Bayan arkadaşlar bı bakın

sevgilimle 1 yıldır birlikteyiz ve artık sevişmek istiyoruz! ve ben kızlığımı vermek istiyorum artık erkeker evleneirken bekaret aramıyor sanırım ? sizcede öyle değilmi ?

0|0
5|25

En İyi Kız Görüşü

• diktirirsin kardeşim sıkıntı yapma

1|0
    2|3
    • kakalırsın diyosun kocana kendinii. ulan hadi yapan yapsın herkesin kendi fikri ama bari arkasında durabilsin yaptığının.

• bu +1 hangi yoruma bayan gizli

• Cevaplayan7 dakika öncebeni bağlamaz arkadaş sonuçta ben kocamla yapmışım kocamda benimle yanı şimdi bu kızda istiyorsa yapsın sonuçta bir çoğunuz çakma bekaret arıyorsunuz

BUNA +1

Erkekler Ne Diyor 25

• yok artık sen ona verecen onunla evlenecegın garantı degıl ayrca baskasıyla evsensen yıne sorar bakıremsın dıye

0|1
    0|0
  • :)) offf toplum ne kadar yozlasmıs dıyorum. arıyorlar tatlım ama eskısı kadar dııl. yanı yapabılrısın. yaparsan bırıne kancayı yıne takarsın. bırı cıkar yanı. ama bu konuda hassas bır erkekse de o zmn o erkegı kaybedersın. cunku o konuya onem veren erkekler de war hala

0|0
    0|0
  • Malesef arıyoruz ya ..

Sevgilinle yaşa herşeyi sonra da evlen yaşa herşeyi ikiside aynı

Niye evlensin o adam senle ona verecek neyin kalacak ...

0|1
    0|0
  • adam 1 yıldır dayandıysa kumaşı iyidir zaten, gönül rahatlığıyla aşkınızı olması gereken seviyeye taşıyabilirsiniz.

not: senin için ilk olacak adamı ayrıldıktan sonra da sevgiyle ve saygıyla anacaksan evet o adam hakkediyor demektir. nefret edeceğin birine kızlığını verme.

0|0
    0|0
  • doğru düşünüyorsun çok az bir gerici kesim hariç evlilikle bekaretin alakası kalmadı..

0|0
    0|0
    • nedne bekareti önemseyen gerici oluyor sen çok ilericiysen düğünden bir gün önce nişanlını bana yolla ben bir güzel becereyim onu ertesi günm sen evlen olurmu ?

• merak etme sen evlenirken evleneceğin kız çoktan benimle birlikte olmuş olacağı için sorun yok ödemiş oluruz ..kafaya bak yaaa gram beyin yok..

• sen cidden bir bayanmısın bilmiyorum ama bunu sana söyleyen erkeğe sor bakalım bacın evlenmeden skmiş olsa ne düşünürsün diye kızım zina yapma zina dinimizde en büyük günahlardan biridir.sakın sen sen ol evlenmeden cinsel ilişkiye girmeyin inan büyük günahı var bu işin sen yaptınmı diye sorcak olursan evlendim ne yapacaksam eşimle yaşadım hepsini

0|0
    0|1
  • kız yanıyor yangın söndürücü verin

0|2
    0|0
  • Eğer bakir biriyle evlenmek istersen bekaretini sakla ha yok evleneceğim kişi de birileriyle düşmüş kalkmış olsun diyosan ver gitsin en azından gariban sevgilin sevinir.

1|0
    0|0
  • evlendıgınde esının ve okula başlayacak masum cocugunun yuzune baktıgında utanmak ıstıyorsan gıt elalemle yat . senın tercıhın tabı.

1|0
    0|1
  • ver ver sen erkekler ne arayacak bekaret

1|0
    0|0
  • Ben bakireliğe önem veririm

0|0
    0|0
  • kızlığımı vermek ne demek ya bu kadar işi büyütmeyin kızlık kadınlık sizi küçülten kavramlar siz yapmayın bari...ver gitsin hayat kısa zaten!

