Sizce eşcinsellik kötü bir şey mi?

Erkeğim bu arada 18 yaşındayım ve eşcinselim. İstediğim gibi yaşamak istiyorum ama toplum buna izin vermiyor. Herkes neden benimle dalga geçiyor :( en yakın arkadaşlarım falan hariç. Hetero erkekler özellikle. Zaten arkadaşlarımın hepsi kız. Her gece ağlıyorum, sadece mutlu olmak istiyorum çok mu şey istiyorum acaba. Neden eşcinselim ben ya. Ölmek istiyorum. Hayatımın sonuna kadar buyuk bir engel olacak bu :( kollarımı kestim jiletle. Sigaraya başladım ve aşırı alkol tüketiyorum. bir an önce ölmek istiyorum. Ailemin haberi yok bu durumdan. Zorbalığa uğradıgımı bilemlerini istemiyorum ozellikle eşciinsellim yuzunden. :( Okula gitmek istemiyorum, herşeyden sıkıldım. Hayattan sıkıldım artık yaşayasım gelmiyor. Derslerimde çok başarılıyım... fakat kendime guvenim sıfır denecek kadar az. Hetro olsaydım eğer hersey daha guzel olabilirdi. Ben gay olmaktan mutluluk ve guru duyuyorum ama toplum bunu nefret haline donusturyorur. Sizce ne yapmalıyım, kendime guvenimin gelmesi ve mutlu olmam ıcın?

Güncellemeler:
Gurur duyuyorum dediğim için bazıları atarlandı. Evet gurur duyuyorum bundan. Ben kendim mi istedim bu şekilde olmayı sizce? Sizin bir yerinizde kusur olsa onu örtbas mı edersiniz yoksa onunla gurur mu duyarsınız? evet cevabı sizde biliyorsunuz.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• eşcinsellik kötü bir şey değildir.kötü olan toplumdur çünkü tabuları vardır.

şöyle yaklaşmak gerekli ; bireyleri tek tek dinlediğinde senin için deli saçması olan fikirler savunduklarını görüp nasıl o insanların fikirlerini benimsemiyorsan, bir araya gelip toplumu oluşturduklarında da bir değer ifade etmemelidir.hayat tek başına yaşanır, geriye kalanlar figürandır sadece.

ne yapman gerekli ; sığ bir toplumda yaşıyoruz, bizim memleketin insanları başkalarının işlerine/durumlarına burnunu sokmayı, alay etmeyi çok sever.durumları acınası aslında, din cinsellik gibi tabuların altında can çekiştiklerinin farkında değiller.insanlara malzeme verme, gerekirse yalan söyle.bunu da şöyle düşün kandırılmayı hak ediyorlar, farklı fikirlere ve görüşlere tahammüleri yok çünkü.

0|2
    0|0
    • Haklısın kandırılmayı hak ediyorlar. Eğer gerçekleri söylemem beni incitecekse ... yalanı yesinlikle hak ediyorlar. Thanks for comment :]

• rica ederim.iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 8

• psikolojik yardım al soran

hayat senin istediğin gibi yaşa, mutlu ol

kimi canlılar başkasıyla dalga geçme ona hakaret etme saygısızlık etme gibi şeylere

kendinde hak görür

haddini bilmez can sıkar

yargılama hakkı olmadığını anlamaz basmaz kafası

hayatın zor ama elinden geldiğince mutlu olmaya çalış ve güçlü ol

1|2
    0|0
    • Artık psikolojik yardıma da inanmıyorum. Arkadaşımın teki psikoloğa eşcinselim demiş zor gğnler geçiriyorum falan diye anlatmış, adamın soylediği şey ise "erkek gbi erkek olmak varken niye onu tercih ediyosun "demiş. yuh dedim

• iyi bir uzman araştır biri böyle saçmaladı diye hepsi aynı olacak değil

• Yaşınla durumun birleşince hepten bunalıma girmişsin yavrum sen. Zamanla heryerde belli etmemeyi, kendini korumayı öğrenirsin. Bu kadar bunalımlı olma. Fakat değinmeden geçemeyeceğim; ben kusurlarımla gurur duymam cünkü gurur duyulacak birşey değil. Ben erkeklerden hoşlandığım için de kendimle gurur duymuyorum çünkü bu da gururluk birşey değil.

Kendini savunma öncelikle, sadece istediğinde anlat. Onun dşında kimse için kendine zarar vermeye değmez. Homofobik olanların içten içe erkeklere hallendiğini düşünürüm her zaman :))

0|0
    0|0
    • Aslında kendimi belli etmekten korkmuyorum, inatlarına daha çok evet ben gay im var mı sorun gibisinden yaklaşıyorum. Bu daha cok kendime guven sağlıyor. ama bir yandan da ezikmişim gibi hissediyorum. ayrıca hic kimse kusursuz degildir. kusurlar insanı insan yapar

• Nasıl mutlu edıyorsan öyle yaşa, herkes çokmu doğru sanki.

Birine çamur atmadan önce herkes kendıne dönüp bakmalı ben çokmu doğruyum kusursuzum hatasızım diye.

0|3
    0|0
  • böyle olman senin suçun değil ki ve böyle şeylere maruz kalan tek kişi değilsin emin ol. tolumumuz cahil çünkü bunun yüzünden kendine zarar verme ve bence ailenle konuşmayı dene maruz kaldığın durumu da anlat eminim senin için en iyi olanı yaparlar.

0|2
    0|2
  • şimdi lisedesin galiba. üniversiteye başlayınca arkadaş çevren değişecek, gelişecek. o zamana kadar da fevri bir hareketle hızla cama yönelip kendini boşluğa bırakma. türkiye, bünyesinde çok sayıda eşcinsel kitlesi barındıran bir ülke. tabii bu türkiye'yi yaşanılabilir ve süper bir yer yapmaz.

