Cinsel isteksizlik nasıl çözülür?

Nisanlim 32 yasinda.15-20 gunde 1 beraber oluyoruz ancak.Oldugumuzda da hem kisa suruyor hem de sadece bir kere.Kirmamak icin soylemiyordum ama gecen ufaktan citlattim.Bunun normal hali oldugunu anladim.Sizce problem bende mi onda mi ? Bir de bu sorunu nasil cozebiliriz ?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• sene ona karşı yeterri derecede cinsel uyarı olmazsa ondada isteksizlik olur

0|0
    0|0
    • Bunu bende dusundum ve bu yuzden agzini aradim zaten.O bunun normal oldugunu dusunuyor.

• hadi o kadar vaktimiz yok ama haftada bir bile degil.ve oldugunda da ahim sahim bir sey olmuyor.

• önemli olan zaten sayısı değil bir araya geldiğiniz anda yapılan şeyler insan heyecandan yerinde duramaz 2. 3. yü ister

Erkekler Ne Diyor 18

• sonra karım beni neden aldatıyor diyorlar kardeşim kadınını neden doyurmuyorsun ya da madem doyuramayacaksın neden kendin gibi seksi sadece üreme gibi gören biriyle evlenmiyorsun şimdi bu kadın ne yapsın! hiç cinsel ilişkiye girmese tadını bilmez istemezdi mast yapar giderirdi ihtiyacını yalnız şimdi biliyor istiyor ama eşi isteklerini karşılamıyor yazık

1|0
    0|0
  • tipsiz çirkin kısa boylu ve şişmansan her hangi bir çekicilğin yoksa belki 15-20 günde bir arzulanıyorsun ama fiziği güzel yüz güzeliği olan çekici bir kızsan ve 15-20 günde bir arzuluyorsa seni nişanlında bir sorun vardır .

0|0
    0|0
    • Kisa boy disinda hic biri bana uymuyor.

• Bunlari niye soyluyorum onu anlamadim ama neyse.Kumralim beyaz tenliyim goguslerim kucuk degil poposuz da degilim.

• neden söyluyorsun açıklayım arzulanacak bir kadınmısın değilmsin onu tespit ediyoruz :)

sonuç arzulanacak bir kadınsın nişanlının cinseliğe olan ihtiyacı 15- 20 günde bir oluyor ve belki besin ve ilaç takviyeleri ile artırıla bilri ama bunu kabul edermi blmiyorum .

• canım nısanlın daha. evlen once. belkı psıkolojık olarak yalnıs yaptıgını dusunuyordur. o da senı kırmamak ıcın yapıyordur oyle.

0|0
    0|0
  • Problem onda çözüm yollarını araştırın doktora giderek ama yine bir düzelme olmuyorsa hazır nikah kıymadan ayrıl bir ömür sadece sevgi var diye geçmez gözün dışarıda kalır

0|0
    0|0
    • Ayrilmak istemiyorum.

• Anladim sagol.

• Rica ederim ne zaman istersen yazabilirsin

• birlikte profesyonle destek alın.yol yakın iken yapın ileride sorun yaşamayın

0|0
    0|0
  • bence normal degıl , bır sorun vardır mutlaka ya sende ya da onda

0|0
    0|0
  • bence isteksiz birazda sen uyarmayı dene

0|0
    0|0
  • bazı erkekler bayanların az yapmasından bazı bayanlar bazı erkeklerin az yapmasından yakınıyor. ne garip dünya.

0|0
    0|0
  • çaktirmadan içeceklerine azdirici şeyler at :))

0|0
    0|0
  • problem onda post ejakülasyon sendrom dedikleri olay

0|0
    0|0
    • Cozumu var mi peki ?

• eğer gerçekten olay bu ise.Cinsel ilişkiden sonra bir 5-10 dakika ona zaman ver ve ondan sonra tekrar saldır bakalım sana cevabı ne olucak.He birde size en büyük tavsiyem ön sevişmeyi cok uzun tutun ozaman daha mutlu olucaksınız sana bol bol oral yapmasını sağla hemen girmesine izin verme.Çabuk boşalan birisi ise sakın sen ona oral yapma testislerinin altına ince ince dokunuslar yap ama sık sık degıl belırlı aralıklar la

• Anladim tesekkurler.

• ön sevişmeyi uzatın, yoksa kısa sürer :)içinde 45 dakika kalabiliyorsa normaldir seks için.

0|0
    0|0
  • sende bir sorun yok... 15-20 günde bir defa çok yetersiz ayrıca. kısa sürmesi de sıkıntı. skemiyor anlaşılan...

0|0
    0|0
  • Problem onda

0|0
    0|0
  • ya evlenemessen?düğün günü ayrılanlar tanıyorum

0|1
    0|0
    • Soruyla baglantisini anlayamadim.

• öncelikle kendini bir sorgulamayla başlamalısın sence nasıl bir bayansın sen ?

0|0
    0|0
    • Arzulanmayacak biri oldugumu dusunmuyorum.

• Ben onun agzini aradim o beni arzupamadigini dusnmuyor.Ona gore 15-20 gun normal bir sure

• o zaman sıkıntı belli cinsel isteklerinde sıkıntı olan bir nişanslın var bu duruma alışmaya başlasan iyi edersin hatta 32 yaşında olduğunu da düşünürsün bir kaç yıl sonrası için cinselliği tamamiyle unutmaya hazırlamalısın kendini malesef ...

• eşinde problem var sanırım yanlış anlama da ya da seni arzulamıyordur yalnız arzulamasa da okadar uzun süre yapmadan duramaz sonuçta eşisin seks ihtiyacı olduğu zaman seni arzulamasa da yapar

0|0
    0|0
    • Sorunun bende oldugu ihtimalini dusundum zaten ama o bunun normal oldugunu dusunuyor.

• Nisanliyiz Mart ta dugunumuz var.

• iyi ozaman madem evli değilsiniz bence oturun konuşun derim

• bende 33 yaşındayım nişanlımla hergün telde seks yapıyoruz evlenmeden yapamıyoruz ama geçen yıl sevgilimlede hergün yapıyordum geç boaşlıyordum,nişanlınla konuş fantazi yapın

0|0
    0|0
  • ciddi şekilde tekrar düşün bence evlenmeyi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sıkıntı var var o halde

0|0
    1|1
    • anladığım kadarıyla sen istekli birisin,aranızdaki yaş farkı fazla o isteksizse bu evlilik yürümez,acemi olduğu için böyleyse aşabilirsiniz

• hala ısrarlımısın eklememekte

• bence sen ısrarlı görünüyorsun eklemekte... bu amaçlı yorumlar bidiğim kadarıyla site kurallarına aykırı. ben uyarı almıştım...

Yükleniyor...