0|0
    0|0
  • mal senin ister sat ister saklaaaa ... nie soruyosunki

0|0
    0|0
  • bok aramıoz hem ona verıosun ışte yoksa evlenmek ıstemıomusun onunla :D

0|0
    0|0
  • sen sen ol evlenmeden verme benden sana abi tavsiyesi

1|0
    0|0
  • kaça veriyon :D

0|0
    0|0
  • gariban sevindir.

1|0
    0|0
  • ver yav ver tek bir adama bağlı kalma

0|0
    0|0
  • ben ararım verme

0|0
    0|0
  • saçmalama nasıl aramıyorlar... sen erkek olsan aramazmısın. erkek gözüyle bak olaya

0|0
    0|0
  • ver gitsin ya nolucak :D

0|0
    0|0
  • ararız hepimiz

0|0
    0|0
  • arıyoruz kanki üzgünüm. yüzde 99 eşin bunu problem edecek birisi olacaktır

0|1
    0|0
  • yoo gayette arıyoruz. hiçbir erkek kadınının baska bır erkekle seks yaptıgı dusuncesını kaldıramaz hep bılıncaltında kalır evlensen bıle belkı sınırlı bı anında yuzune vurur

0|1
    0|0
  • hesap fake beyler sakin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya neyi kabul etmiyosunuz acaba. Birincisi bir kızın yüzeysel herşeyi yaşadığı biriyle birleşmekten çekindiği tek konu evleneceği adam olur mu ya. Adam bakir olursa anlarım ama onun dışımda kimse sana diyemez kimle yattın naptın diye. Ayrıca sevdiğin bir insanlar dini olarak uygun olmadığını biliyorum ama sevişmenin bir sakıncası olduğunu hiçte düşünmüyorum. Bi erkeklere bağlı değiliz sırf o zar var diye kendimizi bir erkeğin iki dakikalık zevkine saklamak zorunda da değiliz. Sevgilimi arzulamada sorun yok, ellememde yalamamda arkadan yapmamda da sorun yok, o zar yırtılınca mı sorun var? Bana daha bu hakkı, içimden gelen belkide en güzel duyguyu yaşama hakkını bile vermeyen biriyle zaten niye evleneyim ki ben. Bi erkek kadınının başkasıyla seviştiğini kaldıramıyosa o da başkasıyla olmıcak arkadaşım, ona saygım sonsuz. Ama sen önüne gelenle yatıp karına gelince kimle yattın diye soramazsın. Kadınların 9 nefsi var derler, siz bir isterseniz biz dokuz isteriz, gelip kendini evlenene kadar tut diyemezsiniz. Tabi ki insanın tek eşiyle birlikte olması çok güzeldir, ama bunun nedeni namus falan değil sadece aradaki bağ olmalıdır. Saçma sapan kurallarınızı, gururunuzu biraz da kadın tarafından düşünürseniz gayet kolay yeniceksiniz. Soran, sana gelince bence içinden ne geliyosa onu yaşa, pişman olmam, isteyerek yapıyorum dediğin, buna inandığın bişeyse yap. Sevgilinin fikri değişirmi değişmez mi bilmiyorum ama başkalarına göre yaşayabilcek kadar uzun değil hayat, ne istiyosan onu yaşamaya bak derim ben

0|1
    0|1
    • sanırım sen vermişin birine. düşün bakalım sen yaptın evlendiğin erkek hiç yapmadı ve ilkkez seninle yapacak gerdek gecesi ne hissedersin.

• evleniceğim erkeği kandırmam, söylerim durumumu istemezse zaten evliliğe gitmez. Benim durumum da seni niye gerdi anlamadım.

• bence yapma bnu ne kdar modern görünsekte hala aynı biziz her erkek demesek bile çogu bunu önemser önemsiz diyen de ilerde başına kakabilir ypma sakın

0|0
    0|0
  • Sahsen ben olsam vermem.. iyi dusun..

0|2
    0|1
  • pişman olma sonra.

0|2
    0|0
Yükleniyor...