Lezbiyen sekste aids?

biseksüelim, kız arkadaşımla seks yapmak istiyoruz. lezbiyen sekste aids olma olasılığı daha düşükmüş doğru mu?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• aynı dildoyu kullanmadığınız sürece çok düşük.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• partnerinin ne kadar aktif seks hayatı olduğuyla doğru orantılı aids olma ihtimali

0|0
    0|0
  • Sakın yapmayın ergen kardeşler

0|0
    2|0
  • oyşt ortanıza da ben olsam fenammı :P

0|0
    2|0
  • bence çok düşük ihtimal. iki vajinayı yapıştırman lazım.

1|0
    0|0
  • ee haliyle ortada seks olmayınca aıds riski de çok az oluyor..

0|1
    1|0
  • hiv virüsu kan yolu ile bulaşır bazen tokalaşmak bile yeter

0|0
    0|0
    • tokalaşmakla bulaşmaz o kesin :D

• elinize dilinize hakim olurda bir yerlere sokmazsanız evet ihtimali daha düsük :)

0|0
    0|0
  • Aidsli birinin vajinası yalanırsa bulaşır.Hastalık yoksa sorun olmaz zaten.

0|0
    1|0
    • daha önce hiç ilişkisi olmadı. aidsli olduğunu da sanmıyorum zaten bunun doğuştan belli olması gerekmiyor mu ailesinden falan. yıllardır çok yakın arkadaşım bu yani. aidsi yoksa ve benim de yoksa birleşmede aids olmuyoruz dimi?

• evet var

• Tamam.Hepatit b bulaşıcı bir hastalık.Onda yoksa zaten sorun olmaz da.Sorun var mı başka?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ortak bir araç gereci kullanmadığınız, zevk suyunuzu yutmadığınız sürece düşüktür çünkü birbirinizin içine boşalmıyorsunuz böylelikle sıvı tranferi gerçekleşmiyor. AIDS virüsü hassas bir virüstür havada dışarıda çok fazla yaşayamaz, yaşaması içiin doğrudan cinsel temas ve vücut sıvınları aktarımı gerekir, kan hücrelerine yerleşir akyuvarları patlataran vücudun bğışıklık sisteminin çökmesine neden olur.

2|0
    0|0
    • teşekkürler

• sorun olmaz :)

• üzerinizde iç çamaşirlariniz la sürtünün bari yoksa yine sivi teması olabilir, musmutlu günler sizin olsun :))

• Öyle ama temizliğine ve bakımına önem vermelisin yinede

1|0
    0|1
  • karşındakinde aids yoksa rsk te yoktur

1|0
    0|1
Yükleniyor...