Galiba hamileyim...

Arkadaşlar galiba hamileyim test yaptım ve son sevişmede doğum kontrol hapı kullanmayı unutmuştum evli değilim ama aldırmak canilik olur biliyorum testlerde az da olsa yanılma payı var yarın hastaneye gideceğim orada bakacaklar çok heyecanlıyım sizce de hamile olabilir miyim?

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• yazı tura atalım mı ?

0|0
    0|0
  • Aldirma gibi bisey düsünme tabi. Hata yapmissan bunu güzel bir yöntemle telafi etmelisin. Keske olmasa tabi ama madem olmussa o cocugu dogur ve babasiyla yuva kurmaya calis.

Yada daha güzel yöntemler bul ama sonuç aldirmak ve üzülmek olmasin.

0|0
    0|0
  • merak etme hamile kaldigin kişide tepmeyi vurur sana 1 ay sonra öyle çoçukla kalirsin hayirlisi olsun :) valla annene ve babana sabirlar nediyim

0|0
    0|0
  • inş sağlıklı doğar.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal birşey çıkmaz ama oladabilir ama bence hamile değilsin

0|0
    0|0
  • bir canlının yaşamına son vermek nasıl bir duygu. kendini suçlu hissetmiyor musun? .Kendi bebeğini öldürmek sana ne hissettiriyor?

0|0
    0|0
    • kusura bakma hayatımı mahvetmeye niyetim yoktu ayrıca sanane istediğimi yaparım.evet suclu hıssederim veya etmem bu seni ılgılendirmez.

• gayette guzel bir hayatim var senin gibileri takmiyorum canim ben herkesin karari herkesin hayati kendine hadi canim senin hayatin mahvolmustur sorumlu tutacak birini ariyorsun ebni bulmussun hadi canim hadi herkes kendi yoluna

• vicdansız.senden anne olamazki zaten

• Allah analı babalı büyütsün, sanırım sende doğurmak istiyorsun, durum seni üzmemiş.

0|0
    0|0
  • İçini rahatlatıp sana yürek serinliği verelim diye sormuşsun sorunu ama senin iş pek de iç açıcı görünmüyor anlattıklarından hareketle

0|0
    0|0
  • nişanlı değil miydin sen :) şimdi hamile olma durumunu soruyorsun test olumlu yanıt verdiyse hamilesindir %90 şaşırmaz o.

0|0
    0|0
  • sakın aldırıyım deme bu büyük caniliktir. hemde öz evladını öldürüyorsun bu iğrenç bişey. hayırlı olsun vatana millete hayırlı bir evlat olur.

0|0
    0|0
  • ne mutlu anne oluyorsun !

0|0
    0|0
  • valla bize sorma biz bişey yapmadık :)

0|0
    0|0
  • hamilesin,ve aldiracaksin bence

0|1
    0|0
  • hamilesin kesin..

0|0
    0|0
  • bu durum seni üzmemiş sanırsam şimdiden mutluluklar cinsiyeti belli olunca yazmayı unutma :)

0|0
    0|0
  • kaçın gidin buralardan.

0|0
    0|0
  • inşallah

0|0
    0|0
  • hadi gözün aydın ozaman.gelişmeleri merak ettim sonuç nedir peki gittin mi

0|0
    0|0
  • sonuç ne oldu hamilemisin kan sonucun ne çıktı canım

birde isim düşündünmü peki ?

0|0
    0|0
  • olabilirsin.. :(

0|0
    0|0
  • allah analı babalı büyütsün :))

0|0
    0|0
  • aramızda toplanalım bi çeyrek takalım arkadaslar :)

0|0
    0|0
  • isim ne düşünüyorsunuz.aklınızda kız yada erkek ismi varmı

0|0
    0|0
  • gecmıs olsun sana gecmıs olsun dıye sarkı soyluyorum

0|0
    0|0
  • Adını biz koyalım:))

0|0
    0|0
  • Erkekse adını "Hayri" kız ise "Zülfiye" koyar mısın? :)

0|0
    0|0
  • anne olcan gız

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Dugun tarihi erkene alinacak galiba :)) hayirlisi olsun ..

0|0
    0|0
  • sen himilesin aynısı benimde başıma geldi hemen aldırdım sende geç kalma bence

1|1
    1|1
  • testler artık doğru sonuç veriyo eskisi gibi değil sana geçmiş olsun şimdiden umarım sevgilin iyi biridir de sahip çıkar sana

0|0
    0|0
  • Eger dogum kontrol hapini duzenli kullandiysan, erkek arkadasin icine bosalmadiysa hamile degilsindir. Ama baba olmaya yatkin bir adam degiilse sevgilin, aldirmalisin bebegi. 'Kendim bakar buyuturum' diyorsan ayri...

0|0
    0|0
  • ne b.ktan bir durum erkeğin adamlığına kalmış işin. madem nişanlın düğün tarihi erkene alacan demektir. nedense tadını daha çok erkekler alır ama cefası kadınlara kalır.

0|0
    0|0
  • O testler pek yanılmıyor

0|0
    0|0
  • bakamayacağın çocuğu doğurmak daha büyük canilik bence.

0|0
    0|0
  • ya ne biçim yorum yapıyorsunuz kız evli değilim diyor nasıl doğuracak çevreye karşı ailesi ne diycek bunu neden sormuyosunuzda çocuğa isim düşünüyosunuz hayret yani

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...