Cinsel isteğim çok fazla arkadan birlikte oluyorum korkuyorum?

İlk arkadan birlikte oldum sonra bir müddet sonra tekrar sonra bir arkadaşım var şimdi onla sevişiyoruz ama ben bakire olduğum için arkadan birlikte olduk 1hafta geçti tekrar birlikte olduk arkadan zavk alıyorum ama korkmaya başladım bir zararı olur mu diye dün birlikte olduk şuanda bile hafif bir ağrı gibi bişey hissediyorum o kısımda zararlı mı arada sırada arkadan yapmanın zararı olur mu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ooo alışmış olman lazım kuzum

• Neye

• yemeye arkadan

Erkekler Ne Diyor 28

• acıyı ve hijyeni görmezden geliyorsan zararı olmaz kısa vadede

• Kısa vade derken ilerde zararı mı olacak yani

• Öncekileri Göster
    • Nasıl yani

• ya ne diyim şimdi buradan:) gereğinden büyük kalın şeyler sokarsan bağırsak sorunları yaşayabilirsin,wc de temizlik normalden uzun sürebilir.onun dışında bişi olmaz.o kadar p*rnocu var onlara bişi olmuyorsa sana da olmaz

• kesinlikle zararlıdır al oku link

• Burada analın A sından anlamayan onu bırak daha bir kadınla cinsel ilişkiye bile girmemiş tipler atıp tutmuş yok şöyle zararlı yok böyle zararlı diye anal seks bilinçli ve kuralına uygun yapılırsa asla zararlı değildir ve bu konuda hem deneyimli hem de iddaalıyım...

• Iddialı olmak için giren çıkan olması lazım !

• gerekli değil iyi bir gözlemci olmak yeterli..

• Normal arkadasınla mı sevişiyosun?

• Çok sık olmadığı sürece problem yaşamazsın. :)Bunun dışında iki tarafta hijyene çok dikkat etmeli o kadar.

• Cok sik ve asiri olman sikinti olur

• Evlenince bırakırsın analı.Geçiş sürecinde idare edeceksin artık.

• Arka arkaya yapma sıkıntı olmaz :)

• allahım ya ne alemsin günah be günah ebbedi cehennemliksin daha ne olcak

• sen temizligini yap pek olmaz

• 47gün

Arkadan alışın kuvvetliyse problem yok sadece bir müddet sonra abdestini tutamamaya başlayacaksın oda hiç önemli değil ! :D

• Arkadan ilişki kesinlikle haramdır!...

• 2ay

Hoşuna gidiyosa yap ama nasıl boşalıyorsun

• 1ay

Diliyle anüsünü çok güzel yalayıp alıştırması lazım

• 47gün

Nasıl rahatsızlığın düzeldimi alıştınmı

• yarasın balıma kocasınada yutturucak bakıreyım bışı yaşamadım dıye vıcdansız senı :P

• doğru diyosun korkmak lazım bunlardan

• zamanla bağımlı olcaksn bence.d

• 47gün

Korkunun ecele faydasi yok kanka olumu gelen kopek cami duvarina isermis seninkide o misal artik sen zevk almaya bakacan yedigin kadar yemissin artik takma kafana derim ;)

• Zarralı olur ve bence iğrenç.

• O kısmdn pk falzla bısey olmaz zevk alıyrsan sıkıntı yok :) devAm size koly gelsın .d

• belli bir aşamadan sonra tuvaletinizi tutamama sorunu yaşayabilirsiniz

• arkadan doğurursun bunun dışında bağırsakların genişler

• got deliğin genişler tuvaletini tutmakta zorlanırsın fazla yapma

• büyük tuvaletini tutamamana neden olur ileride. istersen işin inceliklerini öğretebilirim.

• İsterim;)

• Öncekileri Göster
    • halen gelmedin :)

• ekledin arkadaşlara, sonra da sildin kötü bişey demedim ki :S

• Korkma birsey olmaz bakire misin

• Farklı partnerle anal ilişki yaşamaya neden istek fazlalığınsa, sonuçlarınada katılırsın. Doğal olarak nemlenmeyen bir bölgede tahriş fazla olacaktır bundan dolayı enfeksiyon ihtimali artar. Kalın bağırsakta yani kolondaki sorunlar ileride ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

• kakanı tutamazsın ileride falafoş olursa. zararı yok diyorsan senin bileceğin iş...

• 1ay

zararlı tabiki araştırsana internetten bağırsak kansesi ve basur olursun sen şimdi bakiresin diye namuslumu oluyorsun yani?

• bence güvenilebilir sana saygı duyacak dikkatli biri ile yaşayabilirsin ;) istersen yorum bırak biraz konuşuruz anlaşırsak belki takılırız. okuyan kültürlü insanım, vazgeçtiğini söylediğin anda da seni tekrar rahatsız etmem :)

• saçmalama çok zararlı..zamanla anüs kasların deforme olur büyük sıkıntı yaşarsın..

Kızlar Ne Diyor 4

• Fazla anal seks yapmak sağlık açısından tehlikelidir . Hiç yapmamak en iyisi de illa yapacağım diyorsan yılda 2 -3 defadan fazla yapma .

• Asla kabız olmazsın ama yapma bence :)

• alışınca doğumu da arkadan yapmaya kalkarsın sonra

• yaşın kaç kızım bu yaşta deforme olmasın sonra kaçak yapar

Yükleniyor...