Birliktelik tecrübesi ve bilgisi olanlar buraya

Şimdiii bir kız arkadaşımm vaar kankamm gibi ama çok yakınız yani sadece cinsellik konuları hakkında konuşamıyoruz onun dışında herşeyimizi biliriz ve ben kuzenimle ilişkiye girmiştim bu kızda bunu biliyor sizce bu konulara nasıl girmeliyim girersem bildikleri şeylerden dolayı adım çıkar mı tersler mi tepkisini hiç bilmiyorum tek yaşıyorum evde sürekli bana geliyor birşey yaşamadık fakat çok yakınız filmler izler herşeyi birlikte yaparız birbirimizden utanmayız aynı odada bile yatarız fakat cinsel bir birlikteliğimiz olmadı konusuda konuşulmadı benim isteğim yok değil fakat sizcee nasıl birşey yapmalıyımm onun isteyip istemediğini nasıl anlarımm yoksa direk yatağa mı yatırımm istemiyorsa istemiyorum diyebilir diye düşünüyorum ama abaza olmadan onu etkileyip fikirlerini öğrenmek istiyorumm bakire olduğunu söyledi sizce bakireliğini almam doğru olur mu başım sonradan ağrır mı kızın yaşı 18 bilmiyorum bu cinsellik konusuna nasıl girerim neler yapsam onu azdırabilirim nasıl onu kendinden geçirebilirim yani kızlar özellikle cevaplarınız benim için önemli ve erkeklerede bir sorum olucak buna bilgisi olan kızlarda cevap verebilir ereksiyon halindeyken penisim 20 cm oluyor sadece kuzenimle ilişkiye girdim başka ilişki tecrübem olmadı sadece kuzenim oldu fakat çok bağırdı yani sizce uzunluğundan mı yoksa kızda mı birşey var zevk çığlıkları gibi gelmedi pek çok yumuşak davrandımm sert olsa bir sakatlık olmaz değil mi sert bir ilişki daha verimli daha tatmin edici olur diye düşünüyorum

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kuzeninle normal ilişkiye mi girdin? Arkadasından mı yaptın? Kuzanin kaç yaşındaydı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...