Her bir insan neden kendisini kusursuz sanar?

Özellikle sorum erkeklere!

Dün sorulmuş bir soru gördümde, ilişkiye girmiş biri affedilebilir mi? diye! Çoğu erken aman efendim ben affetmem, ben yaparım ama karşımda ki kız yapmıs olursa olmaz, kaldıramam, midem kaldırmaz vs. Hayır benim anlamadığım bunu yapan erkeklere söylüyorum siz nesiniz ki karşınızdakini mideniz kaldırmıyor?

Biz yaparsak günah, siz yaparsanız değil mi yani? Bizim ki ayıp sizin ki değil mi? Ne yani bizde bakirelik var sizde yok diye mi bütün bunlar?

Ben kendimi şuanki sevgilime teslim ettim belki ilerde evlenemeyeceğiz neyin ne zaman ne olacağı hiç bir zaman belli olmaz ama ne yani ben ve benim gibi kızlar kendimizi dışlayalım mı?

Adeletsiz olan erkeklere sesleniyorum aşın kendinizi!

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle böyle despot bir düşünce yapısına sahip değilim zaten o tür insanlara da ayar olurum fazlasıyla..Günahı sevabı bu dünyalık mesele değil lakin terbiye ve edep dünyevi unsurlardır..Herkes bakir ya da bakire bir karsı cins ister lakin buna bağlamak doğru değil ar namus olayını.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• öncelikle şunu belirtelim kızlık zarı bir kızın sigortası gibidir allah bu dünya harikası şeyi sadece kadınlara bahşetmiştir ha gelelim ikinci meseleye erkekler yapınca iyi kızlar yapınca dediğin zaman iş değişir bu şekilde kendine ve hemcinslrine haksızlı etmiş olursun kadınlar unutmasınlarki erkeğinin kendisini aldattığı kişi yine kadındır ben dünyanın en marjinal erkeğiyim herşeyi olumlu bir şekilde karşılarım*şunuda belirmek isterimki her zaman en güzel şey tek eşlilik tir

1|0
    1|0
    • Kadınlarda erkekleri kadınlarla aldatmıyorlar zaten :/

• Herkes kabul etmek zorunda degil kabul edenle evlen.Vardır kabul etcek kısılerde sımdıden bunun derdine dusmen ılgınc

3|1
    1|1
    • Ben derdine falan düşmüş değilim. İstesem hemen evlenebilirim de ama bazı insanlar bu düşünceden kurtulsunlar benim amacım bu...

• Merak etme sen o konuyu ;) Tertemız benım melegım ;)

• Uw büyük söz :) Burada yazdığını sakın unutma :)

• ben san mıyorumda diğerlerini bilemem benim istediğim sporda kusurluk yok

1|0
    0|0
  • kızın yaptığını ne kadar namussuzluk olarak görüyorsam erkeğinkini de en az o kadar namussuzluk sayarım.

1|0
    0|0
    • Aynen böyle olmalı o zaman. Ve evleneceği kızı bakire isteyen erkek kendiside bakir olmalı...

• Evet. Her haltı yiyip sonra ''temiz kız'' istemek en hafif tabirle bencilliktir.

• Evet öyle..

• çok haklısın ama erkeklerı geç kadınların bıle buyuk bölümü böyle düşünüyor

1|0
    1|1
    • Mesela ben hep şey derim. Erkeklerinde bakirelik durumu olsaydı biraz kaba olacak kusura bakma ama siz her zaman kullanıyorsunuz ''çoğu kaşar olurdu.'' diyorum... Ne kızlar var bekaretlikj harc herseyi yapıyorlar temiz mi bunlar?

