Göğüslerim çok küçük olduğu için lezbiyen olmaya karar verdim.

Benim avucum kadar goguslerim. Bu sekilde hicbir erkegi mutlu edemem cinsel anlamda. Akli hep buyuk goguslu kadinlarda olur. Estetik yaptirama korkuyorum. Bende lezbiyen olmaya karar verdim... Ama bunu yapabilirmiyim yani erkeklerdn hoslaniyorum . Zor olurmu ? İsteyerek olunur mu ?

Güncellemeler:
sevgilime çaktırmadan sordum kate upton gibi gogusleri sevmedigini anladim. Kucukte sevmiyo gibi. İdeal olsun vucutta siritmasin dedi :( of of.

0|0
1|34

En İyi Erkek Görüşü

• Gogusler bir erkek için birincil cinsel organ değildir. Boyle bir duskunluk ya da sart yok , zira bunların varlık nedeni saadece bebek beslemek içindir. Bunun dışında genetiğine aykırı buyuklukte olması yine sevgilim dediğin ama olasılıkla zaman içinde yenisi gelecek karşı cins icin her anlamda tercih sebebi değil. Bunu kim nasıl aklına soktu ise , kuyruklu yalandan ibaret.

Kendini oldugun gibi kabul et ve seni oldugun gibi kabul eden biri ile iletişim kur. Abuk subuk olcu meraklılarının sorunu aslında bebekliğe takılmaları ve emme gibi bir işlevi cinsellikle karıştırmalarıdır. Normal bir sevismede 3 5 dakika ilgi konusu olur bunlar ve sonra hedef değişir. Büyüseler de büyük olsalar da hala sutyen ve kumaşlar içinde saklayarak gezeceğine göre ;santimetrekübünde değişiklik yine farkedilecek birşey değil.

Lezbiyenlik konusuna gelince , yine bunda da hedef gogusler olmayacaktır ve icinden gelen birsey yok da , bu yol bari olsun aklıyla gireceksen hiç girme , tad hissetmeyeceğin için bu sefer de buna dair pişmanlıklar eklenecek kafan karısacaktır.

Kendini , goguslerin yuzunden kucumsemekten vazgec . Seni seven boyle sevmiyorsa yurusun gitsin , bu yastan sora degisecek halin yok .

8|0
    0|0
    • Genetik degilmi gogus faktoru ? Anneminkiler benimkinin 5 kati resmen ( kiloluda degildir ) .

ve bir seyi d�ha merak ediyorum. Bende kadinlik hormonu mu az kucuk oldular ? Lutfen dogruyu soyleyin.

• Haklisin cok tesekkurler. İlgiyle takipediyorum. Her soruya buyuk titizlilikle cevaplar veriyorsun .

• İnsanları hakettikleri değeri vermek en doğrusu , bu da bir soruya tam ve tamamlayıcı cevap vermeyi getiriyor. Umarım faydam oluyordur birilerine , harflerde dahi kalsa benim telaşım ...

Erkekler Ne Diyor 33

• Yav ne saçma bir düşünce içindesin sen türk erkeği bu kızım küçük büyük dinlermi yumuldummu iş biter takma kafana sen :=

1|0
    0|0
  • bence çok saçma bir sebep... sonuçta kadını kadın yapan tek özellik göğüs değildir... göğüste zaman içersin de gelişen bir uzuvdur.. başkaları adına karar verip kendi zevklerinden vazgeçme bence.. herkes aynı şekilde kadını sevmez, küçük göğüs sevenlerde var çokça... bence kendi mutluluğunu böyle saçma bir sebepten erteleme...

1|0
    0|0
    • Sevgilim kate uptonu beğeniyo öyle söyliyim. Ne zaman büyük gögüslü biri gelse falan bir eziklik yaşıyorum ben.

• Evet aynen okadarlar.

• bence o kadar da kötü değil... aslına bakarsan harika... hem göğüs zamanla gelişen bir şey o kadar sorun etme bence..

