Sevgilim ve dokunuşları ile ilgili bakar mısın....

İki senelk bir ilişkimiz var. Ailemle de tanştırdım onu. Fakat sorunum farklı sevgilim her yerde koluyla göğüslerime dokunuyor ya da çaktırmadan vajınamı okşuyor. bu onlardayken ailesnn yannda bile oluyor Daha hiç ilişkiye girmedk yüzeysel seviştik... Heryerıme dokunuyor sonrada sırıtıyor yapma dedikçe elleri vajınamda geziyor çok sulanıyorum ama bakire olduğum için yapmak istemiyorum. Yapma herkesin içinde dedkçe çok tahrk ediyorsun beni deliriyorum falan diyor. Sizce beni azdırıp yatağa atmak mı istiyor amacı nedir beyler cevaplarsa sevinirim.

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Nerede oturup kalkacağını bilmeyen birisi ile ilişki yürütmek zor olsa gerek.

Ailesinin bile yanında bu tür hareketlerde bulunması onun normal olmadığını hissettirdi bana.

İki senelik birliktelik sonrasında sanıyorum ki artık cinsellik yaşamak istiyor ve seni de buna hazırlamaya çalışıyor.

İlerde sana bu teklifi sunabilir.

1|1
    0|0
  • Amacını anlamışsın ya işte kapıyı tıklatıyor açarsan içeri girecek :)

0|0
    0|0
  • senin karşılık vermeni bekliyor :))

0|0
    0|0
  • elinin tersiyle bir tane patlatırsan

ipler artık senin elinde olur.

0|0
    0|0
  • kesinlikle tespitinde haklısın.

0|0
    0|0
  • yani iyicesaret sanirim yataga atmak istiyo herzaman erkekler fazlasini isterler

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende yaparım.

Şaka şaka biraz abartmış arkadaş.

0|0
    0|0
  • yatağa atmak istiyor ya da zevkini öyle çıkarıyor

0|0
    0|0
  • Resmen seni yataga atmak istiyor

0|0
    0|0
  • iki senedir birlikte olmadıysanız adam koçbaşı, şahmerdan gibi olmuştur artık. kızma bence.

0|0
    0|0
  • bunu her yerde yapıyorsa sapıklıktır

0|0
    0|0
  • o adam seni evlenince mahveder söyliyim :)

0|0
    0|0
  • sevgilin saçmalıyor.. her zaman her yerde eli vücudunda olmamalı.. kaç yaşında sevgilin

0|0
    0|0
    • 22

• Buralardayım ya :)) bir yazayım dedm napıyorsun diye :D

• cadılık devam yani:)) biraz durdurdunmu o içindeki isteği:D

• günaydın aksayar-üsküdar da sabah oldu bunları yapan ilerisini de getirir sakın yaptırma evlenince yaparsınız artık bacım. Ne fenaymış sende az değilsin sen istemesen yapamaz.

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler ilgisini böyle gösterir. Bazısı aynı şeyleri hisseder ancak kendini frenler. İki senelik ilişkiniz ve cinsellik yaşanmamış ise bence ortada abartılacak bir problem yok.

0|0
    1|0
  • dipsiz kuyuyu merak ediyor...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herşeyin bir adabı yeri zamanı var bu tamamn saygısızlık.

0|0
    0|0
  • altta yazdıklarını okudum da utanmalısın kendinden bu kadarını diyorum. çok yazık.

0|0
    0|0
    • bence seni ilgilendirmiyor tatlım

• Allahtan sen gibiler hayatımda değil. bu sorunu babana okutsana yorumlarını da.

• başkası görmüyorsa sorun etme eşim öyle mesela ki heyecandan halen deliriyoruz birbirimiz için

1|1
    0|0
Yükleniyor...