Bayanlar için neden bakirelik önemli değil?

Kafama cok takılan bişey bu kızlar için neden bakirelik önemli değil ? Sevdiğin güvendiğin biriyle olup mutlu huzurlu yasamak varken neden baskalariyla birlikte oluyolar anlam veremiyorum. Simdiden anliyorum guzel cevaplar verceksiniz ama bir mantık ve empati kurarak geniş kapsamlı bir düşünce istiyorum sizden ?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• önem vermedikleri kanısına nereden vardın bilmiyorum, özellikle bizim gibi toplumlarda bu konu oldukça önemseniyor ama herşeyin fazlası zarar. Bu uğurda işlenen namus cinayetleri, aile baskısından, toplum baskısından, kızlığını kaybetmemek için sapıklaşmaya varan saçma sapan cinsellikler yaşayanlar var. İlk birliktelik kadınlar için senin sandığından daha önemlidir, duygusal olarak daha çok baskı vardır üzerinde .Bu her iki cins için de aynı olmalı, herkesin kendi tercihi, bu kadar ulu orta yargılamalar ayıp olmuyor mu biraz?

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• geniş değil- nispeten daha dar kapsamlı cevaba bile burada tahammül edilmiyor kardeşim. dense ki; ''bayan arkadaşlarım, evlenmeden- kocanız olmadan yaşamayın'' ya kezbanlıkla itham ediliyorsunuz- ya bireysel olmamakla- ya da yobazlıkla.

kendi şahsi düşüncem; bir bayanın evlilik dışında yaşamaması bu olguyu. tüm yanıtlarımda bu vardır ve aldığım hakaretlerde hatrı sayılıdır bu yüzden.

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızlar bekarete önem verir ve sevdikleri adama bekaretlerini verirler kardeşim. Tek ayrıntı evlenecekleri adamın illa sevdikleri adam olması gerekmez.

0|0
    0|0
  • iyide bakireliğin mutlu huzurlu yaşamayla ne alakası varki bağlantı kuramadım bu bakirelik olayı amma saplantı olmuş .

0|0
    0|1
  • çoğu için önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...