• sanırım onca cewap arkadası memnun etmemıs. soz o senı goguslerınden oturu bırakırsa ben sana bırakmayanı bulucm arkadasım:)

1|0
    0|0
  • lan gel sevım ıse bak memen degıl gonlun olsun lan merak etme umurumuzda degıl memeler bır gulumseme bır sıcak bakış 2 tatlı sozu kalbım senın takma kuzu

1|0
    0|0
  • arkadasım sacmalamısın. kcuk gogus war dıye erkeklerden sogunurmu. erkekler karar versın ona. ayrıca kucuk seven erkekte wardır. kadında masumıyetın sembıludur o daha sırın daha tatlı daha cocuksu daha kucuk gosterır onu seven erkekte war. ama dııyım bak nadırdır. oyle erkek ama war yanı. mesela ben severım yanı

0|0
    0|0
    • Sevgilim sevmezse kocam sevmezse ?

• bunları mesele etmez erkekler. sen ona karsı sevgını goster. es olarak gorevını yap yeter. erkeklerı oyle seks duskunu sanmasını anlamıyorum kızların.bılıyorsun o organın ogrevı cocugu emzırmektır. sut uretmektır. bu konudada sıkıntı olmaz yanı bıyolojık bır sorun yoksa. evlnecegı kıza yok abı bunun memelerı kucuk oyle olmaz ben onla evlenmem ya da kızım senı terkedyorum memelerın kucuk cunku.. boyle seyler dıyen erkek olmaz yanı.

• göğüslerin küçük olduğu için erkeklerden vaz geçmene gerek yok .ben gibi bir çok erkek var küşük göğüslerden etkilenen bayanlarda göğüs bedenine önem vermeyen bir çok erkek var

birde hislerin lezbiyen olmak için yoğun değilse lezbiyen olmassın .erkeklere ilgin ve sevgin oldukça lezbiyen olduğunu kabullenemessin

0|0
    0|0
    • Ya sevgilim onem veriyorsa . Hep dolgulu kullaniyorum. Buyuk saniyodur. Caktirmadan nasil anlarim sevip sevmedigini ? Ne desem mesela acik acik soramam konusmuyoruz oyle seyler

• çok hoş .çok hoşlandığım beden de

• Bence yanılıyorsun, küçük olması kötü değildir.

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle isteyerek kendini zorlayarak lezbiyen olamazsın...hem göğüslerin küçük olabilir önemli olan o değil seks kabiliyetinin olması istekli arzulu olup erkeğe zevk vermen...zevki sadece göğüs vermiyor

0|0
    0|0
    • Kate upton veya monica belluci yi erkekler gögüsleri için seviyor...

• Cok minik iste :(

• o sensen fiziğin güzel görünüyor..hiçkimse mükemmel değildir..dert etme herşey göğüsten ibaret değil sıkma canını dostum

• güzelim insan zorla lezbiyen olamaz kızlara karşı bişey hissetmiyorsan niye zorla lezbiyen olmak istiyorsun ki etrafında yüzlerce erkek var onlardan mutlaka birileri küçük gögüslü kızlardan hoşlanıyordur şayet ben limon gibi gögüsleri severim çünkü avuçlamak kolay olur asla sarkma yapmazlar arasına yatırmak hoş olur nebileyim seviyorum limon kadar gögüsleri

0|0
    0|0
  • valla belki karşına benim gibi biri çıkar. çünkü şahsen ben küçük göğüslere meraklıyımdır. aksine büyükleride hiç sevmem

0|0
    0|0
    • Ben kız başıma büyük gögüslü birinin görünce ne şanşlı ne seksi diyorum sen ne diyosun...

• Ondan kucukte olmazki

• Sen gel ben küçük göğüsleri severim sevişiriz sende bu sayede özgüven kazanırsın

0|0
    0|0
    • Her konuda kendime güveniyorum.Özgüvenim yerlerde de değil. Ancak iş gögüs kısmına gelince .Sütyen almaya gidince patlak veriyor.

• Evet zahmet olmazsa avucla :D

• Görüştüğümüz zaman diyelim ;)

• avuç içi kadar mutluluk yeter :P kimin şarkısıydı bu ya :D ve saçmalama lütfen, o kadar önemli değil memelerinin boyutu yani büyük olan büyüktür :D ama küçüğü de dışlayamayız bence jklşi

0|0
    0|0
    • Moral vermeye çalışma . Erkeklerin dalga geçtiğini biliyorum ekşi sözlükte demediklerini bırakmamışlar.

