Erkekler nasıl arkadaş ister (Eşcinsellik) ?

Arkadaşlar eşcinsel yönelimlerin değiştirilmesi üzerine yeni bir çalışma çıktı ve ben buna çok güveniyorum. Bugüne kadar ne kadar doktora gittiysem hepsi eşcinsellik hastalık değildir dedi ama ben buna inanmıyorum ve benim gibi eşcinseller de var. Sırf bu doktorlar yüzünden 10 yıl depresyon içierisindeyim doktorum koydu teşhisi.

Şimdi bu işin detaylarını açıklamak bir yana dursun. Ben size birşey danışacağım. Eşcinselliğin baba figürünün zayıflığından dolayı olduğu varsaymı var bu çalışmada ve benim bunu biraz da olsa hafifletmek için eşcinsel olmayan erkek arkadaşlara ihtiyacım var. Bu doktorun önerisine göre onlarla dost olmalı ve içinde bulunduğum ikilemi anlatmak zorundayım, tedavi olmaya çalıştığımı vs. Şimdi arkadaşlık meselesinde size şu sormak istiyorum ? kendinizi benle arkadaş olacak kişinin yerine koyun, ne yapardınız? Ne beklerdiniz? Arkadaşınızıdan beklentiniz nedir ?

Özel olarak rica edeceğim, abuk subuk yorumlar yapmayın, kimse kötü bir hayatı tercih etmez. Çabama saygı duyacağınıza inanıyorum.

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• birşey dicem nefes terapisi alsana çok iyi gelir ve giderken kimseye birşey anlatmak zorunda değilsin link

0|1
    0|0
  • senin çabana gerçekten inanırsam yanında olmaya çalışırım ama seni ne kadar iyi anlıyoruz desek de yalan bence çok zor bir durum allah kolaylık versin ama önemli olan mutluluğun cinsel tercihlerin değil

0|0
    0|0
    • çok karışık bir durum var ortada, benim anladığım kadarıyla doğumdan bu yana gelişen bir psikolojik durum. yani bir şizofreni gibi değil. cinsel tercih teorisi geride kaldı gibi görünüyor. Teşekkür ederim, ben devam edeceğim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...