Biseksüel Olduğumu Anneme Nasıl Söylerim?

Bir bayan olarak, erkeklerle de bayanlarla da ilişki kurdum ve her iki cins de bana çekici geliyor. Bunu saklamak zorunda olmak beni üzüyor, bu konuyu anneme açsam artık dürüst olsam çok üzülür mü dersiniz? Günün birinde bir şekilde ortaya çıksa daha çok üzülmez mi? Bunu nasıl yapmalıyım sizce?

Güncellemeler:
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar, dalga konusu yapanlarınıza da yapmayanlarınıza da :) Sanırım söylememek daha iyi genel olarak fikir bu. İyi geceler.

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer annen muhafazakar bir insan değilse anlayışla karşılama ihtimali var.Ancak gerekirse derneğe götürüp diğer gay-biseksüel-transeksüel kişilerin ailelerinin yardımı ile durumu açıklamak kolay olabilir.

1|0
    0|0
    • Çok muhafakar biri değil ama dikkat ettiğim kadarıyla gaylik, biseküellikle ilgili bir konu falan açıldığında televizyonda olaya düzeltilmesi gereken psikolojik bir travma gibi üzülerek yaklaşıyo. bu yüzden de çekiniyorum açıkçası.

• Böyle düşünmenize sevindim, çünkü toplumda saklanarak yaşamak çok zor gerçekten. Herkes önyargılı ve sabit fikirli. En azından annem beni anlasın destek olsun istiyorum. Bunu denicem çok teşekkür ederim.

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 15

• Kesinlikle söyleme annenin saçarını daha çabuk beyazlatmaktan başka bir işe yaramaz sende tekrar tercihlerini gözden geçir doğayı göz önünde al asla sonu olmayan bir yola baktığını hatırla bu tür davranışlar bilinçaltların da birikir bir gün kendini öldürmek isteyebilirsin o yüzen sana bir tavsiye aklına geldikçe mast... yap kendi kendine yet inan bana kahinat sana öyle bir ders verir ki zorunda kalırsın ama kendin akıl mantık yoluyla çözmek varken neden evrenin tokatını yiyesin ki.

Doğamıza aykırı beynini ikna etmelisin söyleme en yakın arkdaşına dahi söyleme bir süre sonra bırakacaksın...

Film izle...

0|0
    0|0
  • Annecim bir bilsen ne marifetli kız oldum, inanır mısın arzum mutfak robotu gibi oldum, bi kahve yapayım konuşuruz de...aferin, kırmızı kurdale defterinede yıldızlı pekiyi

0|1
    1|1
  • Anne ben biseksüelim

O ne gız

Herkesle sevişebiliyorum

Eeee

Eeesi ne

Ya gızım de get kır şu fasulyeleri

0|1
    1|1
  • Annen olsam arkandan terlikle kovalardım. :)

1|2
    1|0
  • Söyleme başına dert alırsın. Özürgürlüğüne kısıtlama gelebilir. Yengerin teyzelerin duyabilir. Sülaleye rezil olmakta var haberin olsun

0|0
    0|0
  • anne ben biseksuelim. one oliki derse. herturlu insan csnlisiyla yiyisebiliyorum dersin.veriyom aliyom.kiz erkek demeden tirpanliyom de. alacagin cevap ALLAH BELANI VERSIN :)ama sen takma. istedigin gibi yasamana bak.nede olsa annenin duasi kabul olacak¡

0|0
    0|0
  • bence söyleme sır olarak kalsın bos tere uzme kadını :(

0|0
    0|0
  • Eksi için teşekkürler :)

1|2
    0|0
  • Söylememen hayırlısı. Kadının hayalleri yıkılır. Tabi senin düşüncen. Ben onu bunu bilmem de şurdaki tüm erkeklerin bi bayanla birkite olurken aranıza girmeyi düşündüğünü biliyorum :D

0|0
    0|0
  • sakla bence. şok geçirebilir.

0|0
    0|0
  • sol memen sağ memenden buyuk olursa bıseksuelsın demek, gizle onları. soyleyeceksende goster kapa anlar.

0|0
    0|0
  • söylesen ne geçicek ki.. özel hayatın bırak söyleme..

0|0
    0|0
  • Kadınlığını keşfet...

0|0
    0|0
  • Hiç ortaya çıkarma bence:)

0|0
    0|0
  • açık açık söylemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ne şekilde ortaya çıkıcakki...

0|0
    0|0
    • Şüphelenirse azıcık araştırması ortaya çıkması için çok yeterli durumda şu an :/

• annene söylemek zorunda değilsin bence

0|0
    0|0
  • Hiç söyleme bence. Ani olsun, anne babanın ara sıra bu gibi şoklar yaşamasını seviyorum.

0|2
    0|0
  • gizli yaşama taraftarıyım ama ailenin bilmesi bence toplumumuzun değerlerinden dolayı hoş karşılanmayabilir keşke bizim toplumumuzunda böyle olaylara bakış açısı farklı olsa

0|0
    0|0
  • ben anneme ya da başkasına erkeklerden hoşlanıyorum diye bir açıklama gereği duymuyorsam sende bunu yapmak zorunda değilsin. Alışıla gelmişin dışında olduğu için saklama gereği duyuyorsun ama şöyle düşün kimseyi bilgilendirmek durumunda değilsin.

0|0
    0|0
  • ortaya çıkmaz nasıl ortaya çıksın söylemek istiyosan direk söyle ama nasıl ortaya çıkıcak o da ayrı bir konu

0|0
    0|0
  • ben ortya cıkcagını dsnmüyorum. bence söyleme.

0|0
    0|0
  • Bence söyleme.

0|0
    0|0
  • annen olsam kahrımdan ölürdüm bi karar ver en azından ağır basana yönel :)

0|0
    0|0
    • yani bu benim özellikle seçtiğim bişey değil zaten :s böyle bi durumu kimse özellikle istemez inanın bana.

• söyleme boşver ozaman yazık kadına takıl biseksüelde olsan sadık ol bari bi ona bi ona gitme gittiğinde kal problem olmaz

• söyleme bence

0|0
    0|0
  • "Anne ben biseksüel oldum" dersin.

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kişi bilsin yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...