
Arkadaşlar ayrıldım artık hangi zavallıya kakalar kendini bilmiyorum google görsellerden zar çeşitlerine baktımda bakınca belli oluyormuş hemde çok açık ve net bir şekilde yapacak birşey yok değil penis penisin ucu bile girse yeterli
arkadaşlar kimisi görünmüyor diyor ama görünüyor resmen açık ve net google görsellere kızlık zarı çeşitleri yazın çıkar bildiğimiz kapalı şekilde görülmekte

0|1
6|0

En İyi Kız Görüşü

• bakınca görülmez. ki görülse bile ha kızlığüı gitmiş ha arkadan vermiş birbirinden daha iyi veya daha kötü bişey değilki bu.

0|1
    0|0
    • haklısınız sonuçta vermiş bitirdim zaten

• ya arkadaşım gözüküo .2 santm içerdeki şey nasıl gözükmez .

• gözüküyor evet bildiğin kapalı vaziyette veya delikli veya çok dar az açık vaziyette olan şekilleri var ama gayet açık ve net görünüyor diktirme olayıda var tabi

Kızlar Ne Diyor 5

• Boşver ya kısmet değilmiş de kapat konuyu herkes kendi yoluna baksın

0|1
    0|0
    • öyle yaptım ama zoruma giden 50 gün sonra bana açıklaması çok svmiştim oysa :S

• Çok seviyorsan ve kabulleniyorsan bu haliyle kabul et görmezden gel çünkü bugünün yarını da var iki gün sonra kızın başına kakicaksan anlami yok bunun muhtemelen seni kaybetmek istemediği için soylemedi hele ki bu konu da hassas olduğunu biliyorsa asla söylememiştir

• bnce senden kurtulmak için veya dikkatini çekmen için söylenen bir yalan .

0|1
    0|0
    • kurtulmak için yapsa ayrılırdı ozaman neden seviyorum falan diyor ? tamam derdi giderdi iki saat açıklama yapmazdı gerçekten yapmış dikkatimi neden çeksin onu anlamadım

• ya kızlıktan bahsediyoruz sence böyle bir yalan atılırmı ? direk ayrıldım zaten yalancının teki hiçbir sözüne güvenmiyorum

• atar olum atar kız milleti bu .

• Kardeşi kadın doğumcumuymuş. Asla bakınca görülmez inanma . salla gitsin bunuda

0|1
    0|0
    • +1 verdim nasıl ama gerçekten bakınca görünmüyormu ? ilk bana ilişkide kan geldi demişti bozulmuşmudur ozaman ?

• hayır gözüküyor .bundan çok eminim .

• sevgilim birşey görünmüyor dedi ama ayrık değil vajinası kapalı olduğu için bozuk değilmiş öyl diyor bence bir defa penis girdimi bozulur zaten bunun bozulmama gibi bir ihtimali yok

• doktor muayenesı olmadan anlasılması mumkun degıldır.cok net olarak soyluyorm,

0|0
    0|0
  • doktor kontroluyle anlasılır.sıradan bır ınsanın elıne ayna alması veya baskası tarafından kontroluyle olmaz.Allah muhafaza kanım dondu.sen gönlünden ne gecıyosa onu yap bıze sorma

0|1
    0|0
    • görülüyor bakın resimleri var resmen görülüyor yani kapalıdır

• off hiçbişey bilmeden kafa yürütüyosun.bi doktorla konus da anlatsn sana ya.doktorla danısan arasında ayıp olmaz gıt de anlatsın anam bu ne ya:/

• ya bırak allahını seversen bir kere önünde zar yoksa biz neyi delip bozuyoruuz ? saçmalamayın lütfen zar var ve görülür canlı video izledim resmen kapalı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...