Kızlık zarının yırtılmamış olduğunu nasıl anlıyacağım?

2013'un başlarında mastürbasyon yaparken çok ileri gittim iğrenç bir karın ağrısı ardından kulodumda açık pembe renkte kan gördüm o günden sonra ellemedim kendimi ama çok da merak ediyorum kızlıığım dikkatsizliğim yüzünden gittimi bazıları görebilirssin diyoda baktım bugün ama anlamadım nasıl görucem?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• zarda Küçük Bir Delik Açmış sındır. Evlenecegin Kişi İle Gerdege Girdiğinde Tamamen Yırtılır.

Ama Sen Nasılsa Yırtıldı Ya Diyip İlişkiye girersin Tamamen Yırtılır Girince Meger Yırtılmamış Dersin.

2|0
    0|0
    • ama bu elimle olmadı uzun bir cisim ilee gerceklesti. bu durumda cevabınız yine aynı mı?

• o uzun cisim ince ise dediklerim geçerli şayet kalın ise yarı çapı 1 ~ 1.5 cm arasi ise büyük ihtimal gitti zar ama doktor muaynesi olmadan kesin bişey söylenemez

• inceydi biraz ileri gecirdim yani..

Erkekler Ne Diyor 7

• İleri gittim derken parmağın içine girdi mi 2 cm filan?

0|0
    0|0
  • vajina dudaklarını açıp fotoğrafını flaşlı çek, ama çok parlatma flaşı.delik direkt içeriye kadar gözüküyorsa bozulmuştur, ama yarı mat bir tabaka görüyorsan sıkıntı yoktur.

bazı kızlık zarları kanasa da bozulmayabilir, bu yapıdan kaynaklanır. örümcek ağının bir köşesini yırtsan da hala diğer köşelerden tutunmaya devam eder mesela, bu da öyle olabilir. ama herkeste değil tabii.

0|0
    0|0
  • iyice bakarsan anlarsın...

0|0
    0|0
  • kendi kendine nasıl yaptın ya ne alemsin

0|0
    0|0
  • bir ara gel muayene edeyim seni:)

1|0
    1|0
  • Kaç parmağını soktun içine? Ve kaç kez sokup çıkardın? Aynanın karşısında bakınca, delik görüyor musun?

0|0
    0|0
  • Makro mod ile dijital fotoğraf makinası ile çekip bilgisayarda incelersin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...