• eklesene beni

• Manyakmısın kızım kücük dye lezbıyen olunurmu kücük meme güzel olur tadından yenmez offf canım cekti yiyimmi

0|0
    0|0
  • saçmalama, ufak göğüslü kadınlar da baş döndürücü olabilir, hatta benim ilk tercihlerimdir. emerim sıkarım yalarım onları, uçlarını hunharca ısırırım o küçük göğüslerin.

0|0
    0|0
  • saçmalama ya erkekten aldığın zevki hiç bişeyden alamazsın göğüslerin küçük olsun önemli değil ben seninle sevisirim canım :-D

0|0
    0|0
    • Amaç sevişmek için insan bulamamk değil neden anlamıyosunuz.Sevişecek erkek çok ama ne kadar memnun olur.

• gayet iyi memnun edersin erkeği önemli olan sevişmeyi bilmek

• Ben cok seviyorum kucik goguslu hanimlari, ne bileyim hslaniyorum iste. O memeleri agzima alip emmek hosuma gidiyor :)))

0|0
    0|0
  • He mk iyi yaptın

0|0
    1|0
  • Saçmalama ya ne lezbiyeni kız kıtlığı var zaten bide ben büyük göğüs sevmem o kadar

0|0
    0|0
  • Göğüslerini de al git Rüzgar Erkoçlar :/

0|0
    1|0
    • tamam

• Şaka yapıyorum. Kadınlıktan vazgeçme. Seni sen oldugun icin seviyoruz, ya da sevsinler. Göğüslerin icin diil

• benim için hiç ama hiç önemli degil canım görebilirmiyim :D

0|0
    0|0
  • Biz erkeklerden çok siz kızların kate upton takıntısı var bence.

0|0
    0|0
  • sende vajina yok mu arkadaş ?

Bazen gogussuz hatunlar daha ateşli olabiliyor. bilgilerine...

0|0
    0|0
    • öyleyim ama asla o gecelikleri giyemicem mesela.

• Yollayamam kalcamida :D gorupte icinin gittigi kalcalar gibi iste. İnsanlarin yalancisiyim. Farketmemistim onlar soylemese.

• o zaman 10 numarasin. neyi dert ediyorsun ki ?

• böyle bir sacmalık mı var ya, lezbiyen istemekle mi olunuyor

0|0
    0|0
  • harcama kendini lezbiyenlikte öyle olmaz ayrıca

0|0
    0|0
  • o dedğini kara vermekle olmaz ayrıca küçük göğüsken hoşlananlarda vardır onun tadıayrıdır

0|0
    0|0
  • emin ol lezler erkeklerden daha seçici.

0|0
    0|0
    • Güzelim zaten tek gögüs yok.

• o konuda da daha seçiciler.

• Benimde penisim küçük napalım yani.Kusurlarımız yüzünden kendimizi mi reddedelim!Gerçi bence ne benimki ne de seninki kusur ama neyse...

0|0
    0|0
  • İnsanın elinde değil o

0|0
    0|0
  • Öpe öpe eme eme büyütürüm en kolay yolu zevkte alırsın.

0|0
    0|0
    • Öyle bir dünya yok malesef..

• Bence de. Maalesef :(

• avuc kadar diyosan cıdden baya kucukmus ama gögus cınsel ılıskı baslayana kadar ıstah kabartır basladıktan sonra gormez göz onu merak etme dolgulu falan fılan sudyenlerden tak ne bılım :D buyuk goster bıraz ılgı cekıcı olsun hafıf yeter ... cinsellige cektıkden sonra cok takmaz kucuk buyuk :) hormonlar arttımı durduramaz hıc bırsey :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 1

• Lezbiyenlik sonradan istenerek olmaz. Yani sen lezbiyen olamazsin boşuna uğraşma bile. Bildigim kadariyla küçük göğüs takıntısı olan erkekler var

1|1
    0|0
    • 1000000 de 1

• Ilerde dogum kontrol hapi falan kullanirsan oda 1 beden büyütüyo

Yükleniyor...