0|2
    0|0
  • bence eşcinsellik normal değil hastalık saplantı gibi şeyler tedavi olman gerek doğanın böyle bir kanunu yok eğer eşcinsellik doğal bişey olsaydı kimse ön yargıyla yaklşamazdı zaten nefisle alakalı bişey bilmiyorum allaha inanıyor musun ama islamiyette eşcinseliğe iyi bakılmıyor sapkınlar olarak adlandırılıyorsunuz allahın diliyle

0|1
    0|5
    • Dünya sağlık örgütü bile eşcinselliği hastalıklar listesinden kaldırdı, sen hangi mevkidesin acaba eşcinselliği hastalık olarak tanımlayabiliyorsun? Yorum için tesekkurler.

• cünkü kabullenmeyen ülkeler yobaz oldugu icin, tıpkı senin düşüncen gibi. turkiye de buna dahil akepe hukumeti oldugu surece.

• valla ben akepeli değil ölsem yine olmam! atatürkçüyüm ve bundan gurur duyuyorum ama atatürkçü olmak sapınlıklara ses çıkarmamak değil aksine AHLAKLI MODERN BİR TÜRK TOPLUMU OLUŞTURMAKTIR bunu aklının bir köşesine not et !

• Değil ama bana ters... Ne bileyim Hetero geldim Hetero öleceğim...

0|1
    0|1
  • elbetteki kötü, ama yargılamakta doğru degil

0|0
    0|1
    • Aslında kötü değil. İnsaların yaklaşımı ve dini şeyler bunun kötü birşeymiş gibi algılanmasını sağlıyor.

Erkekler Ne Diyor 9

• öncelikle şunu gördüm engellediğim üyelerin ne kadar boş yaratıklar olduğunu..burada bile belli etmişler..

seni olduğun gibi kabul edicek çevre edinmelisin..ne yapmam gereken sorusuna cevap budur..yoksa aşşağıdaki karalama kağıtlarının boş boş sözlerini duyarsın..

1|4
    1|0
  • arkadaşım derslerinde çok başarılı olmanı kendine avantaja çevirmelisin .kendini hayatta daha iyi hissetmen ve daha iyi yaşaman için derslerine çalışmalısın .çevrene kendi duygularını hislerini belli etmeden ve kendine yakışık olmayan söz ettirmeden yaşamaya çalışmalısın . kimse sana eşcinselliğini yaşama yaşayamassın demez .burada önemli olan kendine dikat etmen ve kendine göre hayat yaşama istemen .derslerine özen göstererek ancak istediğin düzenli ve rahat hayata ulaşırsın .eğer okulunu aksatırsan kendine iyi bir hayat hazırlamassan daha zor günler olacak senin için inan bana .işsiz ,parasız çevrende iyi insanlar olmadan yaşayamayacağını bilmelisizn

0|1
    1|0
    • Haklısın, yorumun için teşekkür ederim.

• rica ederim kendine iyi bak .insanların eleştrilerine karşı kendini koruman senin elinde .dilediğin gibi yaşa ,kendiine iyi bir hayat kur ama hiç bir zaman kendine laf söyletme .kendi his ve davranışlarını çevrenden saklamak zorundasın .yoksa daha kötü hissedeceksin .kendin için en iyi olanı yapmalısın

• Aldirma insanların kötüsel yaklasımlarına ben Hetero'yum ama saygı duyarım escinsellere ama sadece kendi gibilerine bakar ve yaklasırlarsa bizim gibi Hetero'lara bulasmasınlar bu yanlıs olur sahsen ben kötü yaparım o adami..Kendini felan öldürmenede gerek yok milyonlarca sen gibi insan var dünyada bir sekilde zamanla sende alısıcaksın bu durumuna..Zor bir durumdasın toplum dıslıyor sizi farkındayım ama ölüm kendini jiletleme cözüm yolu degil..

1|2
    0|0
  • Valla bravo sana takma onlara hatatını yaşa sen kimseyı umursama

0|2
    1|1
    • Bazen öyle diyorum bende işte. Sonra yine yenilgiye uğruyorum... Bu sonsuza kadar boyle devam edecek.

• saçmalama benimde başıma boktan olaylar geldi ama çükümde mi değil sallama lise bitsin rahat edersin ama çok rahat olayı bekleme insanlar her yerde aynı

• bu gurur duyulacak bir olay değildir, hiç br toplumda hoş karşılanmaz, bu durumdan nasıl kurtulacağının yollarına bakmalısın

1|1
    0|3
    • Eşcinselliğin kurtuluşu olsaydı zaten bu kadar üstünde durmazdım. Evet gurur duyuyorum, nedenini üstte belirttim güncellemede.

• Bence sorun ama merak etme düzelirsin ..

1|0
    0|3
  • benden uzak durun da ne yapıyorsanız yapın

2|0
    0|6
    • Gel veriyim dese yok demezsiniz ama, doğrua doğru

• bak eşcinsellerden özelliklede ateistlerden hoşlanmıyorum.verdiklerinle muhattap ol

• link

.

0|0
    0|0
    • izlemedim bile, eşcinsellik hakkında eşcinsel bir birey olarak senden daha çok şey bildiğime eminim. ayrıca videoda her ne varsa ondan da.

• Evet evet yanarken bunları sana hatırlayacağım. Unutma, sana sesleneceğim.

• O gunu iple çekiyorum <3

• Diğer islam ülkelerinde neden böyle kişiler yok? Yobazlaşan bu ülke hariç !

0|1
    1|2
Yükleniyor...