Kapat

Her Şeyi Anlatıyorum Bana Akıl Hocalığı Yapar mısınız ?

Arkadaşlar çok sıkıntılardayım ben Şu an da hafif alkolün etkisindeyim eğer yanlış şeyler söylersem affedin beni. Ben bugün her şeyimi itiraf ediyorum bana bir çıkar yol gösterin.Yaşım 19 üniversite sınavına hazırlanamıyorum sıkıntıdan kalbimde ritim bozukluğu , tansiyon , 2 kalp kapakçığında sızıntı ve sertleşme oldu doktor stresli ortamlar falan muhabbetini anlattı ama kaçamıyorum stresten herkes gülerken ben bir köşede kalıyorum hep daha bu yaşıma kadar hiç sevgilim bile olmadı ben insanlara hep iyi davrandım ama insanlar hep beni kullandı arkamda olduğunu hissedeceğim birisine hiç rastlamadım daha hep öyle sandım ama öyle değildi. Artık insanlara ne anlatsam boş sanki yalancıymışım gözüyle bakıyorlar gibi hissediyorum yaşıt arkadaşlarım ayda 4-5 kişiyle yatarken benim elime aynı fırsat geçtiğinde hep geri kaçıyorum diye artık kendi erkekliğimden de şüphe duydum ben cinsellik falan değil sonsuza kadar yanımda olacak sevgi verebileceğim birisini istiyordum sadece ama olmadı hiç olmuyor kimi sevsem gidiyor inanın kaçıracak hiç birşey yapmadım ben kimseyi hep merhametli davrandım herkese sadece iyi davranışlar ile yaklaştım yardım ettim ama beni takmadılar onları aldatan onlara küfür eden insanlara sarıldılar tekrar sonra yazdılar bütün erkekler böyle şöyle tek amaçları seks lan ben burada gözlerine bakarken sende bana bak nasıl olur böyle bir şey tek istediğin güven sevgi gerisini istemiyorum arkadaşım o sahte canım cicimleri yaşamak istesem zaten yaşardım istediğim ayrı ben ne yapacam nasıl bulacam artık yanlızlığın dibine vurdum stresten öleceğim 19 yaşında genç birisiydim ne hale geldim dedemin kullandığı ilaçları içiyorum artık arkadaşlarımın arkadaşları benle tanışmak istiyor konuşuyorum ama kızın amacı yine belli 10 küsür kişiyle konuşuyor hangisi olursa hesabı nereden sevgi bulabilirim ne olur artık birisi mantıklı bir yol göstersin (Internet yani Facebook,Twitter,KS falan demeyin sakın) off anlatamadım gibi

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• dostum hastalık haricinde hemen hemen aynı durumdayız yani buna bir çözüm bulsam ben de sana yol göstericem ama yok yani kızlar dediğin gibi efendi çocuklar yerine nerede zengin bebesi psikopat varsa onları seçiyorlar sonra da pişman olunca dediğin gibi bütün erkekler aynı diyorlar lan sen normal adama vardın da mı bütün erkekler hakkında yorum yapıyosun dürzü çok sinirlendim valla

hacı zaten ortalama bir tiple kız kaldıramazsın aynı benim gibi ortalama bir tip var çene falan var muhabbetim iyidir ama cep dolu olmayınca olmuyor arkadaşlarım okula chopperla arabayla gidiyor ben hala halk otobüsündeyim anca bisiklete terfi ettim onu da spor niyetine yapıyorum her gün 5 km gidiş 5km gelişim var okuldan eve yani..

dediğiim gibi kendinin haricindeki srounları kendin çözemezsin ancak iyi bir destek alırsan eğer önce psikolojin düzelir sonra da kalbin sağlığına kavuşur çok kalp hastası var tanıdığım sağlam tedavi ile ayakta duran ve stres olayları fasa fiso insanın olduğu heryerde stres olacaktır önemli olan senin bununla başa çıkabilmen yoksa herşey allahtan be kardeşim

1|1
    0|0
    • Kardeşim bende bilmiyorum nedenini tip para için falan ne düşünüyorlar bilmem ön yargı yapamam ama ne düşünüyorlarsa ne bileyim bana göre yanlış yani

• ömürlük çıkmıyo ki karşına bir hatun çıkıyo aha bunla evlenecem diyosun ya aldatıyo ya terkediyo başıma geldi ondan biliyorum yani yoksa saf hayaller kurmak çok güzel ama dediğim gibi artık dünya o kadar temiz değil :)

• Aynen

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• ciddi ciddi cevap yazacağım şimdi sana

bak güzel kardeşim ben de üniversite sınavına geçen sene hazırlandım senden arta kalır bir yanım yokdu babaannemin ilaçlarından beter ilaçlar kullanıyordum ki hala kullanıyorum. hastayken sınava hazırlanmak çok ama çok zor seni anlıyorum hem de çok iyi. sana yapacağın en akıllıca şeyi söylüyorum DERS ÇALIŞMAK o bulduğun sevgili illa terkedecek seni sen ders çalış en azından hayatın için bir takım şeyler yap . üniversitede illa bir ruh eşi bulursun çünkü binlerce insan oluyor. anlatabildim umarım ?

0|1
    0|0
    • Teşekkürler doğru söylüyorsun ama etrafımda 10 numara insanları görüp o insanları harcayan insanları görüyorum sonra harcadıkları insanlar intikam için başkasını harcıyor derken böyle ordu oluyor ders çalışmakta bu durum ile alakalı olmayan dikkat dağınıklığı var ama gayret ediyorum . Sevgili şart değil ama hiç olmazsa insanlar normal bir şekilde gelip herkese yaptığı gibi beni kullanmaya çalışmasın .Önemli olan sadece sevgi bence sevgiliyi lisede isteem olurdum ama sevgi olmazdı yalan yani

• sonra illa kendin gibilerle tanışırsın

• İnşallah

• Senin doktora gidip tedavi olman gerek ,yanlis anlama ama destege ihtiyacin var 19 yasindasin ne bu dert tasa cok karamsarsin hepimiz kötü seyler yasiyoruz ama sen cok icine atmissin yazik daha yasin kac yapma böyle

0|1
    0|0
    • Doktora gidiyordum da antidepresan verdi 2 ay kullandım sonra beni sersem gibi yapmaya başladı diye bıraktım sadece kalp doktoruna gidiyorum 3 ayda 1 , yapıp yapmamak elimde olan birşey değil ki ya işte kendime acı çektirmeyi sevmem yoksa , cevap için teşekkürler bu arada

• Çalışırım :)

• Rahat olmayi dene denesene korkma dünya yikilmaz;) kib

Erkekler Ne Diyor 1

• terapiye hasta gelse bu kadar anlatsa paran batsın der döverim lan

özet geçin abi kimsse okumuyor uzun olunca

cayırt

0|1
    0|0
    • Biliyorum ben sadece sisteme içimi döktüm

Yükleniyor...