• hersey toplum baskısından ve adetlerın bıze dayasttıgı şeylerden kaynaklanıyor aslında çogu ınsan saçma oldugunu bılır ama toplumdan dıslanmamak için boyle düşünür

• sen kendini aşmışsın zaten tebrikler! Bir kadının yaşam tarzı kendini ilgilendirir ancaaaak yarım düzine erkekle yatıp masum günahsız kadın rollerine bürünen başkasına karşılıksız menfaatsiz verdiği kadınlığını aklı başına geldiğinde başka erkeğe verirken menfaat beklemesi asla hoş karşılayamayacağım tiksindiğim bayan tipidir

0|0
    0|0
    • Yarım düzine erkekle, veya her flört ettiğiyle birlikte olanlar gizli kaşar olurlar zaten ki bende hoşlanmam, bunun aynısının erkek versiyonlarıda var! Hatta flört etme gereği bile duymuyorlar tek gecede.. Bunların arasındaki tekşey cinsiyet farkı...

Benim o...uya saygım bu yüzdendir NAMUSLULUK TASLAMAZLAR!

• her insan kendini kusursuz sanar

1|0
    0|0
  • Benim için no poroblem..

1|0
    2|1
  • sen düşüncelerinden emin olduktan sonra başkalarının ne dediğinin bir önemi var mı?

1|0
    2|1
    • Tabiki yok ama etrafta böyle bir çok insan var ve ''bazı'' erkeklerin bu adeletsizliği hoş değil ki asıl bizim midemizin kaldırmaması gerekiyor bir çok kişi ile beraber olan birini. Haksız mıyım?

• oyle tabi, herkes herkese saygı duymak zorunda...kimseyi yaftalamak haddimize değil ayrıca.

sonucta herkes kendi hayatını yaşıyor.

umarım hedeflerine ulaşabilirsin, bu uğurda sana başarılar:)

• Çok teşekkür ederim. :)

• Fetişist olsun her haline varım yaa :D

0|0
    1|0
  • kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 23

• benim için bekaret sorun değil sonuçta bakire olup da her türlü fantaziyi yaşamış kız çok,ama sayısız iilişkiye girmiş kız da bir zahmet benden uzak olsun,ayrıca erkeğin böyle bir istekte bulunabilmesi için kendisinin de bakir olması gerekir sadece bunu normal karşılarım

• aynen öyle söylediklerine katılıyorum... Özellikle ''bakire olup da her türlü fantaziyi yaşamış kız çok,ama sayısız iilişkiye girmiş kız benden uzak olsun.''

Kızlar Ne Diyor 4

• Söylediğin şeyi yapan erkekler, kadınlar neden para ister diye soruyorlar genelde. Kadını bir parça zar olarak değerlendiren insanlar ayaklı cüzdan muhabbeti dönünce niye diye soruyorlar... İş karşılıklı alış-verişe dönüyor çünkü

Evlilik iki taraflı bir olay; erkek kadını seçiyorsa kadın da erkeği seçiyordur. Sen karşındaki insanı kendinle evlenmeye layık görmüyorsun da acaba sen ona layık mısın? Bir de bunu düşünmek lazım. Yazacak çok şey var ama neyse... Artı günahsa eğer her iki taraf için de günah.

0|0
    0|0
    • Ben bana layık veya değil demek istememiştim..

• :) Tahmin ettim böyle anlaşılacağını yazıdaki hiçbir kelime seni hedef almıyordu.. Midem kaldırmaz isteme diyen erkekleri kastettim

• bu haatta herkes hakettiğini bulur dert etme bu kadar

2|0
    0|1
    • Yok tatlım dert ettiğim falan yok :)) Aynen öyle dediğin gibi..

• asamazlar, örümcek agi baglamis beyinlerini. bakirse bakire istesin hakkidir, ''ben yapmadim o da yapmasaymis'' deme hakki vardir. ama belediye otobüsü gibi üstünden kac kisinin gectigi mechul sahis ''ben bakire isterim'' dediginde gülünc duruma dusuyor.

neyin kafasini yasiyorlarsa artik.

1|0
    0|1
  • kendi doğrularınla yaşa boşver...insanları değişdiremezsin..sen keyfine bak..

2|0
    2|2
Yükleniyor...