Penisimde sivilce çıkıyor. Sebebi ne olabilir?

arkadaşlar ilişkiye giriyorum ertesi günü penişimde sivilce oluyo sizce sebebi ne

Güncellemeler:
kondom kullanmıyoz vajinayı kendım yıkıyorum

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• partnerin veya partnerlerin :) vajina temizligin de pekte ba$arili degil sanirim :) ondan olsa gerek :) veya vajinaya kar$i alerjin var :D

0|0
    0|0
    • beraber dus alıyoz ozellıkle ben yıkıyorum vajinasını

• ozaman alerjin var :) doktora görün, böyle $eylere kar$i süper kremler var doktorun sana yardimci olucaktir... ciddiyimmm

• ne alerjısı vajinaya karsı kırem var vıcut icin

• link Geçmiş olsun..

Genital siğil..Ne kadar yıkarsan yıka, geçmez o bakteriler.. Kalıcı bir hastalıktır.. Bundan sonra birlikte olacağın tüm bayanlara geçireceksin.. Taşıyıcı oldun..

0|0
    0|0
    • evet bu çok kötü bişey ben aşısını olmuştum. insanı hayattan soğutur.

• Utanırım ama göstermem gerektiği için ve önemli bir hastalık olduğu için gösteririm..

• cekınıyorum iste benı bayıltsin naparsa ole yapsın bugun gtdım elıne almasıyla tuğlerım dıken dıken oldu kızardım resmen

• neyin peşindesin arkadaş sen dar felan

0|0
    0|0
  • Girerken çok strese giriyorsundur. O.o

0|0
    0|0
  • enfeksiyon kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Partnerin vajina temizliğine önem vermiyorsa ondan olmuştur

0|0
    0|0
  • ciddi bir durum olmalı ilk kez duydum muayene ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bi arkadaşım rus bir bayanla yatmıştı. hastalık kaptı ameliyat oldu. baş kısmı horoz ibiği gibi diyordu :-)

0|0
    0|0
  • doktora görün, ayrıca vajina yıkamanada güldüm baya :D ne adamsın yaa gece gece güldürdün :) hani ben düşünüyomda kendimi, bu erkeğin işi değilki kızın işidir, bu incelikte değildir, biraz sorunlu olmaktır bence :)

0|0
    0|0
  • İliskiden hemen sonra yikaniyormusun?

0|0
    0|0
  • Partnerin, vajinal temizliğine önem vermiyor sanırım..

0|0
    0|0
  • çikolatatalı kondom kullanma

0|0
    0|0
  • korunun

0|0
    0|0
Yükleniyor...