Anal seks sonrası hamile kalmak?

Böyle bişey olmaz diye biliyordum ama kuzenim anal seks sonrası hamile kaldı. hala bakire ama hamile kaldı bu nasıl olabilir anlam veremiyoruz? mümkün mdr? yoksa doktorlar yanlış mı gördü :O başka biyere gitsin mi yoksa gerçekten anal seks sonrası hamile kalınabilir mi?

Güncellemeler:
Nasıl yani bi şok daha yaşıyorum ? vajinanın içine girmeden sadece spermler kadının vajinasına değince bakire olsa dahi hamile kalma riksi var mı?
Her yıl anal seks yapan %8 çift sonucunda hamile kalıyormuş. teşekkürler ben sorumun cevabını aldım :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Akıllı olmak gerek, vajinanın üstüne boşalsanız bile hamile kalınmaz. İnsanlar rahim içine boşalıyor, kadın bir süre yattığı yerden kalkmıyor ki hamile kalabilsin. Hele hada ilişki yaşamamış bir kızın dışarıdan sürtünme veya vajina üstüne boşalma ile hamile kalması olamaz.

Erkekler Ne Diyor 19

• kuzenın senı yıyor da olabılır. anal sonrası belkı vajınaya sperm bulasması sonucu hamıle kalınabılır. ama kuzenının bakıre olmama olasılıgı da var.

• İlk defa duydum.

• ya kuzeninin haberi yokken bir kere girmiştir veya zarı delmeden üstüne boşaldıysa olur

• öyle sadece anal yaparak olmaz imkanı yok

• vajina ya sperm değmesiyle olabilir ama analdan hamile kalmayı ilk defa senden duyuyorum

• malesef varr...

• öule bisey olmaz ama anal sex sırasında öne gelmisse biraz erek cinselorganı kızın menisine degmisse ozman bir ihrimal oda binde bir..

• nasıl yani? böyle bişey de olabilir mi? yani içine girmeden sadece kızın organına doğru boşalsa bakire bi kızda olsa hamile kalablir mi onuda ilk defa duyuyorum

• kızlıgı bozulmadan sürdünmeyle tabi vajinaya bosalıysa olma ihtimali var... binde bir ama olanıda duydum ..

• yoktur öyle bi şey ya yanlıs verdmişlerdir doktorlar raporlar falan karışmıtır herhaldeee olamaz öyle bi şey yaaaa nerden girip cıkacak da hamile bırakacak anal şeydennnn

• hiç anlamadık doktor böyle bişeyin mümkün olabilceğini söylüyor. küçükte olsa bi ihtimal varmış ve o ihtimal maalesef kuzenimin başına geldi şaka gibi bi olay hala bakire üstelik :/

• peki o iş olurken kuzenin yanındamıydın seni yiyor olabilirde...

• sperm in vajinaya değmesi sonucu olabilir

• enderde olsa hamamda dahi hamile kalma ihtimali var nasılmı sizden önce erkeklere seans vardır genelde hamamlar böle bir erkek masturbasyon yapmıştır ondan sonra siz gideer oraya oturursunuz al sana hamilelik dalga geçmek için yazmadım araştırın enderde olsa böle vakalara rastlanmıştır kaldıki analdan çünkü boşaldığı zaman delikten dışarı taşan spermler vajinaya ulaşıyor iki deliğin arası ne kadarki ilk ulaşacağı yer vajina ordanda hop içeriye.

• :))) vay be ender bir bilgi edindik:)

• %8

• Şöyle olabilir; ya anal sex sırasında yanlışlıkla vajinaya girmiş ve kuzenin bunun farkında olmadı ya da sperm yanlışlıkla da olsa vajinaya girmiş.

• Bu şekilde çocuk yapmayın. Etraf fırlamalarla doluyor sonra..

• :D :D :D adamsın +1 :D :D

• Evet kalınabilir.Anal sex sonucunda anüsten taşan spermler vajinaya gelebilir ve gebelik başlatabilir.Anüs zaten vajinaya çok yakın bu yüzden risk var.Bunun mantığını kuramamak demek cinsellikle ilgili hiç bir bilgiye sahip değilsiniz demektir.

• kalir.hic vajinaya girmese dahi spermler hareketli oldugu icin kizlik zarina degmeden yumurtaliklara ulasir.

• :)) o elemanı kutlamak lazım

• ya bi git işine :D boka giden spermden ne hamile kalması, kist felan vardır ?

• göte giren şemsiye açılmaz demiş japon atasözü vajinaya girmesi lazım tatlım sen göte sahip çık yeter

• olma ihtimali yüksek

Kızlar Ne Diyor 10

• Anal seks yaparak hamile kalınmaz ama boşalma esnasında spermler vajinaya giderse çok az da olsa hamilelik olasılığı var.

• Kalınır.

• ya arkadasim ... hamile kalmak icin kizlik zarini bozulmasi gerekmiyor ki... hamile kalmak icin erkekten sperm kadininda dogurgan olmasi gerekiyor okadar... tüp bebek nasil oluyor saniyorsunuz ? :D tabikide bakire olsa dahi hamile kalma riski var! :) misal, sürtünme yoluyla azda olsa hamile kalma riski var, erkekten gelen zevk suyunda bile sperm oluyor, ve bunlar en hareketli spermler oluyor sürtünme yoluyla vajinana degdi ise oraya gire bilmeleri cokda zor degil :)

• Niye o profil resmi şimdi durduk yere ya?!

• nasil yane ? :))

• :) hamile kalmak icin erkegin aletini illa vajinaya sokmak gerekmiyor ki arkadaslar... anal yaparken hamile kalinmaz oraya okey! ama spermler vajinaya girmistir... bulasmis olabilir

• bulaştırmamaya dikkat etmek lazım..mazalla şeytan doldurur..

• :) öyle bi doldurur ki 9 ay 10gün sonra :) junoir $eytan geli verir :D

• vajina girişine sperm kaçtıysa olabilir.

• Kalma ihtimali vardır .Bunu kaç kere söyledim sen milleti yalnış bilgilendirme gibi saçma yorumlar geldi. Cahil insan çok ne diyelim.spermin vajinaya ulaşması halinde herşey mümkün. Bu işin şakası yok.

• Evet hamile kalınır..

• İlk duyuyorum

• sperm vajinaya bir şekilde kaçtıysa kalınır

• Benimde arkadaşımın başına geldi hemde 4 aylıkken öğrendik çünkü hiç öyle bişeye ihtimal vermiyodu bizde şaşırdık dikkatli olmak gerekiyo

• spermler hareketlidir vajinaya boşalmadan da hamile kalınabilir ama çok düşük bir ihtimal

Yükleniyor...