Dünyanın en kötü yılbaşını ben mi geçirdim ?

Dün gece arkadaşlarım zorla beni evden giyindirip evden çıkardılar.Nereye dedim clube gidip kızlarla tanısıcakmışız 20 yasındayım bu arada neyse arabaya bindim arkadaşlarım başladılar işte lan bu gecede bir kızı geri çevirirsen öldürürüz seni derdin ne olm gaymışın açık konuş lan artık bizle biz en yakın arkadaşın değilmiyiz falan demeye başladılar ama onlara anlatamadığım birşey vardı benim penis boyum çok kısa suana kadar tanıştığım 7kızı geri çevirdim en sonuncuyu geri çevirişime onlarda şahit oldu ve aralarında bu çocuk cidden gay galba öğrenmemiz lazım falan derlerken duydum bende bu gece birlikte olucam biriyle düşünüyodum neyse öylede oldu boş dönmedik 3kızarabaya attık ve eve götürdük kızla seviştim vs daha sonra oral yapması için şeyimi çıkardığımda kız gülümsedi görmiyim diyede eliyle ağzını kapadı ama ben gördüm ve çok gururm kırıldı ilişki sırasındada gayet inledi sizce 13cm çok mu küçük ?2buçuk parmak kalınlığında.arkadaşlarım gay olmadığımı anladı ama hep korktuğum şey başıma geldi kız güldü bana diğer kızlardada böylemi olur acaba ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• ilgiyle okudum takma kafana sende gül geç

0|4
    1|0
    • erkeklik gururu denilen birşey var sonuçta

Kızlar Ne Diyor 1

• inlemesine bakk..inlediyse bir sorun yoktur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Laz olum ben de 7cm falan sanmıştım merak etme 13 cm gayet iyi sen bakma milletin burada atıp tuttuğuna çoğunun 13 cm bile yok..

0|1
    0|0
  • yok mk normal aklına sokam kıusura bakma ben pc ıle yalnız yatamda gırdım mk

0|0
    0|0
  • boyu önemli değil verdiğin zevk önemli

0|0
    0|0
    • sonucta guldu o kız ne kadar zevk aldıgınıda bılmıyorum

• sanki evleniceğin kız boşwer takma

• sen kizin agzina vermismisin vermissin amini dagitmismisin tama bosver kafan rahat olsunm

0|0
    0|0
  • boyunu boşver sen yatakta inletebildiysen kralsın kanka ;)

0|0
    0|0
    • inledıde ne kadar zevk aldıgını bılmıyorum bırde ılk basta guldu ya

Yükleniyor...